Téma: Yesterday

7/10
strln888 2019 aug. 02. - 23:45:29 7/10
(15/55)
Ajánlom annak, aki szereti a Beatles-t, meg annak, aki nem ismeri, hallhat néhány számot. Az alapötlet jópofa, de úgy érzem többet is ki lehetett volna hozni belőle - több fordulatot, drámát, több poént stb. Szóval az alapötlet birtokában talán egy másik forgatókönyvíró vagy rendező ügyesebb lett volna. A színészek jók voltak. Ha egy kis kikapcsolódásra vágysz, egyszer meg lehet nézni.
10/10
Dome01 2019 júl. 28. - 09:01:54 10/10
(14/55)
Szuper történet, jó kis családi film :))
7/10
kispalissaci 2019 júl. 21. - 01:29:39 7/10
(13/55)
Szerintem az előző hozzászólók túl szigorúak a filmmel. Én nem ültem be hatalmas elvárásokkal,kb. tudtam hogy mire számíthatok és azt is kaptam. Igazából bele lehetne és tudnék is kötni sok sok helyen... de valahogy mégsem szeretnék, mert összeségében megvett a film. Mondjuk azért nagyon szerettem volna hogy ne legyen giccs a vége, mert az kizökkentett, mint ahogy az eltúlzott jellemű menedzser...:de valahogy annyira szerethető a többi karakter, hogy nem lehetett nem szeretni az egészet. Engem feldobott, mosolyogtam sokat és a főszereplő srácot kifejezetten kedveltem. 7/10 egyszer mindenképp nézhető szerintem
stedberg 2019 júl. 02. - 11:38:29
(12/55)
Itteni értékelések alapján biztos nem nézném meg, de kritikákat jókat olvastam róla, úgyhogy nyilván magam leszek a mérleg nyelve és majd eldöntöm, kinek volt igaza. :)
10/10
Blossom 2019 júl. 01. - 07:02:05 10/10
(11/55)
Egy könnyű, szórakoztató film. Kikapcsolódásnak tökéletes. Nem Oscar gyanús, ez tény, és nem is egy Beatles film (nem is ígérte senki). Ha csak egy romantikus vígjátékot várunk tőle, akkor azt megkapjuk. De szerintem közel sem olyan rossz, mint ahogy azt az előző véleményekben olvastam.
4/10
blood.1 2019 jún. 30. - 00:16:31 4/10 Előzmény benedági
(10/55)
Nem tudom miért hozzám intézted a kioktató hangnemet, de legyen.
A probléma ott kezdődik, hogy az egész filmet a Beatles-re építették. Nem egy gagyi romantikus vígjátékra készül senki - téged kivéve -, hiszen ha megnézed a hivatalos előzetesét az egész hemzseg a The Beatles klasszikusaitól. Ezért mikor beülsz a moziba elvárod, hogy hallj és láss valamit: nem egy futószalag slágerhez nyúltak, hanem a popzene egyik legnagyobb hatású együtteséhez. Nyilván nem azért mentem moziba, hogy meghallgassak egy albumot :))) de azért cuki vagy... A filmre az emberek 99,9 %-a azért fog elmenni, mert elvileg felszólalnak benne ezek a dalok. Nem azért, mert látni akar egy 600.-dik csöpögős filmet a semmiről. Üdv!
8/10
benedági 2019 jún. 30. - 00:11:53 8/10 Előzmény Dj TrancEmotioN
(9/55)
Nem igazán értem, hogy ennek "szupertehetségtelen" a rendezőnek, aki az elmúlt húsz évben minden filmet "elcseszett", vajon miért mentél el megnézni a filmjét? Hogy aztán fanyaloghass? Vagy mazochista vagy?
Ez a film olyan, amitől jókedve lesz az embernek. Aki mélységeket keres, vagy csak azért megy, hogy fujjoghasson, az ne nézze meg, de könnyű nyári szórakozásnak tökéletes.
8/10
benedági 2019 jún. 30. - 00:01:35 8/10 Előzmény blood.1
(8/55)
Bocsánat, de ha végig akarod hallgatni a Beatles-dalokat, akkor arra számtalan lehetőség van. Tessék, itt van az oly nagyon hiányolt "Let it be", ráadásul eredetiben: https://www.youtube.com/watch?v=bcdNzMMvF_k
Nekem tetszett a film, azt kaptam, amit vártam: szórakozást, happy end-et, és mosolyogva felállást a székből. Aki fanyalog, az nem menjen "romantikus vígjátékra".
4/10
blood.1 2019 jún. 29. - 22:31:30 4/10
(7/55)
Elvittem a szüleimet rá, hogy egy jó kis filmet lássanak Beatles zenékkel.
Ezt a mérhetetlen csalódást... Az előzetes alapján egy jó filmre számítottunk, habár tudtuk hogy nem életrajzi. A legnagyobb hibája az volt, hogy egyetlen zene sem ment végig benne. A Let it Be-t alig vártam, de semmi nem lett belőle...
1/10
Dj TrancEmotioN 2019 jún. 29. - 00:55:02 1/10
(6/55)
Őszintén szólva én arra lennék kiváncsi hogy milyen lenne egy Danny Boyle nélküli világ. Ez a szupertehetségtelen szánalmas rendező minden létező filmet elcseszett amihez csak köze volt az elmúlt 20 évben, hogy bízhatnak rá ennyi szemét után még egyáltalán bármit is?? Egyértelműen a rendező a hibás és a felelős hogy ilyen unalmas és szánalmas langyos limonádét kaptunk akkor amikor ezen a rekordmeleg nyáron inkább valami friss üdítő dologra vágynánk. Túl sok a felesleges duma, túl hosszú a játékidő, zenés film ellenére túl kevés a zenei betét, émelyítően sok a giccs és persze pocsék a rendezés. Ha ma Yesterday (tegnap) lenne meg sem venném rá a mozijegyet!
1/10
SecondMoon 2019 jún. 28. - 20:51:32 1/10
(5/55)
1 pontot adtam rá, de csak szánalomból. A vége felé már gondolkodtam, hogy kimegyek a moziból. Unalmas, csöpögős, nem derül ki semmi a végén, ki ,miért, hogyan és egyáltalán.. Vártam a jó kis zenéket, de talán egy volt ami jókor szólt jó helyen és jól. Csak egy javaslat de aki nem akar pénzt kidobni az ablakon, ne nézze meg. Próbáltak humort belevinni de én egyszer sem nevettem fel, még halkan sem. Az előzetesben látott humoros részletek az összes amit a film adott. Több nem volt. Egyszóval borzasztó volt az egész.
blaze86 2019 jún. 28. - 09:27:07
(4/55)
szerintem ultragáz a koncepció, nem is fizetek érte, hogy megnézzem, de azért kíváncsi vagyok, milyen lett? :D
gerstl 2019 jún. 28. - 08:46:50
(3/55)
14 éven aluliaknak ajánlott ... kizárólag
Főleg ha szeretik a Beatles zenéjét
Igen gyengére sikeredett
4 jó mondat talán volt benne
2/10
Greta21 2019 jún. 27. - 23:07:29 2/10
(2/55)
Szomorú, hogy ilyen szereplőkkel, rendezővel, íróval, zenével egy ekkora kalap .....-t tudtak összetákolni. Nem tudom, volt-e benne egyetlen értelmes mondat vagy bármilyen szál.?! Erőltetett, lapos, logikátlan,óriási baromság. Óriási csalódás és felháborodás, amit érzek.
7/10
film_ez 2019 jún. 27. - 21:00:55 7/10
(1/55)
Vártam a filmet. Tetszett az ötlet, lehetett volna jó is, de elég gyengusz a kidolgozás, gagyi szerelmi szál, ami vontatottá és lapossá teszi a cselekményt. Az első 20 percben benne volt minden, utána csak szenvedés. Kár érte. A zenék nagyon jók, de az ugye nem az alkotók érdeme... :)