Téma: Z, mint zombi

3/10
tonijani@gmail.hu 2020 dec. 04. - 18:02:05 3/10
(24/24)
Most kezdtem el nézni a sorozatot, de másfél rész után abbahagytam. Olvasva a hozzászólásokat én úgy gondolom, nem a költségvetéssel van a gond, hanem azzal, hogy a szereplők viselkedése teljesen ésszerűtlen, ezek a karakterek kb. pár óránál többet nem éltek volna túl egy zombitámadáskor. Esetleg SPOILER!!
A zombik néha őrjöngve rohannak, néha simán lehet sétálgatni köztük. Végezzünk ki egy zombi csecsemőt, (miért is?), ja kár hogy belehaltam... Mielőtt nekiállnék bravúroskodni egy tartálykocsi feltöltésével, mert kell a benzin, előtte nem is ellenőrzöm hogy esetleg nincs- e tele? Nekem ennyi elég volt, köszönöm...
4/10
venna012 2019 jan. 02. - 21:58:07 4/10
(23/24)
Szerintem az első 2 évad nem volt vészes (emlékezeteset most így hirtelen nem tudnék mondani), jól összerakták a karaktereket, sok közülük szerethető, bár a sorozat humora távol áll az enyémtől... de azért olyan szintű brutális ellentmondásokat, mint amik az utóbbi évadokban voltak, csak azért, hogy mehessen tovább a sorozat... hát van, amelyiktől az agyam eldobom, pedig magas az ingerküszöböm, ha ilyen színvonalú alkotást nézek. Spoilerezni nem szeretnék, de nagyjából úgy kell elképzelni, mintha azt mondanám, hogy az ég valójában zöld, és megmagyaráznám, hogy miért, majd azt híresztelném, hogy az ég sárga, aztán körülöttem mindenki meglepődne még azon is, hogy egyáltalán van ég felettünk. Egyszerűen túlzás, akár milyen kategóriába sorolja is magát a sorozat, nem kezdünk el szálakat, amiket aztán úgy teszünk, mintha nem történtek volna meg... na mindegy. (Oké, kicsit érzékenyen érintett a téma, mert egy ideje nagyon kiszámítható már nekem ez a sorozat, nem volt olyan csavar, amiben ne lettem volna BIZTOS előre, erre elkezdtek egy szálat, amit nem értettem, nem is tudtam hová tenni, mondtam magamban, hogy ez izgi, erre rájöttek, hogy nem tudják kezelni, és konkrétan úgy tettek, mintha meg sem történt volna...)
kecsup 2018 jan. 02. - 15:48:39
(22/24)
Szerintem is ez egy teljesen jó sorozat. Nem a Walking Dead szakmai színvonala, de ahhoz képest, mennyi pénzt költöttek egy részre, szerintem teljesen jó lett. Nem vagyok egy nagy zombirajongó, de az elsõ három évadot egyben lenyomtam egy-két hét alatt, és talán egy rész volt nagyon üresjárat. A Walking Dead-et az elsõ évadok környékén imádtam, de pl. abból a 7. évad már nagyon harmatos kezdett lenni, az utolsót (8. évad) meg nem is néztem meg. Alapvetõ különbség van a két sorozat között. A WD rámegy a drámára, és hogy miként lehet az emberséget/normalitást megõrizni egy zombiapokalipszis után. Ezzel szemben, a Z egy könnyed sorozat, ahol szinte minden szereplõ õrült vmilyen szinten, és keresni kell a normalitást, valamint az emberi szálak sincsenek annyira kibontva. És ezzel nincs is baj, más a két sorozat.
10/10
mulholland2 2017 márc. 15. - 15:23:24 10/10
(21/24)
Nagyon birom a sz**ozó hozzászólásokat. Mikor az egyik legszórakoztatóbb zombihentelõs sorozat. Szemben a The walking Dead-el amely már több évad óta szinte sehová nem halad, itt kellõen agyamenten van hozzányúlva a témához és nem ül le a történet. Ez egy B horror de abból a kegyetlenül szórakoztató fajta. Ne higyjetek ezeknek a tipikus magyar trolloknak.
motoreger1 2017 jan. 11. - 12:25:49
(20/24)
Most értem végére a 3.évadnak. Ez KATASZTRÓFA!!!! Olyan érzésem volt mindvégig, mintha két befüvezett srác írta volna a forgatókönyvet. Összefüggéstelen, gagyi, értelmetlen. Színészi alakítás zéró. Az elsõ 2 évad teljesen rendben volt. De ez!!! Csak azért sorolom ZS-kategóriába, mert nincs több betû az ABC-ben.
9/10
Bogoj 2016 ápr. 27. - 11:51:10 9/10
(19/24)
Meglepõen jól sikerült.
Tényleg nem érdemes a TWD-hez hasonlítani, messze nem egy kategória. Már csak a költségvetést tekintve sem. Gondolom, azt mindenki tudja, hogy az Asylum az, 'aki' megnéz egy sikerfilmet, utána megcsinálja ugyanazt tizedakkora költségvetésbõl (ennélfogva silányabb minõségben, általában kezdõ vagy levitézlett színészekkel, gyenge CGI-vel). Van, akinek bejönnek az ilyen filmek, van aki utálja õket, és van, aki egyszerûen viccesnek találja.
Itt vannak ugyan logikai bukfencek, de vannak szerethetõ szereplõk is, van karakterfejlõdés, tetszik hogy nem mindenki gonosz, akikkel a fõszereplõk találkoznak.
Az elsõ évadon jól szórakoztam
9/10
9/10
István Beznicza 2016 ápr. 24. - 20:45:09 9/10 Előzmény Salvatore Riina
(18/24)
Mert nem egy kategória. Úgy mellékesen : A Walking Dead utolsó évadának kicsit erõltetett,"öljünk már meg egy csomó szereplõt,hogy történjen már valami" szaga van:(

Egyébként a maga stílusával és mûfajában mindkét sorozat nagyon jó. Ne hasonlitgassuk már õket egymáshoz.
10/10
Marcipáncica_ 2016 jan. 30. - 11:08:53 10/10
(17/24)
Beteg, elborult, vicces, szórakoztató és egy percig sem veszi magát komolyan. Imádom!! :)
HáziSárki 2016 jan. 12. - 14:22:47
(16/24)
Most értem az elsõ évad végére. Nekem nagyon tetszett. Kétségtelen, hogy vannak benne jócskán hibák, logikátlanságok, de jó kis fekete humorral átszõtt, izgalmas, élvezetes sorozat. Szerintem. :)
1/10
Salvatore Riina 2016 jan. 07. - 17:09:38 1/10
(15/24)
Ez egy értéktelen,borzalmas förmedvény,hogy lehet ezt egyáltalán még csak összehasonlítani is a The Walking Dead-el...vicc kategória.
10/10
ednapipi 2015 szept. 30. - 01:26:18 10/10
(14/24)
Igen nagyon jó kis sorozat. Kellõképpen izgalmas, vicces, érdekes. Jók a karakterek, Mr. Murphy-t egyszerûen imádom. Szerintem nagyon eltalálták a stílust. Egyedi:))ja és syfy channel ellenére teljesen jól össze van rakva:)
10/10
cherubion 2015 aug. 04. - 13:41:36 10/10
(13/24)
The Walking Dead rajongó vagyok,ezért adtam egy esélyt a sorozatnak,és nem bántam meg. Nekem nagyon tetszik. Remélem leadják majd a 2. évadot is.
barna pólós 2015 jún. 09. - 17:48:22 Előzmény tom999999
(12/24)
Én nem látok nagy különbséget ez és a másik zombis sorozat között. Ez kicsit gyengébb, de nézhetõ. De a kettõ nagyjából ugyanolyan. Én olyat néznék meg, ahol csak pár fõszereplõ van, vagy ami olyan jó, mint a Holtak hajnala. A kezdetekben az egyik fõszereplõ, T. E. Scott elég ismert, és Z polgártárs is.
3/10
tom999999 2015 jún. 08. - 00:33:31 3/10 Előzmény barna pólós
(11/24)
szerintem ez nem jól indult és azóta egyre gyengébb, hozza az összes rossz klisét amit már 100x láttál stb.

aki szereti a zombi filmeket annak ezt nem ajánlom
ahhoz túl komoly hogy nevess rajta, ahhoz túl vicces hogy komolyan vedd

nálam bekerült a Revolution / 100 / és többi hasonló közé amiben meg volt az ötlet aztán semmi nem lett belõle,
újabb értéktelen amerikai kacat
Moxica 2015 jún. 07. - 20:38:55 Előzmény Tomiiii
(10/24)
Pedig vannak földönkívüliek,de lehet hogy még vámpírok is,zombik meg majd lesznek.Így készítenek fel minket.Amúgy meg erre van kereslet,ez köti le az embereket.
barna pólós 2015 jún. 03. - 06:54:13
(9/24)
Nekem tetszik.

spoiler

Az nem volt szép, hogy nem mentették meg szegény embereket a kannibáloktól, csak a lányt.
1/10
Tomiiii 2015 jún. 01. - 19:02:00 1/10
(8/24)
A filmgyártók témaválasztása ennyire beszûkült, vagy elõírják nekik, mibõl készítsenek filmeket....???? Nincsenek zombik, vérfarkasok, földönkívüliek, vámpírok....valakiknek (?) mégis érdeke, hogy ezeket állandóan sulykolják belénk.
10/10
zs9302 2015 máj. 30. - 11:22:29 10/10
(7/24)
Nekem tetszik, nézhetõ, pörgõs, jók a karakterek.
2/10
bcsaba73 2015 máj. 30. - 09:06:32 2/10
(6/24)
Botrányosan siralmas ez a sorozat. Én nagy horror fan vagyok,de ez nézhetetlen. Az elsõ rész után azt mondtam,adok neki még egy esélyt,mert az nem volt annyira rossz....bár a legjobb szereplõt egybõl kiiktatta egy ûberszupergyors zombicsecsemõ,holott az összes többi zombi úgy mozog mint egy lajhár....a második részen már csak röhögtem,fõleg a kutyás jeleneteken és az idióta pinokkión....a harmadiknál aztán beláttam ez egy erõltetett szar és egyre gyengül a fõ sztori.....
offtopic
Sz Peter 2015 máj. 30. - 07:56:32
(5/24)
Tehát ha valakinek nem az tetszik mint neked, akkor az kretén?
Ez is egy hozzáállás. Csak akkor ne csodálkozz azon, hogy téged hogyan fognak minõsíteni.