Téma: Zöld Tea

adobubus 2014 jan. 26. - 07:36:19
(9/9)
Ennél ostobább, népbutító mûsort elképzeni is nehéz!
Török Olivér már a beharangozóban elvette a kedvemet azzal, hogy a háztartásokban is használt és nagyon is közismert fénycsövet NEONCSÕ-nek nevezte, holott a kettõ között fényévnyi különbség van!!!
A másik ostoba és idióta megszólalás a LED-IZZÓ! A LED = Light Emitting Diode (fénykibocsátó dióda)- tehát minden csak NEM IZZÓ, tehát semmi köze sincs az Edison által szabadalmaztatott izzólámpához!

És mindez a közszolgálati Tv. elsõ számú csatornáján!

Ehhez már csak a szintén népbutatásnak számító megújuló energia népszerûsítése hasonlatos baromság! Ezen emberek egyike sem járt általános iskolába? De bizonyára nem tanultak semmit sem a fizika órán, amikor az energeiamegmaradás alapelvérõl tanultunk - legalábbis illett volna tanulni! Mi a frász újulna meg? Felkel a Nap, szélcsend után megint feltámad a szél, netán ismét jut víz az erõmû lapátkerekeire? Ez lenne a a megújuló energia?

Közszolgálati idióták!
-csengõzoli-- 2012 dec. 08. - 17:46:02
(8/9)
Hát nem lett a szívem csücske ez a mûsor.
A mûsorvezetõ számomra meglehetõsen irritáló.
A stílusa, a ruhája, a szövege, az egész fickó úgy ahogy van.
Ráadásul utálom ezeket a hlye témákat,amik pl a mai adásban is voltak.
Nõ, aki újságpapírból készít ruhákat és ez milyen jó példa az újrahasznosításra.
Igen?
Akkor járj talpig Blikkben bmeg!
Micsoda ökörség ez?
Extrém ötletnek elmegy, aki akar hobbiból csinálja,de hogy ezt környezetbarát tevékenységként bemutatni...
Aztán voltak egy pasinál,aki újrahasznosítja a mûanyagot.
Ehhez pár megjegyzésem azért lenne.
PL a felhevített mûanyagok miatt felszabaduló füst mennyire környezetbarát?
Lenne rá tippem...
A bemutatott utcai bútorok ritka ocsmányak voltak és a referencia ház kinézete is kritikán aluli.
Mielõtt elköszöntek hirtelen mögéjük termett egy hûtõ(amirõl egy szó sem esett), jót röhögtem :D
Aztán egy papír bútorokat készítõ céghez mentek, ott kapcsoltam el, szerintem ez is olyan erõltetett dolog, sose vennék ilyeneket az irodámba.
Kiöntöm a kávét és vehetek új íróasztalt :) + rondák is.
Persze a környezetvédelemmel nincs könnyû dolguk.
Szépen lassan minden technológiáról kiderül,hogy amit nyersz a réven azt elveszted a vámon.
Egy-két környezetvédõ szervezethez már volt szerencsém,hát ott is tudnak nagyon "okosakat" mondani a magukat szellemi elitnek képzelõ 20 éves, korpás bajszú egyetemisták és tarisznyás barátnõik.
A BNV-n volt szerencsém megnézni egy akkumulátorról mûködõ levegõ szennyezettség mérõ kocsit.
Elmesélte a hölgy,hogy ezzel bárhová kiállhatnak és mérhetnek és dejó!
Egyetlen kérdésem volt: Mi lesz az 1 tonnás (nem tévedés) akkumulátorral,ha tönkremegy?
Válasz: "Hát, õ izé, hihi..."
Najó mondom, lapozzunk...
offtopic
aggodalmas 2012 szept. 22. - 13:01:21 Előzmény Mélie
(7/9)
Alighanem itt: Medvék és farkasok otthona.
2112 Veresegyház, Patak u. 39. ;-)))
Mélie 2012 jún. 05. - 02:14:09 Előzmény aggodalmas
(6/9)
Igen, azon én is meghökkentem... Rosszul esett a Malek Andreának. Ráadásul rózsaszín sapka volt a gyerek fején, ha jól emlékszem...

Viszont a mai állattartásról szóló jó volt. Nem emlékszik vk, hol van a medve/farkas otthon?
offtopic
aggodalmas 2012 máj. 19. - 13:05:50
(5/9)
" Hány éves a kis... Mivagyte? "

Hajol oda a mûsorvezetõ Malek Andrea
babájához a babakocsiba, miközben
laza mozdulattal megemelve azt,
a sapkája alá néz – a büszke
Édesanya lehetõ legnagyobb
döbbenetétõl kísérve...

Nem is tudom eldönteni,
hogy bunkóbb-e, mint
felkészületlenebb,
vagy éppenhogy
fordítva... ;-/
Apacsek_ 2012 ápr. 07. - 13:00:57
(4/9)
Mondjuk arra kíváncsi lennék hogy az "elektromos hajó" lítium akkumulátorainak a legyártása és az elhasználódás utáni feldolgozása és környezeti hatásai mennyire "zöldek". Üzemelés közben ok, de ezzel nem ért véget a téma...?
Apacsek_ 2012 ápr. 07. - 12:58:22 Előzmény FLoky
(3/9)
Egyáltalán nem buta. Csak muszáj neki kérdezni a nézõk nevében, feltételezvén hogy nem mindenki otthonos a témában.
FLoky 2012 jan. 24. - 00:24:58
(2/9)
Hatalmas buta fakalap ez a mûsorvezetõ...
Ford Mustang 2011 okt. 01. - 16:52:42
(1/9)
Kíváncsi lennék rá, kár, hogy késõn adják.