10/10
zsana75 2016 márc. 15. - 21:43:23 10/10
(13/73)
Szuper rajzfilm,remélem lesz folytatása.10/10
Egy hibája van,hogy 6 éveseknek szerintem nem való.
10/10
gery33 2016 márc. 15. - 20:08:40 10/10
(12/73)
Azon kívül, hogy ezt a filmet 12-es karikával kellett volna bemutatni, minden szuper! Vannak benne olyan jelenetek, amit nem biztos, hogy egy 6-8 éves kisgyerek félelem nélkül végig tud nézni, de amúgy remek alkotás! Végig leköti az embert, izgalmas, nem kiszámítható, látványos, humoros. Minden korosztálynak ajánlom!
10/10
aryes 2016 márc. 14. - 19:46:42 10/10 Előzmény Findzs
(11/73)
Pont az a legjobb benne, hogy felnõtteknek ÉS gyerekeknek szól, a Disney nagyon jól el tudja ezt találni. Miért kellene a szülõknek fogcsikorgatva végigülni egy bárgyú, gyerekeknek szóló történetet, ha végig is röhögheti? A gyerek is megkapja közben az aranyos nyuszikát, az okosabbaknak pedig talán átjön a rejtett mondanivaló is. 10/10
Csak egyet nem értek: miért kellett már MEGINT okosabbnak lenni a fordítóknak? A Zootopia tökéletesen kifejezi a történet lényegét, ezt megváltoztatni a semmitmondó Zootropolisra... Gratulálok.

+1: úgy érzem, hogy talán méltó utódja lehet a toy storynak, úgy folytatások, mint franchise tekintetében, remélem végre születik egy rendes, gyerekeknek való számítógépes játék belõle, mert a film nagyon jó alap lenne hozzá.
10/10
Kota Sonozaki 2016 márc. 13. - 17:24:07 10/10
(10/73)
Zseniális :D Teljes mértékben jó szórakozást nyújt gyereknek és felnõttnek egyaránt. A karakterek szépek jól kidolgozottak a viccek, poénok nagyon ütõsek és öröm hogy van belõlük jó pár. Shakira zenéje teljesen ide illõ és hangulatos. Egyszerûen egy Epic 10/10 animáció aminek esélye van túlszárnyalni a Frozent :D

Egy hibája van csak TÚL RÖVID és nincs még folytatása :P
5/10
Findzs 2016 márc. 13. - 13:11:55 5/10
(9/73)
jó lett volna ha:

-nem ilyen hosszú
-több poén lett volna benne
-ne lett volna kiszámítható

A készítõknek el kellett volna döntenie, hogy most a felnõtteknek vagy a gyerekeknek készítenek mesét.
A 2 együtt nehezen kivitelezhetõ de pl. a Madagaszkár 1 része ilyen.

6 éves kisfiammal néztem meg
5/10
odusszeusz 2016 márc. 13. - 11:34:56
(8/73)
8 és 6 éves lányommal néztük meg, mindkettõ remekül szórakozott. Egy-két hirtelen történõ ijesztõ részen kívül semmi nem volt, ami miatt nem nézhetné meg 6 év feletti gyerek.
Amúgy nagyszerû, remek film. 10 pont.
10/10
Arter 2016 márc. 13. - 10:36:56 10/10
(7/73)
Remek film lett. Van benne egy kis társadalomkritika, egy kis faji megkülönböztetés, egy jó nagy fordulat és egy két jó poén. Az embernek a film után van min elgondolkodni az biztos. A történet tetszett, a karakterek is jók és aranyosak voltak. Volt benne egy két félelmetesebb rész valóban amitõl a gyerekek megijedhettek, lehet, hogy a 12-es karika lett volna megfelelõ a filmnek, nem csak ezen részek miatt, hanem maga a tanulság miatt is, mivel a film valódi lényegét egy 6 éves gyerek még nem fogja fel.(persze még nem is kell neki) De azért az alaptörténet õket is el tudja szórakoztatni szerintem. Nekem ez a film nagyon tetszett 10 pontot adok rá. Ebben az évben eddig szerintem ez a legjobb animációs film, kíváncsi vagyok lesz-e jobb.
9/10
blaze86 2016 márc. 06. - 21:39:27 9/10
(6/73)
Aranyos mese, remek poénokkal, egy kis figyelemfelkeltéssel a rasszizmus ellen. A "nyomozások" icipicit elnyújtottak, így több mint másfél óra a mese, de nem baj, csak kis gyerekek ne igyanak meg elõtte egy fél literes kólát :) Meg volt talán két rész, amikor a legkisebbek közül 1-1 gyerek megijedt (hivatalosan 6 év alatt nem ajánlott), de összességében a kicsik is élvezték, ahogy láttam. Tényleg kedves mese, néhány tanulsággal (pl. ne ítélj elsõre, az okos legyõzheti a nagyobbat, stb.), nem okoz csalódást.
9/10
Ixion8 2016 márc. 06. - 14:59:29
(5/73)
Nekem nagyon szórakoztató és érdekes mese volt - sajnos a gyerekeknek kevésbé.
A sztori, karakterek, a mondanivaló inkább felnõtteknek szóltak, a gyerekeknek sok dolog nem jött át - viszont az agresszív pillanatokat erõsen eltúlozták, a 6 éves kisfiam azzal jött ki a moziból, hogy ezt meg ne nézzük otthon, mert nagyon félelmetes.
szokegergely 2016 márc. 05. - 18:39:59
(4/73)
Kellemes meglepetés ért a filmnézés közben.Jobb lett mint vártam, az alaptörténet nagyon ötletes, a megvalósítás igazán aprólékos, tele van poénnal és fordulatokkal.A karakterek mind a saját fajukra jellemzõ tulajdonságokkal vannak megalkotva, jól átjön hogy emberi viselkedést mintáztak állatokra, mégis amikor kell nagyon is aranyosak, cukik, vagy éppen vérengzõek.
Még másnap is eszembe jutottak jelenetek, s jókat nevettem magamban.Érdemes megnézni, irány a mozi.
Ez felnõtt film, a gyerkõc nem mindent fog érteni.
8/10
NN153 2016 márc. 03. - 22:00:07 8/10
(3/73)
Nagyon aranyos, vicces és emberi(!). Remekül szórakoztam. Kicsit talán hosszabb, mint indokolt.
10/10
miri98 2016 febr. 14. - 19:03:24 10/10
(2/73)
Juhé, elõrébb hozták a premiert egy héttel!!!! :)))
somersby 2015 okt. 09. - 11:29:30
(1/73)
A Disney 2016 tavaszára idõzített Zootopia-jában nem jelentek meg emberek, hanem az állatok fejlõdtek évezredeken keresztül, így történhet meg, hogy különbözõ fajok élnek együtt és még ruhát is hordanak. Úgy viselkednek, mint az emberek, de mégis megvannak az állati ösztöneik, amelyek vadász és áldozat között nem feltétlenül úgy nyilvánul meg, ahogyan a vadonban valójában történne.

A történet szerint új rendõr érkezik a városi kapitányságra, a mindig optimista Judy Hopps személyében. Idõvel be kell, hogy lássa, nem könnyû az elsõ nyúlnak lenni a rendõrségnél. Elhatározza hát, hogy bizonyítani fog, méghozzá egy vakmerõ lépéssel: partnerként csatlakozik a gyors beszédû, átverõ mûvész rókához, Nick Wilde-hoz, hogy megfejtsenek egy bonyolult rejtélyt.

Az animációs filmet Jared Bush és Phil Johnston forgatókönyvébõl Byron Howard és Rich Moore rendezik, a két fõszereplõ hangját Jason Bateman és Ginnifer Goodwin adják.

US Teaser Trailer [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=g9lmhBYB11U

Magyar szinkronos elõzetes - http://www.youtube.com/watch?v=ASKR3Nginp8