drabál 2011 jan. 08. - 21:11:02
(66/86)
Szerintem,le kéne szállnotok chosetterõl,akinek csak azt tudom tanácsolni ,hogy saját véleményt,értékítéletet alakítson ki és azt ne tegye függõvé másoktól.Egyébként pedig lehet hogy nála ez egy trauma feldolgozása ,hogy túl érzékeny a sztárolásra ,ami valljuk be nem mindig indokolt.Itt van pl az Edda , amelyik az általa leírt környezetben "van istenítve" osztán mégis milyen gyengus.
chosette 2009 nov. 04. - 10:07:43
(65/86)
Nofri 2009 okt. 27. - 12:41:29
(64/86)
Mostmár félek tõled.:))
szonya1 2009 okt. 27. - 12:07:28 Előzmény chosette
(63/86)
Ez komoly? Te írhatsz akármilyen marhaságot, de kikéred magadnak, ha reagálnak rá? Az pedig nem ütött szöget a fejedben, hogy mi az oka, hogy ennyi embernél kiverted a biztosítékot? Azért kérdezni lehet tõled? Ezt hogy értetted: "már kezd idegesíteni,hogy nem találom azt a fórumot amire szívesebben válaszolok,mert ott normálisan lehet beszélni, és,hogy baloldalt nincs már más csak Zorán koncert"
chosette 2009 okt. 27. - 11:42:28 Előzmény Nofri
(62/86)
de elõbb te írtál rossz asszony
10/10
zorbadu 2009 okt. 27. - 11:35:10 10/10 Előzmény ladycrazy
(61/86)
Szia!

A koncert utolsó dalának címe: Nekem nem elég!
ladycrazy 2009 okt. 26. - 21:45:42
(60/86)
Sziasztok,

lenne egy kérdésem, hátha tud valaki válaszolni rá:

- mi volt a ráadásként énekelt szám címe?

Nagyon tetszett, de még sohasem hallottam, jó lenne ismét meghallgatni!

Köszönöm,

Crazy
Nofri 2009 okt. 25. - 20:31:15
(59/86)
Te írtál rám,jóasszony:)
Nofri 2009 okt. 25. - 20:27:16
(58/86)
Isten nem érdekel.Zoránt kedvelem,de nem õ lesz,aki miatt eretvágok magamon.:)
chosette 2009 okt. 25. - 20:26:13
(57/86)
Ja és mit nem lehet rajta érteni azt mondtam amit láttam.
chosette 2009 okt. 25. - 20:25:19
(56/86)
Hogyne érteném te nem érted.Az meg más téma.És megkértelek ne válaszoljatok.
Nofri 2009 okt. 25. - 20:22:18
(55/86)
Te érted,amit írsz?
chosette 2009 okt. 25. - 20:20:18 Előzmény Nofri
(54/86)
Amúgy járj utána,hogy tényleg rajongó tábor és nem fizetett közönség.Ugyan is amikor én voltam a koncertjén akkor volt ott egy család.Páholyba ültünk és a családtól egyetlen egy taps sem hagyta el a tenyerüket.Söt mikor a barátnõm a lábával verte a padlót és ujjongott a férfi hátra nézet mintha az mondaná hülye ez a nõ.Körbe nézve fent nem is igazán tapsoltak,csak elõl az erkélyen akik ültek.Arról nem beszélve,hogy amikor a Calypso rádióban péntekenként beszélgetett,egyik pénteken azt kérte a közönséget,hogy hívja fõl öt a Metró rajongói tábora.Tudjátok mennyien hívták zéró 0.Pedig volt neki nem is kevés.Nem hiszem,hogy egynek sem telt volna ideje, pénze,egy beszélgetésre.
chosette 2009 okt. 25. - 20:10:46 Előzmény szonya1
(53/86)
Nekem meg épp elegem van az egészbõl.Megkérhetnélek benneteket,hogy ne válaszoljatok többé nekem.Én elmondtam egy véleményt és 5-en rám száltok.Ez csak egy vélemény rólam,és ha így folytatjátok csak rosszabb lesz.De tudod mit inkább leszek szimplán hülye mint egy beképzelt felfuvalkodott valaki aki nem lát az orrán túl.Erre már ne válaszoljatok,mert már kezd idegesíteni,hogy nem találom azt a fórumot amire szívesebben válaszolok,mert ott normálisan lehet beszélni, és,hogy baloldalt nincs már más csak Zorán koncert.
Tudomásom szerint azért van a fórum,hogy elmondják a véleményt.Megtettem,de nem azért, hogy rám szálljatok.Attól nem fog a véleményem megváltozni.
Ha valakit bálványoztok az már nektek az Isten.
szonya1 2009 okt. 25. - 16:43:20
(52/86)
Nálad a pont :))
szonya1 2009 okt. 25. - 16:42:39
(51/86)
Én nem istenítésrõl, pláne nem istenesítésrõl beszéltem, hanem rajongásról. A kettõ nem ugyanaz. Én sem szeretem, ha érdemtelenül emelnek valakit piedesztálra.
Én nem hiszek Istenben, de ez még nem akadályoz meg abban, hogy rajongva szeressek valakit. És ez nagyon jó érzés, hidd el! Azt pedig, aki az én érzelmeim miatt utálná meg ezt a valakit, vagy irigynek vagy szimplán hülyének nézném. Továbbá a rajongás és a szerelem között nincs is feltétlenül olyan nagy különbség :)
S hogy Zoránról is szó essék: letett már õ annyit az asztalra, hogy meglegyen a maga rajongótábora.
Nofri 2009 okt. 25. - 15:04:16
(50/86)
Istennek sem kicsi a rajongótábora.Most akkor mi lesz?:)
chosette 2009 okt. 25. - 14:52:28
(49/86)
Képzeld voltam szerelmes.És akkor sem istenesitettem az illetött,és pont azért nem,mert nem õ az Isten,és nem kell,hogy egy embernek a fejébe száljon a dicsõség.
Én hiszek Istenbe,de azt nem Zoránnak hívják.Mint mondottam,de a gyengébek kedvéért megismétlem,nem Zoránnal van a bajom,hanem akik felmagasztalják az egekig.És igazán a szerelemnek ehez semmi köze.
szonya1 2009 okt. 25. - 14:02:46
(48/86)
Téged nehéz is megérteni, már megbocsáss. Olvasgattam a hozzászólásaidat, próbáltam megérteni a motivációidat, de csak azt éreztem, hogy minél jobban belemászol a dologba, annál nevetségesebb az érvelésed. Attól senkinek nem lesz jobb, ha a tehetséges embereket jól fejbe kólintjuk, amikor úgy véljük, hogy már túl magasra jutottak. Te azért nem szereted Zoránt, mert valaki túlságosan rajong érte?? Voltál te már szerelmes? Ha nagyon megszeretsz valakit, attól másnak ki kellene az illetõbõl ábrándulnia? Ebben mi a logika? Tehetséges emberek iránt sokakban óhatatlanul kialakul a rajongás. Hidd el, ez egyáltalán nem baj, nagyon is sok pozitív energiát tud felszabadítani az ilyen érzés. Ez olykor egészen konkrét segítséget jelenthet adott esetben!
Amúgy nem értem, Zorán miért szorítana háttérbe bárki tehetséges fiatalt. Ki akadályozza meg a koncertszervezõket, hogy fellépést szervezzenek más tehetségeknek? Csak legyen, aki megnézi õket.
chosette 2009 okt. 25. - 12:40:01
(47/86)
Nem,nem értetek meg,mert akkor nem írnátok ilyeneket