chosette 2009 okt. 25. - 12:37:20
(46/86)
Zorán írt magának zenét.Csak az már rég.
Nofri 2009 okt. 24. - 22:29:50 Előzmény chosette
(45/86)
Nálad a baj nem kicsi.
kisszabo26 2009 okt. 24. - 22:21:46
(44/86)
megprópálom = megpróbálom
kisszabo26 2009 okt. 24. - 22:17:45 Előzmény chosette
(43/86)
Fura egy logikád van, az egyszer biztos! Na, megprópálom értelmezni: ha neked (vagy rólad) azt mondja valaki, hogy szeret/imád, akkor onnantól kezdve magadat is utálod???

Tévedésben vagy, Zorán ír(t) zenéket! Szöveget valóban nem ír(t), hiszen van egy zseniális testvére, a Dusán!
:-PPP
chosette 2009 okt. 24. - 21:34:22
(42/86)
Na akkor még egyszer! Nem Zoránnal van a bajom.Csak az igazságtalanságot és ha valakit fel magasztalnak nem szeretem.Igazságtalannak tartom,hogy az kap akinek van és az akinek nincs lese szarják.Pedig nekik kéne a segítség.

Zoránt én is szerettem addig amíg,olyan környezetbe voltam akik nem szerették.Azt gondoltam,hogy szegény miért utálják annyian.Sokan voltak higgyétek el.De mikor olvastam,hogy valaki oda írta a falra "Zorán te vagy az isten"abba a pillanatba el ment a szeretettem.Nem tehetek róla már mondtam.Én ilyen vagyok.

Hogy Zorán még énekeljen 50 évig...hm.Hát énekeljen ha lesz valaki aki megírja neki a dalokat.Mert,hogy õ nem ír szöveget és zenét sem az biztos.
syl2007 2009 okt. 24. - 10:15:09
(41/86)
Örülök hogy leadta a tv Zorán koncertjét!
Nagyon szeretem. Az õszi turné két állomásán is ott voltam. A dalai (a régiek is) még mindig igazak, maradandók. Lehet persze nem szeretni (hiszen szerencsére nem vagyunk egyformák), de mindenkinek ajánlom hogy nézzen a sorok közé amikor egy-egy Zorán dalt hallgat.
Az pedig hogy még mindig énekel??? Hát csak énekeljen még legalább 50 évig, mert sok új dalt szeretnék tõle, és sok koncertjén szeretnék még ott lenni!! Zorán az egyik legjobb magyar énekes, ha nem A legjobb!!!
chosette 2009 okt. 23. - 20:26:47
(40/86)
Rendben én is.Csak még annyi,nem csak magamról írtam,hanem minden szegény emberrõl aki megérdemli,hogy segítsenek,de helyette a földbe döngölik.
chosette 2009 okt. 23. - 11:12:34
(39/86)
Tudod mit szarok az egészre,mert veled nem lehet normálisan beszélni.Én leírtam a véleményem.Attól,hogy te istenesíted zoránt attól az én szemembe egyre kisebb lesz.Direkt írtam a nevet kis betûvel.És igazam van.

Csak egy dolog amit megemlítek.Bár ebbe is bele lehet kötnöd.Mert bele is fogsz.szóval.
Olvastam a lapján,hogy régen mikor még gyerek volt, mindenki tudja miért kerültek kicsiny hazánkba,de volt egy ember aki 500ft-t adót anyukájának mondva,hogy megérdemli.Kérdem én miért?Az anyukájának jó fizetõ állása volt és két mûszakba dolgozót.Vagyis volt pénze.Ha tudott a gyerekeinek harmonikát,biciklit venni,miért nem tudót tûzifát venni?
Én viszont intézetbe kerültem,a bátyámmal együtt,mert senki nem mondta a nagymamámnak,hogy itt van 500-Ft-t vegyen tûzifát,hogy ne fázzanak.Nem inkább felettek jelentve.
Ezzel csak azt akarom mondani,hogy mitõl jár neki több mint másoknak, akik megérdemelnék.Nagyon sok szegény ember élt/él a földön és senkinek sem segítettek/segítenek.De akinek van pénze és tud olyan dolgot vásárolni ami felesleges annak adnak.Mondván megérdemli.Miért nem tüzelte el a harmonikát,nem fáztak volna.
Szóval a lényeg,hogy még mindig megkapja azt amit már meg sem érdemel.

Mi bajod a IX. kerülettel.Ha jön az már az õ baja.
chosette 2009 okt. 22. - 19:25:39
(38/86)
Attól,hogy még mindig énekel,ahelyett valaki mást fiatalt lehetne keresni aki tehetséges.Pl. Volt itt nálunk Zorán koncert,ha nem énekelne akkor mást hívtak volna meg akit lehet,épp felfedezett volna egy producer aki pont ott van.Remélem érthetõ volt.

Szálasiért elnézést kérek,de ahogy reagáltál és írtál nekem olyan érzés jött belém.Ezért írtam.
chosette 2009 okt. 21. - 14:51:19
(37/86)
Énn egyszerr azt hallotttam, hoggyyy ez forummm és semiközze a helylyes íráshóz.ez így megfelel amit írtam most.Azért mondtam,Szálasit,mert úgy éreztem a mondatodban,mintha dádázni akarnál egy vélemény miatt.Amugy nem szeretem a politikát és nem ís politizálok.Ezért nem írtzam ki a nevet.Amúgy meg épp azt mondtam amúgy hogy pont azt nem szerettem,teljesen mindegy,hogy kiabálos vagy éppppp normális zene,ha valakit az egekig divsérnek azt én nem szeretem.Nem tehetek róla ilyen vagyok és kész.Más énekes is van akik szeretnek feltörni,de pont az ilyenek vesuzik el tõlke a lehetõségwet.
ÉS MOST MEG VAGY ELÉGEDVE A HELYES ÍRÁSOMMAL? ANYÁM.
chosette 2009 okt. 20. - 22:30:58
(36/86)
Le maradt nem próbálkozom tovább.
chosette 2009 okt. 20. - 22:30:26
(35/86)
Csak kíváncsi vagyok most is le marad-e?
chosette 2009 okt. 20. - 14:12:15
(34/86)
Ez le maradt persze lehet most is lemarad.
chosette 2009 okt. 20. - 14:11:15
(33/86)
Holnap Zorán koncert lesz nálunk.Tõlünk 5 percre.És már nem lehet jegyet kapni szerintem.
chosette 2009 okt. 20. - 10:12:27
(32/86)
Ezt én készítettem.
chosette 2009 okt. 20. - 09:53:12
(31/86)
Mert nem igaz az,hogy nem kedvelem.Sokáig a kedvencem is volt.De ami igaz az igaz.Azt nem szeretem hogy egy embert az egekig magasztalnak másokat meg,meg sem említik.Ilyenkor nem tudom szeretni akit már egyszer szerettem,mert elveszik a kedvem tõle.Pl.(Lehet most megvettnek) Elvis Pressly-t sem és Michael Jakson-t sem szerettem.Voltak és vannak is jó számai,de mivel Istenesítették õket nem szeretem.Mint embert igen,de mint énekest....Én ilyen vagyok.Nem bírom a kivételezést,mert ez az.Mivel több énekes is van sokkal jobbak,de meg sincs említve.Vissza térve Zoránhoz még egy gondolat erejéig.Õ sehol sem lenne ha a Metró korszakába nincs az apukája aki nagyon sokat segített neki.Mikor a Metró felbomlót sehol sem volt eltûnt addig míg Presszer Gábor nem indította újra be. És Így nagyképûsködik.Pedig akkor tehetné ezt meg ha neki is lenne felfedezetje vagy segítene másokon.De még errõl nem hallottam.Hát ennyi.
kisszabo26 2009 okt. 19. - 21:20:04
(30/86)
Úgy látom, neked már minden rossz. Részemrõl befejeztem a diskurzust! Csak azt nem értem, ha nem kedveled (õt és/vagy azt, amit csinál), akkor miért nézed, hallgatod, foglalkozol vele!
chosette 2009 okt. 19. - 20:15:32 Előzmény kisszabo26
(29/86)
Zorán önkritikus ha!Ha az lenne nem lenne ennyire öntelt.Már rég ott hagyta volna a pályáját és mást csinálna.
kisszabo26 2009 okt. 19. - 19:04:09
(28/86)
Szerintem nem vagyok "elvakult" vele szemben, és nem is vagyok híve a fanatikus rajongásnak. Amit írtam, azt az alapján tettem, amit láttam, éreztem, ugyanis ott voltam a koncerten. Úgy tudom, nem én vagyok a Zorán (aki egyébként nagyon is önkritikus alkat). Igen, van tõle még néhány koncertfelvételem. Dalok (eddig csak egy dalról írtad, hogy nem tetszett)? Azt várni pedig, hogy ugyanúgy énekelje el az adott dalt, ahogy anno a sorlemezen, hát...
Egyébként nem akartam vitatkozni veled. Annyi a lényeg, hogy másként látjuk a dolgot, ennyi. Elõfordul az ilyesmi!
chosette 2009 okt. 19. - 15:19:26 Előzmény kisszabo26
(27/86)
Szerintem elvakult vagy Zoránnal kapcsolatba.Persze ha csak nem te vagy a Zorán.Hallgasd meg az eredetit és a mostani felvételt.És ha van még Zorán koncerted akkor azon is hallgasd meg.Úgy tudom ezeket a dalokat mindig elõadja.És írtam nemcsak én vettem ezt észre.