Téma: Zorro álarca

norton15 2007 szept. 22. - 09:12:33
(10/110)
Ilyen remek szereplõgárda, és mégsem annyira jó film. De nézhetõ.

OFFTOPIC

Ja, és Superman Metropolisban trónolt nem?
sipka 2007 szept. 22. - 09:08:52
(9/110)
Még régebbrõl emlékszem, egy az Mtv-n sugárzott "Zorro" nevezetû fekete-fehér sorozatra..... Maradandó nyomokat hagyott bennem.... Ezért is volt egyfajta negatív hangulatom amikor is tudomásomra juttot azaz információ, hogy: készül a "Zorro álarca" címû film. De miután megtekintettem eme popcorn movie-t, rögtön elpárolgott belölem, az én általam elõidézett keserû szájíz. Nagyon jó volt!!! Van benne kaland, romantika, akció, illetve egy kis "Fûrész"-es hangulat (s itt most Antonio testvérének, levágott fejére gondoltam). Bár élvezetesebb lett volna, ha Catherine Zeta-Jones-ból többet látthatok...amikor is Antonio lehámozza róla a ruhát a vívós jelenetben :) Na mindegy. Amúgy nagyon örömteli, hogy egy ilyen poros, kaktuszokkal teli országban is jelen van egy hõs. Mivel mindegyik "hero"-nak nevezett egyén, állandóan egy oltári nagy metropoliszban tengeti életét (Nyilván a rengeteg mûszaki- illetve szórakoztatási cikk miatt. Végülis egy sivatagos, száraz éghajlatú településen hol talál az ember egy plázát, vagy egy bevásárló központot :) Ilyen városbéli képregényhõsök például: Superman-Daily Planet, Batman-Gotham City stb. Ezért is jó hogy kitalálták Zorro karakterét, egy ilyen sívár környezetben. A második részét is megakartam tekinteni, de rengeteg negatív kritika, illetve élménybeszámoló született eme folytatásról. Ettõl függetlenül majd megnézzem...ha lesz rá egy kis idõm. Na, azt hiszem hogy most lóhátra pattanok, és elindulok megvédelmezni az ártatlanokat, illetve leszámolók a bûnözõkkel!!! (Remélem megengedett a lóval való közlekedés a magyar autópályákon... :) S most következzen a várva várt monogram: "S" :)
borika 2007 ápr. 05. - 20:14:42 Előzmény farkaskitty
(8/110)
a zenéje aztán tényleg gyönyörû....
James Horner nagyot alkotott!
borika 2006 dec. 17. - 12:26:21 Előzmény Noncsa
(7/110)
Én is imádom:PNem is tudtam h Antonio kaszkadõre magyar:D
Noncsa 2006 nov. 18. - 20:15:07
(6/110)
Nkem is ez a kedvenc Zorro feldolgozásom, bár a 2. rész nem kellett volna szerintem...
farkaskitty 2006 nov. 18. - 19:39:58
(5/110)
Tök jó a film, a zenéje fogott meg a legjobban. Minden nap állandóan azt dúdolom. Nekem megvan DVD- is. A filmben aztán tényleg látszik, hogy Banderas kaszkadõre magyar, fõleg mikor üldözi egy csapat katona, és föláll a két lóra. Az tök jó!
Skaff 2006 aug. 15. - 23:06:17 Előzmény borika
(4/110)
Tetszik a film nagyon !
borika 2006 aug. 11. - 18:53:59 Előzmény Vica
(3/110)
éN is imádom ezt a filmet!Fõleg Antonio Bandeast és Catherinát!Együtt úgy néznek ki, mint egy álompár:)Nem úgy, mint Melanie és Antonio...Nem értem õt!
Rockdoll 2006 febr. 17. - 18:31:41 Előzmény Vica
(2/110)
Ja,szerintem is!Bár Antonio,és Catherine együtt véve sem olyan színész óriás mint Anthony Hopkins!!!Azért Anthony nagyon elismert színész,és rengeteg fõszerepet tud maga mögött.A dvd-én a színészek nyilatkoznak a filmrõl,hát Antonio egyfolytában Anthonyról áradozik...
Vica 2006 jan. 10. - 20:23:05
(1/110)
Ez egy nagyon szupi film megéri megnézni,összesen vagy 8-szor biztosan láttam!Anthony,Antonio,és Catherine is nagyot alakít benne.Nem?