sznúp 2007 nov. 28. - 20:01:25 Előzmény Blacky21
(7/27)
Értem .
Én Pécsen lakom . V már leírtam az elöbb ? :)
Én is lejárogatok , de itt aztán tutira senki nincs a pályákon .+ van amikor nem bírom a hideget és ink fentmaradok NBA Live - ozni :D
Hajjj bár lenne már tavasz , h lehessen lemenni .
Én mondom h majd ' minden nap lent leszek amint eléri a mutató a 15 fokot :D
Blacky21 2007 nov. 22. - 21:57:18
(6/27)
Én Kõbányán lakok...:) Tök véletlenül láttam meg ezt a fórumot, mivel éppen a filmet kerestem,hogy hol lehet magyar hanggal megvenni!:D
Nah igen, tényleg iszonyat hideg van, de ez nálam nem akadály. Meló után irány a plya, és ha senki sincs akkor is dobálok, hogy nyáron ne égjek olyan nagyot!:P
sznúp 2007 nov. 22. - 21:25:27
(5/27)
Ja azért írtam h majdnem :D
Nemtom Te hol laksz , de nálunk Pécsen sajna ez a helyzet .Itt a lakókörnyezetemben van 4 pálya,ezekbõl 1nek vannak nyitva a kapui ... Nálunk is van egy bizonyos társaság , noha korántsem olyan faja , de azé van :)
Klassz h még nyáron írtam az elözõt :)
Most meg ilyen ku.va hideg van ..:S
Blacky21 2007 nov. 21. - 21:57:56 Előzmény sznúp
(4/27)
Sznúp!

Tényleg király ez a film.... szerintem nem kell mindenhova úgymond bemászni ahol kosarazni lehet. Nálunk van egy nagyon jó kis összeszokott banda és mi pl nagyon szivesen látjuk az új arcokat. Igaz,hogy a legjobb kosarasunk kicsit kiesett a képbõl,mivel õ a pasim volt és szakitottunk,de remélhetõleg nyárra visszatér a bandába egy jó kosarazásra:P
sznúp 2007 jún. 28. - 23:29:55
(3/27)
De jó volt :D
Azé már régen is ment a szívatás a pályán :D
Érdkekes , h Amerikában mekkora hagyománya van a Streetball - nak , kár h itthon nem így van .
Úgy kell bemászni jóformán mindenhová , ahol kosarazni lehet :(
Persze me csak a foci , foci ,foci :(
Na a másik amit mndani akarok , hogy milyen klassz ahogy él a csaj + a fehér srác , na nem amikor üldözik Õket , v veszekednek , hanem amúgy :) Rem én is majd hasnonlóan élek majd 1 csajjal :D MAJD :D
sznúp 2007 jún. 28. - 16:03:00
(2/27)
Ez full jó film :D
Ma bizti megnézem :D
Streetball 4ever
marmyk 2006 okt. 13. - 15:44:21
(1/27)
Nem az („Bár ez elég hülyén hangzik:)”), van ilyen kategória. De ez elsõ sorban tényleg vígjáték szerintem.