BladesOrsi 2008 aug. 07. - 22:23:39
(18/38)
szerintem az edzésmódzserrel van gond.
miért van az hogy ha egy fiatal srác kimegy külföldre ott igazi edzéseket kap, és télleg felfejlõdik nemzetközi zintre? itt nálunk az edzések satnyák és tunyák, nem csoda h jelenleg nincs magyar foci.
Moldávia bánata 2008 aug. 07. - 22:12:29
(17/38)
Figyelj, pont rosszul látod.
Nem abból kell kiindulni, hogy bárki kikapott volna, hanem fel kell tenni a kérdést:
Vajon miért történt volna így?
Tudvalévõ ui., hogy "profi "futballistáink és edzõink, cakkpakk, szakmailag egy nagy nullák!

S az is nevetséges, hogy mindenki csak a focistákat bántja, meg így nem lehet eredményeket elérni, meg ehhez hasonlók. Miért, mi gondjuk van ezeknek? Nehogy már sajnáljam is õket.
offtopic
BladesOrsi 2008 aug. 07. - 22:06:52
(16/38)
hagyjál már, a Sheffield hogy jön ide? azért mert én szeretem? igen, õk is kikaptak volna. valszeg. de nem 5-0ra.
Moldávia bánata 2008 aug. 07. - 22:05:42
(15/38)
Meg a Sheffield United is, whehehehe.
BladesOrsi 2008 aug. 07. - 22:03:21 Előzmény kevinspéci
(14/38)
azért m kikapott az MTK 5-0ra, még nem kell rögtön a magyar foci szégyenenként emlegetni. a Fener bárkit hazavágott volna, nem csak az MTK-t. jó ,perzse az az 5 egy kicsit sok, de bármelyik NBI-es csapat kikapott volna ilyen gk-val.
Moldávia bánata 2008 aug. 07. - 21:47:41
(13/38)
Várhidi egyébként a mai Zuhanyhíradóban nyögte el:
Kár, hogy kikapott az MTK 5-0-ra, mert sokan általánosítanak, s azt téves következtetést vonják le, hogy milyen rossz a foci, milyen rosszak a magyar edzõk.

Ezt vajon komolyan gondolta??
Moldávia bánata 2008 aug. 07. - 21:46:14 Előzmény kevinspéci
(12/38)
Persze, külföldön is a lóvéra mennek. tiszta sor.
Egy óriási különbséggel!

Ott be is tesznek a fociba. Itt meg csak kivesznek.
Jó magyar szokás.
kevinspéci 2008 aug. 07. - 08:16:20 Előzmény Moldávia bánata
(11/38)
Mér? A külföldiek szerinted nem nagyrészt a zsetonért fociznak? Persze jó, ha bejön mellé 1-2 kupa, de nem megy senki a Barszallonnába, ha feleannyit fizet, mint a Tottenham.

Amúgy a magyar edzõk értelmi képességeirõl egy feledhetetlen történet: (Asszem, 2001-es.)
A Dunaferr nagy mákkal 2-0-ra nyert Splitben BL-selejtezõn.
A visszavágón Mate Bilic betalált, egyenlítettünk, majd megint betalált. Félidõ 1-2.
Végül 2-2 lett.
A meccs utáni interjúban valamelyik aranylábúnk (tán Lengyel Feri) kb. ezt mondta: "A mester azt kérte, játszunk nyugodtan, ne menjünk elõre fejetlenül, mert ha kapunk még egy gólt, akkor is mi vagyunk a továbbjutók."
Érted... 1-3-nál...
Ez a matekzseni mesteredzõ atyaúristen biza egérvári sanya volt.

Bár az se volt rossz, mikor a következõ körben a Rosenborg elleni elsõ meccs (2-2) után Lengyel Feri képtelen volt kinyögni azon norvég város nevét, ahova 1 hét múlva el kellett utazniuk, hogy kiharcolják a továbbjutást. Tro-ig jutott el kétszer, a Trondheim már nem ment.

Na most: ilyen értelmi szintû emberek, hogy tanítanak ill. hogy tanulnak?
Jah, tegnap láttuk: 0-5.

Bocs a terjedelmes eszmefuttatásért.
5/10
Isti08 2008 aug. 06. - 22:14:51 5/10
(10/38)
Nekem az EB különkiadások kifejezetten tetszettek
Moldávia bánata 2008 aug. 06. - 16:44:24 Előzmény kevinspéci
(9/38)
Rosszul látod. Futballistánik, edzõink egyre mennek.
A pénzre!
Bocs, de nincs különbség közöttük, sem tudásban, sem hozzáállásban.
kevinspéci 2008 aug. 06. - 08:03:19 Előzmény Moldávia bánata
(8/38)
Mi van már? Csak most veszem észre, hogy topicot nyitottak e csodálatos mûsornak.
Tényleg röhejes, ahogy edzõfejedelmeink (ill. olyanok, akik életükben nem voltak edzõk...) puffogtatják az ezeréves mondataikat. Folyton csak a taktikai váltásról, a nem megfelelõ vagy épp megfelelõ taktikáról ugatnak. Ebben ki is merül a hozzáértésük.

Mikor az Eb alatt valamelyik luzitán meccsen Bölöni szakértett, érezhetõ volt a különbség. Olyan szakmai dolgokat boncolgatott értelmes magyarsággal, amiket ezektõl a díszpintyektõl az életben nem hallottam még.

S lehet szidni a magyar focistákat (jogosan), dehát jó pár játékosunk játszink most már Európa legelõkelõbb elsõ v. másodosztályú bajnokságaiban, míg nincs olyan angol, olasz, német, holland, belga vagy tudomisén milyen harmadosztályú csapat, amelynek kispadjára esélye lenne magyar edzõnek. (Jeneirõl, Bölönirõl, Szabó Józsefrõl meg László Csacsiról ne beszéljünk, hisz õk magyarok, de nem Magyarországon, Mezei Hurkától, az Atyaúristentõl szívták magukba a sport egyetemes tudományát.)

Szóval akkor kik is a rosszabbak? Az edzõink vagy a focistáink?

Én mindegyik kicsit is tehetséges srácot kihajtanám külföldre 16-17 éves korában, hisz számtalan példa bizonyítja, hogy a magyar trénerek tudománya eddig az életkorig tart.

Bocs a hosszú fejtegetésért.
BladesOrsi 2008 aug. 06. - 02:11:39
(7/38)
elmegy..néha unalomûzõnek jó :)
5/10
Isti08 2008 aug. 05. - 23:54:51 5/10
(6/38)
Én is így vagyok vele
Moldávia bánata 2008 aug. 05. - 23:49:23
(5/38)
Azért meg lehet nézni.
5/10
Isti08 2008 aug. 05. - 23:41:30 5/10
(4/38)
Azért néha tud érdekes is lenni
5/10
Isti08 2008 júl. 05. - 21:53:48 5/10
(3/38)
Régen szerettem viszont jópár éve dögunalom bár az EB különkiadások jók voltak. Most jó szívû leszek eé adok a mûsornak egy 5 pontot
Moldávia bánata 2008 júl. 03. - 12:40:34
(2/38)
Részben igazad van. Ez a zuhanyhíradó akkor nevetséges, mikor Mágnestáblás Bábhidi meg a többi, soha semmit el nem ért és el nem érõ "szakember" elemezget.
Szerintem sokkal jobb, amikor vagy újságírók vagy pedig közismert személyek beszélgetnek a témáról, mert így a szurkolói szempontok kerülnek elõtérbe. Csapó Dudi, Koós János, Hevesi Tamás stb. Ezek a legjobbak, mert van benne hangulat, s ezek az emberek nem "szakmáznak", hanem elmondják a vélemányüket, jókat sztorizgatnak.

A legjobb közvetítés-sorozat a 202-es vb volt, mert ott is a meccsek elõtt is ilyen embereket hívtak be. Szerintem eléggé jó a bukéja az olyan mûsornak, ahol pl. Ganxta Zolee kiszalad a stúdióból,mett az angolok legyõzik az argentinokat, vagy pl. amikor Hevesi Tamás meg Kovács Kálmán azon veszik össze, hogy Ronaldinho lábáról lecsúszott-e a beadás, vagy tényleg kapura akarta-e lõni. (Brazil-angol negyeddöntõ.)
1/10
movieking 2008 júl. 03. - 10:07:46 1/10
(1/38)
Olyan jókat szoktam röhögni az ilyen tipukus magyar focis emberkéken amikor elemzik az Olasz,Brazil,Spanyol vagy egyébb csapatokat hogy hogy kellene játszaniuk...Na ne már....Röhejes...Mondjuk egy jó benne..Az az hogy az a lecsuszott boxoló valami koko(s) már nincs benne! :)