Bár a gyermekdalok és az animációs filmek más képet mutatnak róluk, húsvét beköszöntével kötelességünknek érezzük, hogy lerántsuk a leplet a nyulak sötét oldaláról – mindezt öt filmalkotáson keresztül.
Emily Gilmore, Lorelai karót nyelt, kontrollmániás édesanyja a 2016-os Netflix folytatásban vált végre tényleg szimpatikus karakterré.
Ha a színész készít egy filmet, akkor szinte mindig megkeresi az alkalmat rá, hogy szélsebesen szaladhasson benne.
Az együttes a napokban Billie Eilish-sal duettezett, most pedig bejelentették egy játékfilm készítését, ami elég őrülten hangzik.
Nem véletlenül hívják sötétnek a középkort: ez a történelmi időszak nem igazán adja magát az olyan komédiákhoz, amelyek picit szilárdabban szeretnének a valóság talaján állni. Összegyűjtöttük azokat a filmeket és sorozatokat, amelyeknek mégis sikerül a mutatvány.
Kulturális és Innovációs Minisztérium által felkért szakmai bizottság Vidovszky György pályázatát 4 igen szavazattal, 4 nemmel és 1 tartózkodással végül nem támogatta, Zalán János győztes pályázata 5 igen szavazatot és 4 nemet kapott.
Lesz második világháborús film a norvég ellenállásról, akció-vígjáték Cameron Diazzal és Jamie Foxx-szal, valamint az áldokumentumfilmes Philomena Cunk is visszatér, hogy utánajárjon az élet értelmének.
Mindenki tudja, ki alakította Zsákos Frodót A Gyűrűk Ura- filmekben. De miért nem emlékszünk rá máshonnan?
Az 1988-as Miss Arizonában az olasz Marcello Mastroianni és a német Hanna Schygulla mesélték el a világhírű pesti mulató történetét. Meg is kapták érte a magukét a Filmvilág korabeli kritikusától!
A Barbie olyan jól rávilágított a férfiak és a nők közti egyenlőtlenségekre, hogy sok románc zátonyra futott a megjelenése után.