tomyneutron 2007 ápr. 15. - 13:14:29
(183/203)
Sziasztok!

Mi a címe a Búcsú táncnak?Kérlek írjatok!
Dory1 2007 ápr. 15. - 12:41:00
(182/203)
nekem tetszett a tegnapi adás Csollány Szilveszterék Puszi-Nyuszi elõadása nagyon aranyos volt meg az is jó volt mikor énekeltek:)
Szerintem Hujber Feriék fogják megnyerni de én Zizinek is drukkolok:)
Pünkösdi Kató 2007 ápr. 10. - 19:39:54
(181/203)
Szerintem tényleg szép kûröket tudnak bemutatni, amatõr szemmel természetesen. :) Legalábbis az amatõr
nézõt - engem - elkápráztattak. :)
Elõször azt gondoltam amikor indult a mûsor, hogy lesz jégtörlés, feltörlés rendesen, vagy legalábbis majd elkörözgetnek körbe-körbe, szóval kicsit olyan kis pimaszul álltam hozzájuk, de már az elsõ kûrök után
nem gyõztem csodálkozni. :)
Kellemeset csalódtam a mûsorban, eddig általában a kereskedelmi tv-k sajátgyártású mûsorait kihagytam, Fábry, Szulák, Activity, Megatánc, Mónika és barátai, stb. stb, sajnos a szombat esti táncot is, amit azóta
is sajnálok, ezzel az egy jeges mûsorral kivételt tettem, nem bántam meg. :)
Szerettem volna eltenni a részeket, mert nekem nagyon tetszett, néhány meg is van, 4 rész kimaradt. Ha valaki felvette számítógépre, akkor írjon már legyenszíves, mert szeretném elkérni.
Nekem Feró a kedvencem, de a többiek elõtt is le a kalappal, öröm nézni ezt a mûsort, nagyon tetszik.
PassionFruit 2007 ápr. 08. - 12:30:52
(180/203)
very ty rozika :)
Akik azt kérdik miért nézik az emberek a mûsort ha ***, mert akkor kik vitatnák meg ? Kik csinálnának fórumokat, és mirõl ? Kik beszélgetnének, hogy kire milyen hatásal van valami. Szive joga a negatív-pozitív véleményét megalkotni mindenkinek, egy adott dologról. Akik meg azt kérdik miért nézzük ha ***, azoktól meg én kérdem, miért olvassák ezt "vagy más" a fórumot ?
Végül is még annyit mondanék, ha tegnap nem Feró esik ki az már átlátszó lett volna, végül is semmit se csinált ami egy jégszinházba , vagy bármeik jégtancba illet volna. Körbe-körbe korizott a szegény babával. Gyerekeknek jó példa, hogy kell a babákat, a hajuknál fogva pörgetni. :DDD
A Zita pártfogójának, még azt üzenném, érdekes tegnap elött mikor Dejánt körbetáncolta kissé megbotlott, de ezt senki se hangsúlyozta ki, mint Csollány, és Hujber botlását. Ennyit a zsûrirõl is. Szegény Xavért sajnálom, nem gyönyörködhet Feróban :))
Tamy. 2007 ápr. 08. - 10:59:34
(179/203)
Nem azt mondtuk, hogy nem tetszik, hanem azt, hogy bunda....És szerintem mindenkinek a szíve joga, hogy mit néz...
rozika 2007 ápr. 07. - 21:38:41
(178/203)
Minden szavaddal egyet értek. PassionFruit .
Innocent Touch 2007 ápr. 07. - 20:26:13
(177/203)
Nem értelek titeket. Ha nem tetszik, miért nézitek?
Tamy. 2007 ápr. 07. - 17:11:01
(176/203)
Persze h megvan csinálva...Mondom..forgatókönyv szerûen mennek a dolgok..
PassionFruit 2007 ápr. 07. - 13:42:48
(175/203)
A bundában egyetértek, ha visszatérünk az eleire, A kis Nacsa Olivér jobb volt mint Feró, és mégis kiesett. Dobó Kata meg egy az egybe mankó lábu. Ez az egész olyan mint a szombat esti tánc volt, ott is Farkasházi Réka milyen hamar kiesett, pedig jobban táncolt mint néhány bennmaradt pojáca. Csonkáék viszont megérdemelték a gyõzelmet. Itt a jégen, ahogy látom, a Karsait hozzák ki gyõztesnek, õ akármit csinál "ha nem csinál semmit se" akkor is 7 pont. Megvan ez már csinálva :D
PassionFruit 2007 ápr. 07. - 13:20:55
(174/203)
Bocs a linket nemértem miért nem fogadta el, megpróbálom újra :
<a target="_blank" href="http://index.hu/kultur/media/sztark7055/" title="http://index.hu/kultur/media/sztark7055/">index.hu</a>
PassionFruit 2007 ápr. 07. - 13:17:50
(173/203)
Már egy fórumon kifejtettem a véleményem, az egész sztárok a jégen-rõl. De leírom itt is, errõl a szánalmas mûsoról a véleményem. Nekem a Zita eleinte tetszett, de már csak azt látom "második kûr" Deján pörgeti, forgatja, csûri, csavarja, emeli, de korizni fél mp-et nemláttam. "Jégcirkuszba való" A zsûri meg elvolt ájulva, de mitõl ??? Zita semmit se csinál, csak Deján aki dolgozik. Xavér szerint, akár versenyre is mehetnének, na jó.....Zita lehet jól táncol, de nem a jégen, én nem láttam semmi táncot, csak akrobatikát. A revü része tetszik, fõleg Póth Dia, szépen korizik, és kifejezõ, akár egyedûl is. Csak azt utálom, amikor csupa nõ lepi el a jeget, pasi meg sehol.... Azt se hinném, hogy soha semelyik versenyzõ nem lépett vólna jégre, és ez lenne az elsõ. Fittnesz lédik : Rubint, és Bíró, esküszöm még tegnap is olyanok voltak, mint akiknek egy karót tettek vólna a lábuk helyire, nevetséges, és szánalmas. De valahogy úgylátom "még mikor az összes pár benne volt", hogy a csajok nagyon bénák, akik meg tényleg igyekeznek : Hujber, és Csollány, olyan erõ van bennük hétrõl-hétre, és annyira felteszik a mércét maguknak. Tényleg látni rajtuk a fejlõdést, és az elszántságot. Remélem ma Feró megy a levesbe, már semmi újat nem látni benne, és a bohóckodás is uncsi, fárasztó, egy idõ után. Szó ami szó jobb is lessz ha csak szombatonként lessz az adás egybesûrítve: <a target="_blank" href="http://www.mediafire.com/?ewdm0znx3wm" title="http://www.mediafire.com/?ewdm0znx3wm">www.mediafire.com</a> A zsûri moderálás pocsék, értem ezt Xavérra, " R*hadt, küret, szirupos ta*kony, stb. Hát ez egy világhírû orgona mûvész, VIII. kerületi szájal megáldva. :D Szánalmas az egész, de felesleges idõ eltöltésnek megfelel. :)))
picikenguru 2007 ápr. 07. - 12:38:26
(172/203)
Sziasztok! Ha már ennyire megy a vita ezen a fórumon, akkor én sem haghatom ki a váleményemet. Szerintem a mûsor ugy rossz ahogy van...Nncs normálisan se megszervezve, se levezetve. Szörnyû. A másik ami engem bosszant, hogy (és itt most minden kedves Dobó Kata, és Hujber feri rajongo csukja be a szemét), hogy miért kell Katát és Ferit ennyire sztárolnunk??? Mindketten sz..nak egy nagyon a mi kis hazánkra, elmentek amerikába szerencsét próbálni... az egyik legnagyobb érdeme az lett, hogy sikerült megtanulni angolul, na meg biztos kelloen ismeri a pizzákat, a másik meg a Helyszínelok sorozatban ugyesen kapott egy ku..vát megformáló szerepet. Ez az a nagy elismerét amit szereztek? Ha maradnak a kis popsijukon itt, Magyarországon, már 10* ekkora sikereket el tudtak volna érni. Dobó Katával meg mindíg megy a kivételezés, akárcsak H.Ferivel. Nem értem h miért õket ajnározzuk, amikor igen is vannak sokkal nagyobb büszkeégei ennek az országnak (CSollány Szilvezter pl). A Karsairól meg inkább nem is nyilatkoznék, olyan szaga volt az egésznak, hogy ha már szegény nem nyerte meg a megatáncot, akkor tesség adunk neki egy jégtáncos gyözelmet. Semmi mást nem lépes produkálni csak amit a földön tud..és mindig ugyan azokat az elemeket használja. Többet van levegõben mint a jégen. Még annyi, hogy az sem volt korrekt, hogy Kata kihagyhatott "sérülés" miatt egy versenyt (oké hogy utána párbajozott Rákával), de akkor is...A jol olvastam valahol a szabályok szerint aki lesérül az NEM folytathatja a versenyt...nem csak kihagyhat egyett.. Na mindegy bunda az van benne dögivel... huzzuk le a jónépet. De kiváncsi lennék rá hogy hányan szavaznak.... Ennél a megasztár klasszisokkal jobb volt, és még a Szombat esti láz is...

Na üdv mindenkinek
rozika 2007 ápr. 06. - 23:13:39
(171/203)
Egyet értek a többséggel milyen beszólás az,hogy ha a nevét kiabálják,(Karsai Zita) akkor fapofával "MIVAAN!"nEM EZT VÁRTA? Ferónak meg már régen kikellett volna esnie.Jó fej,de nem oda való.Remélem Csollány-Hujber döntõ lesz.
cicamacs 2007 ápr. 06. - 22:07:44
(170/203)
nézem a mûsort minden héten, egész egyszerûen mert tetszik. VISZONT: bármennyire próbálom, egész egyszerûen nem bírom a karsai Zitát. egyrészt nem értem mi a fenéért kell ZIZIt ennyire sztárolni: az a hihetetlen modora: én kemény vagyok félnek tõlem. ÁÁÁÁÁÁÁÁ megsúgom hugom: véleményem szerint ez szerep mert azt hiszi így érdekesebb lesz, pedig csak saját szegénységi bizonyítványát mutogatja. egy értelmes mondata nincsen, azzal pedig teljes mértékben egyet értek amit írtatok: emelgetni naná hogy tudják, de nézzük már meg hogyan mozog.
PassionFruit 2007 ápr. 03. - 17:42:28
(169/203)
Te kis ******, 10 évig gyorskoriztam. Te lehet csak sz*pod a jeget, De fenntartom a véleményem a Zitácskádat, csak lengeti, dobálja, pörgeti, Deján. Zita a táncosságának köszönheti, hogy hajlékony. De, egyedül korizni??? = nulla. Csak a képére kell nézni ha elengedi Deján, lefagy két mp-re a vigyora. A gyõztes meg úgyse csaj lessz. Csollány, és Hujber közt dõl majd el. õk legalább egyedûl is tudnak korizni, and ******* !
toXic5 2007 ápr. 02. - 14:30:25 Előzmény PassionFruit
(168/203)
te mit nézel????
vagy vak vagy , vagy nemtudom, de mi az hogy csak vezetik Zitát?
hát ha vki megnyeri, az remélem Õ lesz, mert maximálisan megérdemli, mert nagyon jól teljesít hétrõl hétre jobban!
de te sztem még meg se tudnál állni a jégen, nemhogy olyanokat megcsinálj, mint Õ...
nevetséges vagy az írásoddal együtt - nem vagy különb a többi f*sznál, akik csak kritizálnak a fórumokon, mert nincs jobb dolguk és a saját gondjaikat itt élik ki...
wiki-piper 2007 ápr. 01. - 14:44:35
(167/203)
Ez egy nagyon jó show lenne, ha nem kérték volna fel, hogy Nagy Feró is korizzon:)! A legjobbak Csollány Szilveszterék XD! Különben sztem az elsõ körben Rubint rékának kellett volna kiesni mert az egy korizó fatuskó :P XD!!!
PassionFruit 2007 ápr. 01. - 12:20:39 Előzmény Orsolya96
(166/203)
DETTO :)) De kell egy vén bohóc is akin röhögni lehet. Azt hiszi Laborc maradt, az István a Királyból, de hát elszállt 23 év. Amúgy meg többiek : akinek van esze, 60 évessen, igyexik nem kiröhögtetni majd magát. Csollány, meg tényleg látszik, hogy igyexik. A béna lénák meg sorra esnek ki, mert csak csimpaszkodnak a koris pasikba, egyedûl egy se képes menni a jégen. Szegény Bódi Sylvi párja már a végin majnem összeesett a sok emelgetéstõl :D Remélem Karsai Zita lessz a következõ, hacsak megnem tanúl egyedül is menni a jégen, vagy õ emelgeti majd Deánt. :DDD szánalmas.
Nóri:) 2007 márc. 31. - 09:54:29 Előzmény shehira
(165/203)
Csakhogy õ nem fog szerepelni a TV-ben és lehet,hogy arra sem lesz ereje,hogy megmozduljon ,nemhogy táncoljon a jégen.És akkor majd sajnálni fogja,hogy ilyen hülyeségeket írsz a fórumba.
imo9 2007 márc. 29. - 22:28:45 Előzmény shehira
(164/203)
Szerintem túl finoman fogalmaztál. Ilyen esetben nyugodtan írhattál volna arc helyett pofát.