Janka, férje halála után bejelentkezik a férj által használt randiportálra, ahol egymásra találnak Tamással, akinek a lánya lett szerelmi bánatában öngyilkos. A két amatőr elhatározza, hogy megtalálja és kikészíti a szeretteiket elcsábító két profit. Próbálkozásukat siker koronázza, azonban az érzelmek felborítják a gondosan előkészített tervet és a játék végén már senki sem tudja kivel is van valójában.
Bemutató dátuma: 2015. október 29.
Forgalmazó: OTT-ONE NyRt.
Figyelem: A beküldött észrevételeket a szerkesztőink értékelik, csak azok a javasolt változtatások valósulhatnak meg, amik jóváhagyást kapnak. Kérjük, forrásmegjelöléssel támaszd alá a leírtakat!
Hozzászólások
5/10
pihes
2024 dec. 27. - 13:21:07
5/10
Igazán nem tudtam kedvelni sosem a mintha webkamerás felvételeket. Máskülönben, az internetes bűvös társkeresés világát sem, kamu volt és lesz ÖT/TÍZ
Magyar webkamerás film, ami egy áldokumentum mozi is egyben. Parti Nóra valami hihetetlenül szarul, túljátszottan játszik, viszont a férfifőszereplő meg az ellenségeket alakító színészek legalább jól tolják. A játékidő közepéig érdekes a nyomozós sztori, de aztán összekuszálódnak a szálak és zavarossá válnak a motivációk. Az alkotás több noir elemet, valamint a fináléban némi művi brutalitást vonultat fel.
Abszolút igazad van. De tudod, szerintem a törvényhozók is szégyellhetik magukat, hogy olyan törvényeket hoznak, amik lehetővé teszik, hogy amennyiben egy céget eladnak, megszüntetnek, akkor a tulajdonosok mossák kezeiket, és megússzák a korábbi tartozások megfizetését. És ahogy ezt a filmet bemutatták, úgy nyithat meg egy üzletközpont, amiben a bérlők sok-sok milliót fizetnek ki havonta a tulajnak, pedig még nincsenek is kifizetve a melósok. Ez egy ilyen világ. Nem a tisztességnek álla zászló, hanem az ügyeskedőknek. Szégyen, hogy így is be lehet mutatni egy filmet, vagy meg lehet nyitni egy üzletközpontot, és mg annyi tisztesség sincs a tulajdonosokban, hogy utólag fizessenek.
Nyílt levél a Login című filmhez.
Mélységes felháborodással olvasom,hogy bemutatják a Login című filmet.2011-ben felkértek hogy vegyek részt a film elkészítésében. A munkánkat elvégeztük,és a film végén leadtam a számlát. Azt a pénzt a mai napig nem fizették ki. Sajnos kiderült,hogy a technikai stáb jelentős része így járt. Az egyeztetéseken derült ki,hogy úgy forgatták le a filmet,hogy nem volt meg az anyagi fedezet rá. Próbáltuk jogi útra vinni az ügyet,de a gyártó céget eladták-megvették,ezért az ügyvédünk szerint a követelés behajthatatlan lett. Ezután meglepődve hallottam hogy a filmet bemutatták a 2014-es filmhéten. Sajnos a filmforgalmazás jogi részéhez nem értek,de megkérdezném a filmhét szervezőitől,és az OTT-ONE NYRT-től mint a film forgalmazójától,valamint a Sony Movie Chanel-től aki most bemutatja a filmet,hogy hogyan mutathatnak be,forgalmazhatnak olyan filmet,amiben nem fizették ki a filmben dolgozókat ? Ez önök szerint így jogilag rendben van?Azt pedig a film gyártóitól,hogy hogyan tudnak tükörbe nézni ,vagy büszkén kiállni a közönség elé a mai napig is,tudván hogy embereket csaptak be azért,hogy elmondhassák magukról,tudnak OLCSÓN filmet csinálni?
Tisztelettel: a károsultak
Csikesz János -világosítás
Tyukász Tünde-make-up
Kiss Mónika (Matyi Mónika)-stylist
Sitkei Szabolcs -kamera technika
Hornos Gergő -hang
Hoffer Andrea -set dresser
és páran név nélkül
Az értesítések jelenleg le vannak tiltva! Amennyiben szeretnél cikkajánlókat kapni, kérlek, hogy a böngésző Beállítások / Értesítések menüpontja alatt állítsd be az értesítések engedélyezését!
Hozzászólások