Amikor Emily, a kisvárosi cukrász egy kézi készítésű karácsonyi kalendáriumot kap egy titkos csodálójától, a helyi lakosok megszállottan próbálják felfedni a feladó személyazonosságát.
Figyelem: A beküldött észrevételeket a szerkesztőink értékelik, csak azok a javasolt változtatások valósulhatnak meg, amik jóváhagyást kapnak. Kérjük, forrásmegjelöléssel támaszd alá a leírtakat!
Hozzászólások
1/10
offtopic
Xxy92
2024 dec. 23. - 23:03:52
1/10
Az összes Hallmark-os karácsonyi szirupszennyben kisvárosi pék, cukrász, virágárus VAGY a nagyvárosból a műhavas kisvárosba hazalátogató "menő" marketinges, divatdesigner játssza a főszerepet, aki papíron rühelli az ügyeletes szépfiút, de persze összejönnek a végén. És erről készült legalább 300 film az elmúlt tíz évben. Az idióta magyar csatornákon pedig két opció van Szenteste: ezek a giccsben úszó, első pillanattól az utolsóig kiszámítható ostobaságok ÉS az egész évben szemérmetlenül ismételt harmincéves akcióbaromságok. Érték, értelem, üzenet semmi. Bár nyilván Panem et circenses.
Az értesítések jelenleg le vannak tiltva! Amennyiben szeretnél cikkajánlókat kapni, kérlek, hogy a böngésző Beállítások / Értesítések menüpontja alatt állítsd be az értesítések engedélyezését!
Hozzászólások