Tíz egymásnak ismeretlen ember érkezik a Néger-szigetre, Devon partjaihoz. Mint kiderül, a házigazda nem tartózkodik otthon, sőt senki sem ismeri őt személyesen. Amikor a vendégek vacsorához asztalhoz ülnek, egy távoli gramofonból egy ismeretlen hang szólal meg és a vendégek mindegyikét gyilkosság elkövetésével vádolja meg. Röviddel ezután a vendégek egyesével meghalnak, míg már csak ketten maradnak.
Figyelem: A beküldött észrevételeket a szerkesztőink értékelik, csak azok a javasolt változtatások valósulhatnak meg, amik jóváhagyást kapnak. Kérjük, forrásmegjelöléssel támaszd alá a leírtakat!
Hozzászólások
Olsvay Endre
júl. 12. 13:02:14
»Hogyan lehetséges, hogy a dinoszauruszok 160 millió éven át uralták a Földet, majd …«
Így kezdődik a film äleírása”.
Hm.
Hogyan lehetséges, [kérdem én] hogy Agatha Christie »Tíz kicsi néger« c. közismert regényének e korai, de nívós földolgozása ily „téves kapcsolás” áldozata legyen? (Elég áldozat, akik a regényben-filmen meghalnak a Néger-szigeten… x) )
Az értesítések jelenleg le vannak tiltva! Amennyiben szeretnél cikkajánlókat kapni, kérlek, hogy a böngésző Beállítások / Értesítések menüpontja alatt állítsd be az értesítések engedélyezését!
Hozzászólások