A Mézga család izgalmas nyári kalandjait követhetjük nyomon például egy lakatlan szigeten, amely talán mégse lakatlan? Majd hogyan lesz Máris szomszédból Egészségügyi Miniszter? És hogyan szabadul ki a Mézga család a maffia fogságából? Minden kiderül, ha megnézitek a Mézga család vakációjának történeteit.
Figyelem: A beküldött észrevételeket a szerkesztőink értékelik, csak azok a javasolt változtatások valósulhatnak meg, amik jóváhagyást kapnak. Kérjük, forrásmegjelöléssel támaszd alá a leírtakat!
Hozzászólások
DDT-
febr. 08. 19:02:18
Kultikus sorozat, imádtam is gyerekkoromban, de Paula asszony irritálóan idegesítő figura...
Elképesztō... Zseniális.
Sokrétū.
Olvassunk a sorok között!
Egy majd' 50 éves rajzfilm bemutatta a mai globàlpolitikát (pl. a Szomorú Vasàrnap "Akciócsoport")
…és a helyes epizód lista;
01. Vakáció!
02. Az ígéret földje
03. A jég hátán
04. A lakatlan sziget
05. Cseberből vederbe
06. Az üvegszemű kapitány
07. Púpos Bill hálójában
08. Egymillió dollár
09. Élve eltemetve
10. Egy rossz húzás
11. A fekete arany
12. Hamis barátok
13. Végre otthon!
A stáblista szerint ebben a sorozatban már Geszti Péter volt Aladár szinkronhangja, nem Némethy Attila. Máris szomszéd hangja pedig Bárdy György és nem Tomanek Nándor volt.
Az értesítések jelenleg le vannak tiltva! Amennyiben szeretnél cikkajánlókat kapni, kérlek, hogy a böngésző Beállítások / Értesítések menüpontja alatt állítsd be az értesítések engedélyezését!
Hozzászólások