Micimackó, avagy mi lesz a Százholdas Pagonnyal?

mesemusical, 1 felvonás, 4 éves kortól
Gyerek

Következő előadás

2026. szeptember 13. (vasárnap) 10:00 UP Újpesti Rendezvénytér 1042 Budapest, IV. kerület, Szent István tér 13-14

Még nincs szavazat!

Légy te az első!

Következő előadás

2026. szeptember 13. (vasárnap) 10:00 UP Újpesti Rendezvénytér 1042 Budapest, IV. kerület, Szent István tér 13-14

Réges-régen, de a múlt péntek óta biztos, Micimackó és barátai - a fontoskodó Nyuszi, a tudálékos Bagoly, a félénk Malacka, a sértődős Füles, Kanga, no meg a vidám, ugrálós Tigris - a Százholdas Pagonyban élik kalandokkal teli életüket. El sem tudnák képzelni máshol. Ám vidám mindennapjaikat egy váratlan hír érkezése fenekestül felforgatja. Imádott otthonukat, a Százholdast Pagonyt, el akarják adni a fejük fölül, akarom mondani a lábuk alól. Akkor viszont mindannyiuknak menniük kell. De hová?
Összedugják hát a fejüket, hogy hogyan akadályozhatnák meg ezt a számukra elképzelhetetlen helyzetet. Gyertek el az előadásra és szurkoljatok kis barátainknak az otthonuk megmentéséért. Minél többen vagytok, annál nagyobb az esélye, hogy Micimackó zseniális ötlete beválik.
Fordulatos vidám mese, amiben sok kaland vár Micimackóra és barátaira, de egy dolog sosem változik, hogy Micimackó szereti a mézet. Vidámságban nem lesz hiány és annyit elárulhatunk, hogy az előadás nem szűkölködik fülbemászó dallamokban, táncokban, és nem utolsósorban jellegzetes Micimackói humorban sem.

A.A. Milne meséje alapján írta: Háda János

A(z) Hadart Művészeti Társulás előadása

Stáblista

Hozzászólások