"Na mondd csak, mi a pálya?
Akkorát mentünk az Akváriumos sold outtal, hogy elvisszük az OG FLUOR BULIT a Budapest Parkba is
Szóval ez itt a második esély a bejutásra, ha lájkolnád a lájkom
Túrd elő a partyszemüveget, vagy csinálj amit akarsz… Például ehetnél egy kis internésönel halenda, mielőtt robban a gcigránát! Összecsapnak a különböző “régifluorok” a színpadon egy odabaszarintós showban! A zsúrból persze nem maradnak ki a VIVA TV legerősebb zenéi sem, kicsit talán túl szép is lesz az este. Zsír a buli, mi? Jéébbóóóój!"
A jegyértékesítés 07.10-én 11:00-tól indul!