Naphinel 2009 júl. 01. - 08:13:59
(141/801)
Az elsõ részt borzalmasnak tartottam. Tele volt megint hülyeségekkel. A tûzoltók ott sz*roztak a hülye párna felfúvásával, a helikopter pedig kábé fél perc alatt lekapta volna a pasast.
Ja, és nem hiszem, hogy az a csávó annyira jó erõben lett volna, hogy még ordibálásra is futja belõle.
Ennek a résznek szerintem semmi értelme nem volt - de, jót röhögtem rajta.
Azt meg végképp nem értem, mi a frászért tartják fenn a helikoptert, ha nem használják. Tök felesleges.
És azt sem vágom, hová tûnt a helikopter, mikor küldték (mert kiküldték a helyszínre azt is, csak soha nem érkezett meg). Honnan ment az, Ausztráliából? Vagy 10-zel? A hívás után max. (!) 5-10 perc alatt a helyszínre kellett volna érnie, de semmi, eltûnt bal fenéken. :S
Hát ezt a részt ezerszer jobban is meg lehetett volna csinálni, de minek? Végül mindenkinek kell egy jó este, rossz poénokkal.
Naphinel 2009 jún. 30. - 19:59:59
(140/801)
NEM! Ugye Tom nem akar összejönni Frau Driesennel???
Jesszus, pedig olyan helyes, ha összejön azzal a temetõszökevénnyel*... fú! Kíváncsi vagyok rá.

*Egy temetõben is több derût lelek (by Gimli)
Naphinel 2009 jún. 30. - 19:51:56
(139/801)
Ja, amúgy az elõzõ rész borzalmasan volt kivitelezve. A srác fenn lóg a kosárba kapaszkodva, de a helikopter nem hívják ki. Pontosabban de, kihívták - elvileg - csakhogy soha nem érkezett meg. Ciki volt.
Naphinel 2009 jún. 30. - 19:44:24
(138/801)
Az egész csapatból Tom Wagner a nyerõ! Jó pasi!
krisztyke 2009 jún. 30. - 15:03:16
(137/801)
:D Jó lenne :S
gopocher 2009 jún. 30. - 10:14:23
(136/801)
oks
gopocher 2009 jún. 30. - 10:14:02
(135/801)
hát õõ izé nem van valakim egy autoversenyezõ
Naphinel 2009 jún. 30. - 09:15:30
(134/801)
Na, Kevin a tipikus nyálgép! :S
Mindegy, kell egy minden sorozatba. :S
Naphinel 2009 jún. 30. - 09:14:34 Előzmény gopocher
(133/801)
Nem értewtted meg a kérdésemet. Mindegy, értõ olvasás. XD
10/10
0619-es ügynök 2009 jún. 30. - 08:43:40 10/10
(132/801)
akkor szabad a pálya?? :D
gopocher 2009 jún. 29. - 22:34:03 Előzmény 0619-es ügynök
(131/801)
lazán de nem járnék vele mível biszex vagyok
gopocher 2009 jún. 29. - 22:33:31 Előzmény krisztyke
(130/801)
ja télleg Kevin-ek hívják
10/10
0619-es ügynök 2009 jún. 29. - 16:24:52 10/10
(129/801)
szeretnéd hogy ilyen mentsen meg? :D
krisztyke 2009 jún. 29. - 16:03:52
(128/801)
Ja Kevin Vogel az tényleg jól néz ki!!
gopocher 2009 jún. 29. - 13:20:01 Előzmény Naphinel
(127/801)
na ja ez az én döntésem,ha helységrõl van szó az a szõke hajú mentõs srác jönn be
Naphinel 2009 jún. 28. - 11:34:50 Előzmény gopocher
(126/801)
Amúgy hogy döntöd el, hogy illetõ jó pasi-e, ha nem nézed, hogy néz ki??? :D
Kicsit ellentmondásosnak tartom ezt a két dolgot.
10/10
0619-es ügynök 2009 jún. 28. - 09:22:08 10/10
(125/801)
Nekem is:) De Flo is jóóó:)))
gopocher 2009 jún. 28. - 09:01:04 Előzmény Naphinel
(124/801)
héj attól még jópasi kinézzi,hogy nézzki már beszavaztam a saját top 50-be
Naphinel 2009 jún. 27. - 19:04:05
(123/801)
Az én kedvencem Heiko, és Kadir.
Naphinel 2009 jún. 27. - 11:33:42
(122/801)
Porcelánfogú Flo???