1/10
Morani 2009 jún. 03. - 09:03:42 1/10
(21/801)
Nem bírt lekötni. Abszolút nem életszerû reakciók, vontatott, unalmas. Adtam neki egy esélyt, hát nem jött be :)
offtopic
Naphinel 2009 jún. 02. - 20:45:32 Előzmény Spikee999
(20/801)
Mindenki magából indul ki, ugye tudod, és te is magyar nézõ vagy, szal itt most öngólt lõttél!
Amúgy a Lost nm azért bukott meg, hanem mert:
1. az Rtl ide-oda pakolta
2. bonyolult volt a story (úgy értem végeláthatatlan)
3. ha egy-két részt valamiért kihagytál, nem értetted mi a szitu.

Amúgy én is csíptem a Lostot, úgy az elsõ évadig, aztán rájöttem, hogy nem leszek függõ, és nem idegelem magam fölösen, ha kihagytam egy-egy részt.

Ja, és ennek a sorozatnak (112) köze nincs a valósághoz... nem mutat semmit! Mikor látos, hogy ott fekszik Cinkotán kiterítve a férfi, kilátszik a húsa a motoros ruhából, úgy néz ki, mint egy véres rongycsomó, amit odadobtak... és ülsz a héven, és nyelegeted vissza a gyomrod, meg a könnyeid, és hiába hagytad már rég magad mögött, még mindig csak õt látod... és hiába felednéd nem, tudd, mert minden nap ott visz el az utad, az oszlopra kitett fakereszt, mécsesek, meg a halált okozó BMW dísztárcsája mellett...
Manyofalvi1020 2009 jún. 02. - 20:40:42
(19/801)
Nagyon rossz ez a sorozat...inkább 100-szor jobb mondjuk az áll az alku...nem hiszem el hogy az rtl mostanság ilyen gagyi szar sorozatokat ad le ......='
Naphinel 2009 jún. 02. - 20:33:53
(18/801)
Ez volt az a sorozat, amit úgy harangoztak be, "hogy aki szereti a Cobra 11-et, meg a Medicopter-117-et, annak ez sem lesz csalódás". Nos, a Cobrát csípem, a Medicopterért rajongok 9 éves korom óta, szal...
Hát csalódtam, nem is kicsit.
Nekem a német sorozatokban lévõ tûz hiányzik.
Elõször is: el kéne dönteni, hogy tûzoltókról, rendõrökrõl, vagy mentõkrõl szól-e, mert három sok.
Másodszor nem hiteles a reakció, tök lassan történik minden, még a vészhelyzetekben is, szakmai felkészültség nuku... pl pulzus- légzés vizsgálat, halló, hall engem? és hasonlók.

A Cobrát, és a Medicoptert hajtja az akció, hiszen emberéletetkrõl van szó, és ott másodlagos a magánélet... fogjuk rá. Itt elsõ a kivel mi van, és csak utána a többi. Túl sok idõt töltenek a bázison... á, ezt lehetne folytatni végestelen végig, semmi jót nem találok a sorozatban.

Teljesen föös volt belekezdeni ebbe az egészbe, vagy ha elkezdik, kombinálhatták volna a Medicoptert a Cobrával, mind látványban, mint cselekményben, és úgy jó lenne. De így...
1/10
Puskas13 2009 jún. 02. - 20:04:45 1/10
(17/801)
Pontosan.Ennél a cobra11 1000x jobb.Szánalom miket ad az rtl az utóbbi idõkben.Kénytelen leszek Áll az alkut nézni pedig az se egy forradalmian jó mûsor.
bozz 2009 jún. 02. - 19:55:24
(16/801)
Basszus ekkora ratyit... ennyi hülyeséget egy rakáson... népbutítás a javából...
1/10
k.lau 2009 jún. 02. - 19:28:58 1/10
(15/801)
amúgy elég szar ez a sorozat...
Spikee999 2009 jún. 01. - 18:25:35
(14/801)
És mien német sorozatokat szeretél még ? Csak kíváncsiságból, lehet h van köztük jó.
Spikee999 2009 jún. 01. - 18:23:21
(13/801)
Nagyképûû ? Én ??? Wááá imádom az ien embereket mint te, a tipikus USA ellenesek. Semmi bajom a német sorozatokkal csak az h színvonaltalan alkotások (persze biztos van 1-2 kivétel)és ezek tényleg a "buta" nézõnek mennek, ez tény nem nagyképûsködés.
KP59 2009 jún. 01. - 16:57:53 Előzmény Spikee999
(12/801)
Nem kell ilyen nagyképûnek lenned másokkal ugye tudod.
KP59 2009 jún. 01. - 16:56:06
(11/801)
Remélem jó kis sorozat lesz. Amúgy én jobban szeretem a német filmeket (sorozatokat) mint a tengeren túliakat, így ezt is kiváncsian várom.
Manyofalvi1020 2009 jún. 01. - 16:30:21
(10/801)
Kíváncsian várom....=)
Aki látta az légyszíves szóljon hozzá.......
De az a sejtésem hogy nem lesz valami nagy sorozat ...õszintén be valóm
Spikee999 2009 jún. 01. - 13:57:45
(9/801)
És ugyan ez a helyzet sajnos a sitcomokkal, pedig hidd el nekem h sokkal jobban szórakoznál mint ezen. Sokkal jobb kikapcsolódás lenne 1 fárasztó nap után, mint hülye balesteket nézni, nem mintha hírekbe elõtte nem láttál volna eleget.
Spikee999 2009 jún. 01. - 13:52:21 Előzmény EgyNézõ
(8/801)
Persze EgyNézõ, a buta embereknek valók az ien sorozatok mint ez is akik nem tudnak elszakadni a valóságtól és szájukba kell rágni a storyt. Azért bukott meg a LOST itthon mert a magyar nézõk többsége hülye !!
10/10
EgyNézõ 2009 máj. 30. - 10:19:02 10/10 Előzmény Spikee999
(7/801)
Lost? ... de jó, hogy nem vagy közelebb ...
Spikee999 2009 máj. 29. - 19:19:28 Előzmény Maya Kaulitz
(6/801)
Jó sorozat XD ??? Te még nem láttál akk igazán JÓ sorozatot például a LOST az ilyen, de még sorolhatnám. Ez egy Y kategóriás gagyi német sorozat, semmi xtra.Még a cobra 11 is jobb ennél 1 fokkal. A cím fordításáról meg annyit h NEM az a feltétlenül a JÓ fordítás ami szó szerint van. Semmit nem jelent. Ott van például a Rejtély ezen a csatornán péntek este, eredeti címe Fringe. De még számtalan példa van.
5/10
DarkGirl 2009 máj. 28. - 09:49:36 5/10 Előzmény Puskas13
(5/801)
Szerintem meg olyan lesz,mint valamikor a Légimentõk voltak.
gopocher 2009 máj. 28. - 09:45:12 Előzmény Puskas13
(4/801)
nem olyan ez teljesen más
1/10
Puskas13 2009 máj. 27. - 16:29:54 1/10
(3/801)
Sztem olyan lesz mint a cobra 11 csak nem autópályarendõrség hanem légimentök.Remélem nem csalódok.
10/10
Maya Kaulitz 2009 máj. 26. - 16:25:44 10/10
(2/801)
Nem szar, hanem naon is jó sorozat, ezt nézem minden nap a német RTL-en. Szal ha nem is tod mi ez, ne mondd rá, h szar!!!
Am meg nem értem h a magyarok mért variálnak állandóan a címen, mert am meg 112-Õk mentik meg az életed lenne hivatalosan, nem pedig Életmentõk..pff...Még a UPC digitális tv-jén is "Õk mentik meg az életed" van kiírva, vagy tom is én h h hívják azt a dobozt, de magyarul, szal õk jól fordítanak!!!