10/10
lullaby. 2009 júl. 19. - 12:52:53 10/10 Előzmény Drcsillag
(221/801)
nincs mit, tényleg :)
10/10
lullaby. 2009 júl. 19. - 12:52:01 10/10
(220/801)
lement? o.O
9/10
zs9302 2009 júl. 19. - 11:56:41 9/10 Előzmény lullaby.
(219/801)
A 12 lement. A második (befejezõ évad) 6 részes, mivel bukás volt.
10/10
0619-es ügynök 2009 júl. 19. - 11:54:43 10/10 Előzmény Lawee
(218/801)
Szia!
Hát, sztem még sehonnan se, mert nem jött ki DvDn... de remélem hamar kijön:)))
Valaki nem szokta fölvenni??
Drcsillag 2009 júl. 18. - 08:54:35 Előzmény lullaby.
(217/801)
köszi lullaby! szerencsére lett adás mire kezdõdött a 112 :)
Lawee 2009 júl. 17. - 20:33:17 Előzmény lullaby.
(216/801)
Valaki nem tudja honnan lehet letölteni a részeket? :D
10/10
lullaby. 2009 júl. 17. - 17:30:21 10/10
(215/801)
bács-kiskunba van szóval gondolom az valami helyi probléma lehet.:S amúgy egyet értek mindenkivel. és akkor most egy kicsi off, mert unatkozok :D nem tudja valaki hogy cobra 12 helyett miért 11 van ?:D csakmert az sokkal jobban bejön,mint ez.
10/10
panda9 2009 júl. 17. - 14:04:44 10/10
(214/801)
de most mikor majd csak 1-1 részt adnak le majd... az vajon hosszabb lesz? vagy nem? mert nekem sokszor ez a kettõ is kevés... inkább néznék ebbõl napi négyet mint Barátok Köztöt de nem?? ti hogy vagytok ezzel? :-O :-P
Drcsillag 2009 júl. 17. - 12:18:16
(213/801)
sziasztok!
nálatok van most rtl klub + tv2? Nálam nincs (zala megye)... 2 napja is ez volt, csak este 5kor jött vissza szerencsére
10/10
lullaby. 2009 júl. 17. - 07:44:15 10/10
(212/801)
a coolos dologra csak annyit tudok mondani, hogy dícséretes...
A Fókusz meg tényleg rohadtul fontos, Évát én is utálom, mint a szart. Jé... és a sikersorozatot, a Barátok Köztöt is elõrébb tudták rakni, de a 122-t ki kellett hagyni. Na mindegy, tényleg tovább tart:D
sage 2009 júl. 16. - 22:35:21
(211/801)
Délelõtt csak a nyugdijasok vannak otthon más dolgozik :)
9/10
zs9302 2009 júl. 16. - 21:24:40 9/10
(210/801)
Egyébként én is megkedveltem ezt a sorozatot, bár kedvencem se lesz.
9/10
zs9302 2009 júl. 16. - 21:23:57 9/10
(209/801)
Legalább tovább tart.
Naphinel 2009 júl. 16. - 20:51:51
(208/801)
*nagyon röhög*
9/10
zs9302 2009 júl. 16. - 20:51:23 9/10
(207/801)
Hát akkor nincs értelme. Akkor nem bûnhõdik a csatorna.
kymara 2009 júl. 16. - 20:49:25
(206/801)
Csak azt nem értem, hogy miért nem délelõtt van szünet. Akkor senki nem nézi egyik adót sem.
sandor72 2009 júl. 16. - 19:23:59
(205/801)
Ma sem lesz a film 19:00 - 19:15 és 20:15 - 22:20 büntetés. Ha minden igaz akkor holnap lesz. Tegnap olvastam, hogy a TV2 -is félnapos büntetést kapott. A másik amit lejjebb olvastam, hogy valakinek az a baromi jó ötlete támadt az RTL-nél, hogy csak 1 részt adnak le 1 nap.

Itt a link a TV2 rõl:

http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2009/07/15/fel_napra_elsotetul_a_tv2_joshi_bharat_miatt/
10/10
lullaby. 2009 júl. 16. - 19:12:06 10/10
(204/801)
már megint? na ne. :@ esküszöm írok az RTL-nek, hogy ezentúl csak rajzfilmet adjanak... pff. Szerencsére csak negyed órás.
9/10
zs9302 2009 júl. 16. - 19:00:48 9/10
(203/801)
Valaki nem tölti fel a Mûsorszünet címû mûsort? Jó lenne, újranézni. :DD
Kékség.. 2009 júl. 16. - 18:55:24
(202/801)
sztem sokkal rosszabb h mostanában egyre több a mûsörszünet... lassan egész nap azt fogjuk nézni :)