Téma: 8 mérföld

Rider94 2008 márc. 15. - 19:04:50
(36/156)
egyik kedvenc filmem :) legjobb :)
9/10
DrSzolon 2008 márc. 09. - 21:17:27 9/10 Előzmény norbii
(35/156)
gratulálok a kommentedhez... hogyha te azért utálod ezt a filmet mert utálod eminem meg 50 cent( ez egyáltalán hogy kerül ide??) zenéjét, az nem a film hibája. ennél már csak az idegesít jobban, hogyha egy ember két pontozást ismer: ha imádom akkor 10 pont, és mindenkit leszólok akinek nem tetszik, ha rossz akkor meg 1 pont, és mindenkit leszólok akinek tetszik. nem tudod normálisan megfogalmazni, hogy miért nem tetszik a film? elfogadom hogy nem tetszik de akkor írd le értelmesen. kösz'
norbii 2008 febr. 16. - 02:22:25
(34/156)
HÁT EHEZ NEM TOK MIT HOZZÁSZOLNI MIVEL UTÁLOM EMINEMET MEN 50 CENTIT MER ÕK EGY SZ*ROK INKÁB MÁR METHOD MEN MEG RED MAN NEM?
Mr.Smith 2008 jan. 21. - 12:55:30 Előzmény Mr.Smith
(33/156)
Tanulságos:

http://www.stonebridge.hu/pilu/letoltes.html

Érdemes meghallgatni.
Mr.Smith 2008 jan. 17. - 12:32:04 Előzmény k11zoltan
(32/156)
A zenében iszonyatossan nagy biznisz van! Minden téren vannak úgymond sztárok, akik ebbõl nagyon jól megélnek és csak ezért csinálják.
Nem különösebben szeretem az olyan zenéket, amiknek dalszövege van, de ha mégis van dalszövege, akkor az olyanokat elõszeretettel mellõzöm, amirõl km-rõl leordít, hogy szimplán csak biznisz és ökörség. A legtöbb rap szám szövege és látványa mirõl szól? Májerkodás. Az ilyent aki tényleg szereti és komolyan veszi az nem komolyodott meg és nincs normális emberi értékrendje.
Dantes 2008 jan. 14. - 16:53:47
(31/156)
Így van, teljesen egyetértek.
Idõvel egyszer mindenki megkomolyodik és megérti mind ezt.
Legalábbis remélhetõleg.
6/10
damienisback 2008 jan. 14. - 16:47:46 6/10
(30/156)
hagyd a fenébe, 15 éves kiscsávótól ne várj többet. majd késöbb rájön, nem az számít ki milyen zenét hallgat.

amúgy pedig a tokio hotel is zene(nyugi, én is útálom õket), hiszen valamilyen "hangszerrel" adják elõ a számaikat. ilyen alapon a klasszikus zene sem zene, mert neked nem tetszik? ne viccelj már.
Dantes 2008 jan. 14. - 14:05:49
(29/156)
Bocs, de ha nem vagy ideges megpróbálhatnál, nyugotdan, kulturált módon, káromkodás mentesen fogalmazni.

De továbbá a dolog nem érdekel, a filmrõl le írtam amit gondolok.
eminem0311 2008 jan. 14. - 13:36:47
(28/156)
haver
1. ne dumáljá nekem ieneket h vegyé be pirulákat meg ien..
nem kell lenyugodnom mivel nem is voltam ideges:) ien szarságokon csak 1 agybeteg kapná fel a vizet..XD :)
2. nem sértegettem senkit hanem elmondtam az én véleményemet...
3. igen lószart se tudok a rockról... am meg nem azt mondtam h minden rocker szar hanem csak annyit mondtam h azokat utálom akik csak végig ordítják a számot és a rapereket lefikázzák... igen is én is azt mondom h vannak jó rockerek, punk - (death) metal együttesek...

mind1 a lényeg h lehet rapperek és rockerek között barátság
:) (és am van is):D jah és h a tokio hotelnek semmi köze nincs a zenéhez...:)
Dantes 2008 jan. 13. - 16:17:57
(27/156)
Jah, értem. Lehet hogy csak az én õrültségem hogy nem szertem a kategorizálást? XD
Na mindegy, nem fontos.

Ami fontosabb, a 8 mérföld számomra továbbra sem képvisel értéket.

Láttam már sokkal jobb zenés, zenészek életérõl szóló filmet, igaz azok nem is pont rap-erekrõl szóltak.
neugassaman 2008 jan. 13. - 15:59:35
(26/156)
Õszinte, és durva film! Elgondolkodtató.......
leopard26 2008 jan. 13. - 15:50:55 Előzmény neugassaman
(25/156)
Az tényleg sirály
6/10
damienisback 2008 jan. 13. - 15:06:44 6/10
(24/156)
én sem vagyok zenetörténeti szakértõ meg ilyesmi, de pl az átlagember számára a rock vagy metal = death/black metallal(children of bodom, cradle of filth, cannibal corpse, stb). kategorizálásnak max annyi értelme van, ha mondjuk elmész egy koncertre és ott találkozol egy vadidegennel és mondjuk érdeklõdtök egymás zenei érdeklõdése iránt, akkor ne kelljen már 30 együttest felsorolni, hanem annyit mondasz, én a power metalt szeretem. vagy gondolj csak a zenei fórumokra. metalnak pedig kb annyi köze van a rockhoz, hogy mindegyikhez kell egy énekes, egy gitáros, egy basszer és egy dobos :D
Dantes 2008 jan. 13. - 14:46:58
(23/156)
Off!
különben én nem is értem ezt a kategóriázást: a metal az nem rock? A rock zenébõl fejlõdött ki nem?
Akkor végülis alapjaiban véve egytõrõl fakad, ,meg még vagy fél tucat hasonló mûfaj van ami végül is alapjaiban a rock-zenébõl származik.

De nem vagyok zene-és mûvelõdés-történet szakértõ,
csak már láttam olyat hogy emberek azon veszekedtek hogy mondjuk pl: a Dream Theater az rock-vagy sem.

(különben nem mindegy? Szerintem az egy remek zenakar és kész)

Na off vége.
Dantes 2008 jan. 13. - 14:42:53 Előzmény eminem0311
(22/156)
Bocs, öreg, szedjél nyugi bogyót, és ne sértegess senkit.
Ez a film, hát max. középszerû, vagy annyi se, és ezt nem a zebéje miatt mondom: hanem mert messze van attól ami a jó filmet jelenti.

Továbbá: nem szeretem a rap-et, de aki akarja hallgassa, biztos van benne érték, de én nem látom és nem érzem, de attól még hogy én viszketegséget kapok tõle bizonyára a rap is egy értékes mûfaj.

Mondom ezt úgy hogy leginklább rock-ot és hasonló mûfajú zenéket hallgatok.
Amiket, NEM KÉNE le szólnod, MIVEL LE TETTEK már egy's mást az asztalra.
Ha neked csak annyi jön le a rock-ból hogy hörögnek és üvöltenek, akkor fogalmad sincs mi az a rock zene.
Fõleg, hogy magából a rock-kategóriából tucatnyi más kategória nõtt ki.
Szóval, vegyél vissza és nyugodj meg.
6/10
damienisback 2008 jan. 12. - 21:28:46 6/10
(21/156)
"és am meg sokaknak nem teccik a szövege de én azt mondtam h a rockerek annyiból f*szok h fikázzák a rappereket h sz*rok pedig néhányuk sz*rt se tett le azé h lesz*rozhassa pl Em-et... (kivétel a Sum41, Good Charlotte, HIM.. õk még sztem is jóók)"

ezek mind nu-metal bandák. amit te rock-nak gondolsz, az a black és death metal. pl metal mûfajban is van egy halom csapat, akik dallamos zenét játszanak(nightwish, dream theater, metallica, stb, stb). kicsit nem ártana tájékozódni mielött fikázol egy zene stílust. rocknak pedig pl pearl jam, red hot chili peppers minõsül. egyébként nem állítom hogy nagy kedvencem lenne ez a film, de nem is rossz. sõt a film végére egy kicsit én is "feka rappernek" éreztem magam :D
eminem0311 2008 jan. 12. - 21:17:45
(20/156)
-Igen szidja õket... mer ugye õ(k) nem úgy nõttek fel mint mások és ezért így beszélnek 1mással... De Em csak azokat szidja akiknek semmi közük nincs a rapphez..
-Nem értem mér kell utálni azt aki nyíltan kimondja azt amit gondol.. Lehet h durván de
õk így nõttek fel másképp nem tudják..
-és am meg sokaknak nem teccik a szövege de én azt mondtam h a rockerek annyiból f*szok h fikázzák a rappereket h sz*rok pedig néhányuk sz*rt se tett le azé h lesz*rozhassa pl Em-et... (kivétel a Sum41, Good Charlotte, HIM.. õk még sztem is jóók)
k11zoltan 2008 jan. 11. - 23:17:42
(19/156)
Nos!

Te több dologban is el vagy tévedve!

1. A rock zene nem egyenlõ a Metal-al, Hard Rock-kal. (pl Balázs Fecó, Deák Bill...is rock zenét játszanak)

2. Akik fikázzák eminemet, azok talán azért teszik, mert álnégerként a saját fajtáját szidja jópár számában! (Nem tudom érted-e a szövegeit!?)
neugassaman 2008 jan. 11. - 22:48:58
(18/156)
Nekem "50cent" életfilmje is bejött!
eminem0311 2008 jan. 11. - 22:17:42
(17/156)
B*zze mindenki... Igazából azé utálja mindenki Em-et mer azt hiszi h egy hülye mer kimondja azt amit gondol errõl a f*sz világról... am mellesleg csak úgy itt ki rocker??? ugyanis a rockerek fikázzák azé mer azt hiszik h az összes rapper f*sz mer szövegel... DE MIVEL JOBBAK A rockerek??? abból áll a szám h végig üvöltik.. és ezek fikázzák a másikat... de am visszatérve a 8 mérföldre, sztem egy b*szott jó film... nem csak azé mondom mer imádom a rappet de megmutatja h Eminem így nõtt fel... (van benne pár szépség hiba de...) szal õ letett vmit az asztalra mégha durva szöveggel is... és akkor nézzük meg a sok divat rockert akik csak úgy simán bekerültek a zene iparba pedig sz*rt se tudnak... ezek mielõtt leb*sszák Em-et nézzenek tükörbe h mien f*szok és utána dumáljanak... (tisztelet a nem ien beképzelt baromnak...)