Jozefa 2008 aug. 07. - 10:21:19
(3/3)
Szerintem jó volt ez a sorozat, bár a végében csalódtam... Menet közben nagyon tetszett Paul figurája, ahogy sztoikusan viszonyul a helyzetéhez, hogy mindent elfelejt, de lelkesen vezeti a kis füzetét és próbálkozik... Apró dolgok, ahogy felborul az életritmusa és a külvilágnak kell õt figyelmeztetnie, hogy reggel 5-kor még nem ébresztünk fel gyereket reggelizni... Hogy rájön, hogy a régi személyisége nem feltétlenül volt feddhetetlen... Tetszett a kontraszt a régi, zselés hajú imidzs meg az új, bohém között...
De a lezárás számomra nem varrt el minden szálat, nem adott megoldást minden problémára. Pl. számomra nem volt eléggé motivált, hogy azt a szemét kis lepukkant Sebastiant miért pátyolgatja annyira Lotta. Lotta sorsa sem volt lezárt számomra. Meg az ügyvéd-bratyóé...
6/10
carragher 2008 aug. 05. - 16:13:13 6/10
(2/3)
Tegnap befejezödöt ez a sorozat röviden egy tartalmat irok mert láttom nincs róla leirás.Paul Novak miután elvesztete az emlékezetét lassan(részenként) minél többet tudd meg a múltjából ki is volt õ mit dolgozot mi lett a csaldjával....mi köze van a drogokhoz és a török mafiához.
Na felcsigáztam valakit a krimihez?
Alfonz1 2008 júl. 07. - 15:31:01
(1/3)
Milyen érdekes 4.rész se kép se video, pedig ott a youtube is.