zsoltix 2015 okt. 12. - 18:05:01
(59/79)
Ez a magyar szinkron valami elcseszett sufnituning? Borzalmas, akkor már eredeti nyelven nézem inkább. Lehet, hogy nem értem a felét, de még úgy is jobb.
offtopic
Torolt Felhasználo 2015 aug. 25. - 18:16:22
(58/79)
Ez a legjobb anektoda amit magyar filmgyártásról hallottam :D
Szultan08 2015 aug. 25. - 14:18:27 Előzmény Sadenal
(57/79)
Eeegen, mert a Magyarországon kiadó cég dolgozói szinkronizálták.
A fõnök poénból hintette hogy ha Õk megcsinálják akkor kiadja.
Különben meg sem jelent volna.
oncogito 2015 aug. 10. - 11:05:59
(56/79)
Igen, én is osztom a véleményt, hogy ez a film már annyira rossz, hogy szinte jó.
Néhány percig néztem, de lenyûgözött,hogy ennyire rossz filmet lehetséges létrehozni. :-)
4/10
Sadenal 2015 ápr. 09. - 22:18:22 4/10
(55/79)
Ezt a filmet csak szinkronosan nézzétek meg, mert az valami annyira rossz akár a film így remekül visszaadja a film hangulatát. Magáról a filmrõl annyit, hogy: annyira rossz volt hogy már jó. :)


Legyen: 4/10! :D
zsanet 2015 márc. 15. - 12:34:44
(54/79)
Olvasgattam a kommenteket és nem értem mi bajotok van:)
Szerintem nem az elejétõl, a legelsõ kockától néztétek. Én errõl a filmrõl semmit nem tudtam - talán hallottam valamit róla valaha, de egyébként tényleg semmit, a tévém is csak bekapcsolva maradt véletlenül, de amiért egyáltalán belefogtam, az a magyar nyelvû "bemondás" volt - nem a film narrációja, hanem aki felsorolja a szinkronizálókat.És nem is hittem el azonnal, amit mondott: hogy a szinkronstúdió alkalmazottai szinkronizálták a filmet, vagyis felsorolta név szerint és foglalkozással õket: a pénzügyeseket, az irodistákat, az ügyvezetõ és helyettese...stb.,. Mekkora ötlet már, ZSENIÁLIS! Mert pontosan olyan volt a szinkron is, mint a film! Nézhetetlen és annyira pocsék, hogy mégis egyszerûen nem bírtam abbahagyni!:::))) Talán azért is, mert annyira szépen harmonizál azzal a szutyokkal, ami ma itt van Magyarországon. Színvonaltalanok és nézhetetlenek a szinkronizált filmek (tisztelet azon kivételeknek, ahol tehetséges, beszélni tudó színészeket, és színésznõket meg tudtak nyerni, vagy fizetni (?)(nem tudom) erre. És sajnos ez már csak az 50+os korosztályra jellemzõ. Biztos az a bajom, hogy én még abban szocializálódtam, hogy utóbb látva az eredetieket eredetiben egyszerûen már a hangjukkal lejátszották a magyar színészek a külföldi kollégáikat nem egy esetben. Inke László Telly Savalast, Márkus László Peter Sellerst, Gáti Oszkárról - aki egyszerûen fáj, hogy nem hallom a hangját és úgy tudom már színészként sem játszik sehol - Szakácsi Sándorról, Garas Dezsõrõl, Haumann Péterrõl, Kútvölgyi Erzsébetrõl, Molnár Piroskáról, Kiss Gabiról, Rudolf Péterrõl ne is beszéljünk, de még Dörner György is messze jobbá teszi Bruce Willist,mint amilyen valójában.
10/10
zetorka 2014 aug. 04. - 23:25:56 10/10
(53/79)
Vannak filmek amikre az ember egész életében emlékezni fog, na ez is ilyen! :D
1/10
Ottofan1 2014 aug. 04. - 21:05:33 1/10
(52/79)
Ez a film egy élmény.
Ez egy maradandó mestermû.
:D
1/10
Ottofan1 2014 aug. 03. - 15:12:48 1/10
(51/79)
Bõdületesen nagy baromság.
Megvan DVD-n XXXXXXXDDDDDDD.
***SPOILER***
Az ûrlények azért jöttek, hogy segítsenek nekünk elkerülni a véget, erre mi kinyírjuk õket.
***SPOILER VÉGE***
1/10
Semprini 2014 júl. 08. - 09:49:07 1/10
(50/79)
Hát ez a film valami egészen förtelmesen minõsíthetetlenül gagyi! Új alapokra helyezi a nézhetetlen film fogalmát. Érdemes egyszer megnézni, mert ennek fényélben aztán (szinte) minden más film jónak, de legalábbis nézhetõbbnek fog tûnni.
A legkevesebb amit mondani lehet róla, hogy minden idõk legrosszabb rendezõje készítette, és ez a film lett minden idõk legrosszabb filmjének kikiáltva. (Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy azóta készült jópár alkotás, amely komoly konkurenciát jelentene neki...)
Ed Woodról azt érdemes tudni, hogy állítólag azzal minimalizálta a költségvetést, hogy egyetlen jelenetet SEM vett újra egész pályafutása során, vagyis minden egyes filmjének összes jelenete az "ahogy esik úgy puffan" jegyében készült, és hát bizony olyan is.
A film technikai megvalósítása elképesztõen röhejes és mérhetetlenül hiteltelen. Egyetlen beállítás sincs, amirõl ne üvöltene az amatõrség, a sztori nettó baromság, a zombik nem néznek ki zombinak, a földönkívüliek nem néznek ki földönkívülinek, random jelenetek sorjáznak egymás után a koherencia vagy logika legkisebb kísérlete nélkül, miközben folyamatosan szól valami idegesítõen dallamtalan, moslék zene. Szóval a film minden pontján csúfos kudarc, nincs olyan momentuma, amely értékelhetõ lenne. Külön poénértékkel bír, hogy amolyan "húzónévként" a Drakulaként elhíresült, ám a forgatás idején már nem élõ Lugosi Bélát is beleerõszakolták a filmbe, pár kockányi jóval korábban felvett, és a film cselekményével semmiféle kapcsolatban nem lévõ jelenet bevágásával, majd azokban a jelenetekben, ahol még szerepelnie kellett, egy arcát eltakaró statisztát alkalmaztak. No comment.
Mindezt a magyar szinkronnak még sikerült megfejelnie azzal, hogy nem színészekkel mondták fel a szöveget, hanem a szinkronstúdió személyzetével(!), így aztán egyetlen egy jól hangsúlyozott és/vagy hihetõen hangzó mondat sincs a filmben. Ez persze már nem sokat ront a filmen, de azért még rátesz egy lapáttal.
Aki valami irtózatosan ultragagyit akar látni annak ajánlom, de csak saját felelõsségre! Értékelhetetlen agyatlan baromság, az elképzelhetõ legalacsonyabb nívón megvalósítva.
0/10
1/10
Ottofan1 2014 jún. 20. - 21:22:09 1/10
(49/79)
Most komolyan?!
18-as?
XD
pettii 2014 máj. 25. - 10:02:03
(48/79)
Ahhoz képest, hogy minden idõk legrosszabb mozgóképes alkotásának kiáltották ki, már vagy tizedjére vetítik csak itt, ami kis hazánkban. Még hogy nem maradandó... :)
boom47 2014 márc. 09. - 22:25:18
(47/79)
Komoly kérdés:

Szerintetek ez rosszabb,
VAGY
a The Amazin Bulk?
csabaga 2014 jan. 16. - 17:08:39
(46/79)
Lugosinak nem lett volna szerepe a filmben.Mire szóba került az alkotás,már nem élt.

De volt róla egy aprócska felvétel,így el lehetett adni a mozit,mint Lugosi utolsó filmjét.Az Ed Wood filmben így szerepel,remélem jól tudták.
boom47 2014 jan. 11. - 09:10:25
(45/79)
Végig kéne nézni, nem pedig találgatni a sztorit

És igen, fekete-fehérben, feliratosan, mert úgy az igggazi
Crazy Horse 2014 jan. 10. - 23:36:14
(44/79)
Inkább nézd meg! Sok fantáziával nem bír a sztori, de ennél azért összetettebb (igaz, nem túl sokkal). :)
boom47 2014 jan. 10. - 16:33:45
(43/79)
Itt az idegenek NEM akarják meghódítani a Földet.
csabaga 2014 jan. 10. - 16:25:23
(42/79)
A történet,idegenek halottak képébt felvéve akarják meghódítani a Földet,nem feltétlenül hülyeség.Csak a forgatókönyv nagyon vacak.Amit Ed Wood írt.
Talán más jobbat tudott volna.

Ezt a mesét késõbb sokszor elsütötték.Testrablók,A dolog stb.
csabaga 2014 jan. 09. - 17:00:15
(41/79)
Sokat töprengek,mi történik,ha a rendezõnek van elég pénze.
Ez akkor olyan 1 millió dollárt jelentett.Ebbõl már le lehetett forgatni egy komoly filmet egy-egy ismert színésszel.
DjMcMaster 2013 aug. 16. - 00:05:40
(40/79)
Elképesztõen amatõr és iszonyatosan gyenge egy film! Minden percében azt várod, hogy mikor szédeleg be Leslie Nielsen és bámul bele a kamerába a tõle megszokott kótyagos-bandzsítós nézéssel.