offtopic
-csengõzoli-- 2012 márc. 30. - 22:40:49
(275/435)
Nem tudja? Náci! :D
dantonb 2012 márc. 30. - 22:40:38
(274/435)
Akkor azért nem tudsz tv-t nézni,esetleg kerress egy okosabb kutyát ,osztán az majd lehet megtanít téged is a kezelésére:)
Albert12 2012 márc. 30. - 22:24:43
(273/435)
Ne aggódj. Még véletlenül sem fogok vitába elegyedni az urakkal.

Nem kell rájuk haragudni. Én sem haragszom a kutyámra, hogy nem tudja kezelni a távirányítót.
offtopic
-csengõzoli-- 2012 márc. 30. - 21:53:21
(272/435)
Vigyázz,mert én is így kezdtem,kb 3 éve... :D
dantonb 2012 márc. 30. - 21:48:56
(271/435)
Ugye hogy sikerült meggyõzni téged is ,mert nem hiába idézted Proktort,nyilvánvalóan csak a hülyék kezelik készpénzként hogy Amerika legyilkoltatta fél Manhettent ,ill a náci szélsöjobbosok.Köszi hogy észrevetted.ráadásul te is Albert vagy mint az idézett nagy elõdöd ,hát ez mán igazán szinte megható.
dantonb 2012 márc. 30. - 21:45:25
(270/435)
Mert Te nem személyeskedsz má hogy is tennéd.Az sem személyeskedés hogy aki rámutat álszent és megjátszott álobjektivitásodra,az MSZP bérenc és miközben a másik oldal az szakszerûen érvel, mondod Te ,aki saját bevallásod szerint is ugatod a témát ,addig az ellenoldalnak "hiába magyaráznak" ezek az értelmes emberek.Ez nem jelent állásfoglalást a komcsizó olahmikinél alias istinél,de csak nála ,mert õ egy értelmiségileg forgolódó zseni:P
Albert12 2012 márc. 30. - 21:43:57
(269/435)
Nem vagyok egy fórumozó típus de nem tudtam megálni, hogy dantonb, ennyi baromságot... , drProktor, biff hozzászólásait olvasva ne írjam le az elsõ dolgot ami az eszembe jutott

"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsõben nem vagyok biztos."

Albert E.
dantonb 2012 márc. 30. - 21:39:53
(268/435)
"Bush unokaöcscsének a biztonsági cége volt az aktuális fenntartója a WTC épületeknek, ez sem lehet véletlen.Valamint a támadások elõtti 1-2 hétben, különbözõ felújítási munkálatokat végeztek mind a két épületben."
És ami még gyanúsabb,hogy egyesek aktatáskás embereket láttak közlekedni az épületekben a merénylet elötti napon:)
dantonb 2012 márc. 30. - 21:36:28
(267/435)
És akkor még ott vannak a rejtélyes búzakörök is,arról is rengetegen állítják, hogy a földönkívüliek mûvei.
dantonb 2012 márc. 30. - 21:34:34
(266/435)
Téged nem kizártak a munkásõrségbõl és a pártból,hanem fel sem vettek,hiába jelentkeztél, mert nem akarták blamálni magukat veled.
dantonb 2012 márc. 30. - 21:31:08
(265/435)
Van egy gyanúm hogy ez az oláh azonos isti nevû korábbi nickkel,az hibáztatta minden sikertelenségéért ilyen paranoiásan a komcsikat,ráadásul azt képzelte hogy õ egy intelligens ember és szintén szerénytelen volt a semmire:)
dantonb 2012 márc. 30. - 21:26:05
(264/435)
Rövidtávon ez igaz lehet ,de aztán a történelem tisztázni szokta a minõsítéseket,mert hiába mondta pl magát demokratának Hitler majd a gyõztes sztálin ma már egyiket sem tekinti senki annak.
olahmiki1959 2012 márc. 30. - 21:10:47
(263/435)
Látod, errõl beszéltem. Te is tökéletesen beleilleszkedsz azoknak a sorába, akik észérvek helyett azonnal, zsigerbõl gyûlölködni, elmebetegezni kezdenek, egyetlen logikus mondatod, higgadt, objektív megnyilvánulásod nincs.
Hablatyolsz mindenféle hülyeséget világellenes zsidó összeesküvésekrõl, miközben én, és néhány másik hozzászóló kizárólag a szemmel látható fizikai történésekrõl beszélt.
Vannak persze, nem is kevesen, akik szept. 11. kapcsán geopolitikai, gazdasági és más szempontokról írnak, csak az nem én vagyok. Ugyanis ahhoz nem értek. A rejtélyekre viszont szeretek választ kapni.
Ha az épületek összeomlásával, repülõgépek nyomtalan eltûnésével és más megmagyarázhatatlan jelenségekkel kapcsolatos bármelyik kérdésre értelmes, logikus választ tudsz adni, akkor megjátszhatod az okos fiút. Addig viszont csak egy okoskodó, önmagát leleplezõ nímand maradsz.
Tényleg ilyen buták vagytok ti ott a baloldalon? Az ember nem akarja elhinni, hogy értelmesnek tûnõ, kommenteket írogató emberek valójában ennyire értetlenek legyenek!
De meg fogtok lepõdni. Én nem hiszem, hogy ennyire buták vagytok. Nem, ti ennél sokkal okosabbak vagytok, csak miután nem tudtok érdemben válaszolni a felmerülõ kérdésekre, hallgatni meg nem akartok a bennetek dolgozó indulatok miatt, egyetlen eszközötök marad a viszontválaszra.
A személyeskedés, a fröcsögésben levezetett indulat, a gyûlölködés.
Elég szerény eszköztár, de hát mindenki azzal dolgozik, ami van neki.
Abban igazad van, hogy nem ismerem a munkásõrséget. Te viszont, - ahogy az kiolvasható a válaszodból, - nagyon is jól ismered õket. Lehet, hogy személyes érintettségbõl, lehet hogy nem. Én nem lennék rá büszke.
Azért az meg megmosolyogtatóan szánalmas, hogy mennyire leleplezed alacsony intellektusodat, és egy mondaton belül tökéletesen ellentmondasz saját magadnak, amikor azt írod rólam, hogy azért nem ismerem a munkásõrséget, mert kizártak! Ekkora f*szságot még Dantonb sem írt le, pedig õ tartja az itteni hozzászólások negatív rekordját.
Ha valakit valahonnan kizárnak, az azt jelenti, hogy elõzõleg ott volt, tehát valamilyen szinten ismeri õket.
(Az elõzõ mondatot lassan olvasd, akkor talán könnyebben megérted).
Ha szélsõségeseknek akarsz üzenni, megteheted, vannak elegen a porton, csak akkor engem hagyj ki belõle, mert felesleges, energiapocsékló próbálkozás. Meg fárasztasz is, de ennyi belefér.
offtopic
ennyi baromságot... 2012 márc. 30. - 19:23:40
(262/435)
Ha jót akarsz, ignorálod ezt az elmebeteget is... ;)
("munkásõr"... basszus, ez se tudja, mi volt a munkásõrség, csak ugat róla, mert kizárták... vagy onnan vagy a pártból... :D - volt munkásõrparancsnok ismerõs: egyetlen, általam is ismert feladatuk volt. Rendszeresen seggrészegre itták magukat. Politikával meg egyáltalán nem foglalkoztak)
offtopic
ennyi baromságot... 2012 márc. 30. - 19:21:11
(261/435)
Ja! És ezzel a hozzászólásoddal is csak engem igazolsz... :D
offtopic
ennyi baromságot... 2012 márc. 30. - 19:20:35
(260/435)
De, sikerült tisztázni õket - kicsit keresni kéne a neten, kizárva a conteo oldalakat - csak akinek mániája a világellenes zsidóösszeesküvés, meg egyéb, hasonló ökörségek, azoknak egyszerûbb figyelmen kívül hagyni a tényeket, mintsem elfogadni azokat.
olahmiki1959 2012 márc. 30. - 19:01:42
(259/435)
Az, hogy te a homokba dugod a fejed, és nem akarsz választ kapni azokra a kérdésekre, amelyeket 11 éve nem sikerült tisztázni, az e te dolgod. Egyértelmû bizonyítéka annak a szellemi restségnek, tunyaságnak ami az utóbbi idõben egyre inkább elhatalmasodik rajtad. Észérvek helyett számodra marad a fröcsögõ indulat, az ökölbe szorított kéz, a fogak csikorgatása.
Ja, hogy honnan veszem a bátorságot? - kérdezed.
Talán meglepõ, de tõled, "kedves barátom"! Te vagy ugyanis az a kinyilatkoztató megmondóember, aki mindenkit kioszt, helyretesz, minõsít és sérteget, a témától és az illetõ hozzászólásától függetlenül. Ha nem értesz vele egyet,abban a pillanatban lepattogzik rólad a civilizáció magadra erõltetett máza, és elõbukkan alóla a vérbenforgó szemû, végletesen és végzetesen elfogult, indulatból író vérbalos álértelmiségi.
Egyébként ha te értelmiséginek számítasz a baloldalon, akkor a baloldal elég nagy bajban van.
Ha majd a szept 11-ével kapcsolatban bármilyen észérvet fel tudsz sorakoztatni, amely választ ad a máig is meglévõ kérdésekre, - nem politikára gondolok, egyszerû fizikai, építészeti, logikai történésekre, - akkor talán elkerülheted, hogy rajtad röhögjön az egész fórum.
Vedd már észre, hogy eljárt feletted az idõ! 22 év telt el a rendszerváltás óta! Annak idején az ilyen, munkásõr család vagy párttitkár apuka által egyetemekre protekcióval benyomott, szerény képességû, - ami nem volna baj, - de rosszindulatú, meggyõzhetetlen, kártékony emberektõl próbált megszabadulni ez az ország. Hogy ez nem sikerült, az az egyik legnagyobb adóssága és bûne az akkori idõknek.
Papa13 2012 márc. 30. - 18:56:53
(258/435)
Tökéletesen igazad van. Magyar közmondással élve " nem zörög a haraszt ha nem szarik a paraszt "

Mindenki áruló vagy ostoba aki elutasítja 9/11 kivizsgálását !!!!
offtopic
ennyi baromságot... 2012 márc. 30. - 18:26:41
(257/435)
Terrorista vs forradalmár? Hm... valami "nagyember" mondta egyszer, hogy "Semmi sem változik olyan gyorsan, mint a történelem". És milyen igaza volt!
Egy idõben ugye a partizán, bizonyos körökben, azonos volt a terroristával. Utána a nemzeti hõssel, majd egy újabb váltás után megint bûnözõt csináltak belõlük. Mindehhez kellett egy világháború és egy gengszterváltás.
'56 meg még egy külön szám, mivel elég sokan élnek még olyanok, akik átélték és ha éppen nem vettek részt a cirkuszban, netán képesek voltak elfogulatlanul nézni, azok ma is tudják, hogy közel sem volt olyan egyértelmûen "forradalom" akkoriban, mint ahogy azt manapság verik az ifjúság fejébe...
(lásd fosztogatások, köztörvényesek kiszabadítása, mindez tetézve azzal, hogy az eredeti szervezõk ugyanazt a rendszert akarták továbbvinni, csak a rákosista személyi kultusztól és talán a szovjet megszállástól mentesen)
Na mindegy, ez totálisan offtopic, ne is folytassuk, csak megemlítettem, hogy demonstráljam: mennyire nézõpont kérdése, ki a nemzeti hõs és ki a terrorista. ;)
ennyi baromságot... 2012 márc. 30. - 18:20:15
(256/435)
Aham... az a xattilafeher hozzászólással kapcsolatos megjegyzésed volt az, amire gondoltam. A másik (nem jut eszembe, ki volt, valami egészen rövidke nicken írt hosszasan) számomra egy fokkal hitelesebb. Elõbbi - bocs, a lustaságomat nem tudom legyõzni, meg annyira nem is érdekel a téma - elegánsan ignorál mindent, ami nem illik az összeesküvés elméletekbe (nem olvastam el betûrõl-betûre, de amennyit elolvastam belõle, az megegyezik egy korábbi, hozzáértõk által tételesen cáfolt hülyeségre, amit a kurucra - ami nem mellesleg az emberi ostobaság és rosszindulat egyik legjobb példája - is kiraktak anno)