Téma: A 44. gyermek

Porker 2015 ápr. 15. - 22:49:39
(3/103)
Megjöttem a sajtóvetítésrõl.

Még nagyon sok ilyen film kellene, hogy a társadalom minden szegletében világos legyen, hogy a gyõztes Szovjetunió semmivel sem volt jobb a vesztes Németországtól. Én jól "szórakoztam" a film alatt, egyedül az akciódúsabb jelenetek voltak annyira felgyorsítva, hogy az arcok elmosódásából nem lehetett tudni, kivel és mi történik. A történet néhány apró szegmense is érthetetlen, elsõ nézésre ellentmondó volt, de ezek felett át tud siklani az átlagnézõ, a vége szempontjából nem fontosak. Tom Hardyra eddig is felnéztem, de most már úgy vagyok vele, muszáj még több filmjét megnéznem. Gary Oldman hozta a szokásos kiváló formáját, bár ehhez a filmhez kevés volt a szerepeltetése, magyarul nem lett volna szükség ekkora névre, hogy aztán csak ilyen rövid idõt kapjon.

Valószínû még egyszer megnézem, akkor már eredeti nyelven.
Niceday 2015 márc. 30. - 21:15:19
(2/103)
... volt már:

X Polgártárs
http://www.port.hu/x_polgartars_citizen_x/pls/w/films.film_page?i_film_id=78322

... kíváncsi vagyok, mert az elõd nem volt rossz!
ballaz-72 2015 márc. 21. - 15:51:08
(1/103)
A könyvet olvastam, õszintén megmondva: nem tudtam letenni. Nagyon izgalmas, fordulatos és õszinte, nyílt volt. Durva és kegyetlen képet festett arról a világról, a sztálinizmus utolsó éveirõl. Nagyon várom a filmet, jók a színészek, remélem jó forgatókönyvet csináltak hozzá.