Téma: A bambanõ

10/10
pumpika 2009 aug. 16. - 19:28:47 10/10
(51/71)
nagyon jó film
mellesleg itthon is ha lenne 1 kis vér a népszabi, v valamelyik média pucájában, akkor vmellik kis fiatalpixxa újságírócsajszit beiratnák egy középiskolába, élõben mehetne az action a lányöltözõbõl :D
miramira 2009 júl. 24. - 22:13:37
(50/71)
nem találok hozzá magyar feliratot, esetleg tudna valaki segíteni? köszönöm elõre is
Noncsi015 2009 jún. 10. - 21:49:29
(49/71)
Hello:D
Nem tudjátok véletlenül,h hol lehet megtalálni Josie cikkjét amit írt??
Mert nadon teccik, de sehol se találom!!!:(
Aki tudja az lécy írja meg!!:D
Nadon köszi:)
3/10
georgia57 2009 márc. 21. - 12:36:12 3/10 Előzmény direne
(48/71)
valahogy én is erõltettnek mesterkéltnek éreztem bocsi
10/10
e.x.i.m.ó 2009 márc. 21. - 12:08:44 10/10 Előzmény direne
(47/71)
:)
jó film:)
direne 2009 jan. 27. - 17:56:27
(46/71)
A film, szerintem szórakozásnak, kikapcsolódásnak jó...sajnos gyenge pontja épp Drew Barrymore...úgy érzem, sok fogalma nem lehet, milyen kirekesztettnek lenni.Engem idegesítettek a grimaszai...szemben Toni Collette-tel a Muriel esküvõjében, amit, mikor néztem, összeugrott a gyomrom...bár vígjátéknál az se elõnyös, de hát micsináljak... ez van.
Nagyon ígéretesnek tartom viszont a gyönyörû alakú, légies mozgású kislányt:Leelee Sobieskit.
10/10
Vicky95 2009 jan. 20. - 19:15:06 10/10
(45/71)
Kirsten a neve =)
0619-es ügynök 2009 jan. 15. - 17:41:47
(44/71)
ziasztok!
Kit játszott Jessica Alba? Mmint az melyik karakter?
kösz
offtopic
Moldávia bánata 2009 jan. 14. - 15:49:02
(43/71)
Sose higgy egy olyan embernek, aki Woody Mester nevét Allen helyett Allannak írja! ;)
zee944 2009 jan. 14. - 14:50:22
(42/71)
Hja. És milyen nagyon helyesen írják, hogy neki _tulajdonított_ idézetek...!

(Ezek szerint a 'borz-alom' is Tarantino találmánya, hiszen szerepel a Ponyvaregény szinkronjában.)
offtopic
kevinspéci 2009 jan. 14. - 13:44:51
(41/71)
Most akkó létezik, vagy nem? S ha létezik, Tim Allen a polgári neve, vagy nem?
offtopic
zee944 2009 jan. 14. - 13:31:54
(40/71)
Márpedig ez minimum Karinthy. Én olvastam valamelyik könyvében.

(És a télapó is létezik, nyugi.)
offtopic
kevinspéci 2009 jan. 14. - 08:00:11
(39/71)
Mostan eggy világosság ömlött össze énbennem.
4/10
Castia 2009 jan. 14. - 00:06:39 4/10
(38/71)
Hát igen, jobb pasi mint amilyen színész, ezt minden rokonszenvem ellenére is nehéz lenne tagadni. Valahol azt olvastam róla, õ az örök "a fõszereplõnõ pasija" típus.
10/10
mushi 2009 jan. 13. - 23:14:40 10/10
(37/71)
Na igen Michael Vartan és a nézései az órákon.. :) Mindent megért. ^^ Jó volt látni hogy akkor is tovább szerette volna ha nem derül ki hogy nem diák a csaj. Szeretem az ilyen szálakat a filmekben. :)
Mindent összevetve meg a film aranyos volt, nem kell az ilyen "amcsi" filmektõl nagy durranást várni, de esti kikapcsolódásnak tökéletes. Drew Barrymore-t pedig nem a "hû de komoly vagyok" alakításaiért szeretjük. Neki az ilyen szerepek állnak jól.
Kamizumi 2009 jan. 13. - 22:43:57
(36/71)
Most miért bántjátok?Ilyen szerepeket is el kell játszani,igen épp azért,hogy az ember,ha leül elé,fáradtan,nehéz aggyal,ne kelljen gondolkodni,csak nevetni...láttátok az Ever Aftert?Na?
mademoisellemnq 2009 jan. 13. - 21:49:10 Előzmény Castia
(35/71)
ez így van, iszonyú bugyuta film volt. M. Vartan jó pasi, de rossz filmjei vannak, és szerintem színésznek sem jó. vagy csak a jó szerepek kerülték el eddig.
Barbiiiiiiii 2009 jan. 13. - 21:46:41
(34/71)
(LLLL) :D
"ez nadrág vagy szoknya?" "nadrágszoknya.leértékelvevettem." xD dzsuvás dzsoziii <3 xD
10/10
Vicky95 2009 jan. 13. - 15:14:45 10/10
(33/71)
tök jó film...nekem nagyon tetszett...
offtopic
kevinspéci 2009 jan. 13. - 13:58:38
(32/71)
Mert mûveltebb vagy nálam. :)