malvinkicska 2015 szept. 27. - 13:08:16 Előzmény suxel
(110/230)
Megnéztem a képeket nagyon sok a hasonlóság a két fiú és az anyjuk között köszönöm szépen.
7/10
suxel 2015 szept. 25. - 18:21:01 7/10
(109/230)
Csak gratulalni tudok az ilyen feltetelezesekhez. Nezd csak meg, vannak kozos vonasaik a fiuknak az anyjukkal. Pl az orruk. Akkor ezt mivel magyarazod?

A masodik Christian onnan jon, hogy a Christina nevnek regies alakja a 18. szazadban meg hasznaltak nõknek es ferfiaknak is, nõknek eleg gyakran akkor meg, uniszex nevnek szamitott, majd joforman felvaltotta az "a" vegu verzio. Napraforgohoz hiven, azert hasznalja ezt az Adela helyett, mert extravagans Nõszemély, es fel akarja hivni magara a figyelmet. Mexikoban amugy is vannak uniszex nevek: a Guadalupet vagy a Refugiot kaphatjak akar ferfiak is. Akkor akiknek ilyen nevuk van azok meg nonek szulettek, majd ferfi lett beloluk
zsazsa777 2015 szept. 25. - 16:04:53
(108/230)
Mondhattok akármit, nézzétek meg jól és lássátok: ez a "nõ" nem NÕ!
malvinkicska 2015 szept. 22. - 13:19:27
(107/230)
Rafaelnek lehet Memo volt az apja, ahogy sírta nõ, miért nem mondta meg neki, hogy szereti.
5/10
napraforgó 2015 szept. 18. - 14:57:51 5/10
(106/230)
Mennyi apátlan árva fiú van ebben a sorozatban. Nemcsak az Altanira fiúk, hanem Ramon és Rafael is apa nélkül nõtt fel. Lehet válogatni, vajon ki közülük Adriano fia.
5/10
napraforgó 2015 szept. 18. - 12:44:31 5/10
(105/230)
A teljes neve Adela Christian Bach. Gondolom extravanciából használja a középsõ nevét.

https://hu.wikipedia.org/wiki/Christian_Bach
http://starity.hu/sztarok/christian-bach/
zsazsa777 2015 szept. 18. - 09:27:45
(104/230)
Szerinted a Cristian nem férfi név? Az arca egyáltalán nem nõies, hanem egy transvestié!
malvinkicska 2015 szept. 16. - 18:59:39
(103/230)
Cristian Bach 1959-es születésû német származású, színésznõ 1986-óta férjnél van,férje Humberto Zurita, két fiúk van Sebastian, és Emiliano Zurita, Ez olvasható róla.
zsazsa777 2015 szept. 16. - 14:37:07
(102/230)
Láttad már rövid ujjú felsõben? Hallottál már az örökbefogadás fogalmáról? Figyeld meg jobban és jobban!
5/10
napraforgó 2015 szept. 16. - 13:35:55 5/10 Előzmény zsazsa777
(101/230)
Nem tartom valószínûnek. Christian Bach férjnél van és két fiút is szült, az egyik épp az Eduardot alakító Sebastian Zurita.
Azért annyira nem volt fejlett még a sebészet, hogy komplett nõi ivarszerveket is be tudtak volna operálni neki úgy 35 évvel ezelõtt.
malvinkicska 2015 szept. 15. - 15:01:17
(100/230)
Lisette és Sebastian közt annyi kémia nincs, mint egy köröm feketéje, mindegy milyen szituban vannak, mindig monotonok semmi, érzelem, mindent egyformán adnak elõ. Raquel, meg szõkén még elviselhetõbb volt, de így olyan, mint egy múmia. Mariana ér benne valamit meg Adriano, azok hozzák a karakterüket.
offtopic
zsazsa777 2015 szept. 15. - 14:11:15
(99/230)
Kedves tanult nézõtársaim! Igaz, hogy a fõ gonosz "NÕ" férfinak született? Amióta hallottam, jobban figyelgetem és tényleg sok jel mutat arra, hogy nem is nõ! (pl. az Ádámcsutkája, stb. stb.stb)
7/10
suxel 2015 szept. 14. - 19:14:04 7/10
(98/230)
Ez mar valojaban remake, megpedig egy chilei tortenete, azt nem tudom az mikor keszult. Annyi, hogy ez a verzio 20 epizoddal tobb lett, es felcsereltek a nemeket benne
5/10
napraforgó 2015 szept. 14. - 15:51:02 5/10
(97/230)
Látszik, hogy ez a történet is valami százéves sztori újrafeldolgozása. Manapság már nem szükséges vért venni egy DNS teszthez, elég egy kis nyálminta. Vajon miért nem egy független laboratóriumban vizsgáltatja meg Adriano a mintákat - mert feltételezem, ugyanoda viszik, ahol az elõzõ minta eredményét is meghamisították.
5/10
napraforgó 2015 szept. 14. - 04:18:15 5/10
(96/230)
Linette Moralesszel kapcsolatban teljesen igazad van. Az egész sorozatot - legalábbis eddig - világfájdalmas arccal játszotta. Ráadásul a sminkje is borzalmas, fehérre meszelt arc, a két orcáján egy-egy piros folt, szája vérvörösre festve. Mariana sokkal csinosabb, élettel telibb. Persze negatív karaktert mindig hálásabb játszani. Bár... Bár Christian Bach is ugyanilyen faarccal játszotta végig az Örökséget is, mint ezt, csak a hajszíne változott. Jószerivel csak arra vigyázott, hogy a dereka vékonyra el legyen fûzve. Nekem annyira õ se tetszik. A fia kicsit sem csinos férfinak, ráadásul csak a felsõtestére gyúr, így pipaszár lábakon áll, amelyek némileg még görbék is. Meglehet, hogy jobb beállítással, fényképezéssel ez nem látszana. Vagy ne mutogassák, ha nem olyan jó....
--------
Josával kapcsolatban hiányolom, hogy bár mûvészkedni akar - talán festeni - de én még egyetlen mûvét sem láttam, holott már halomban kellene állni nála a festményeknek) vagy szobroknak, kerámiáknak, szénrajzoknak, rézkarcoknak, stb., ha nem festõ.
7/10
suxel 2015 szept. 13. - 15:41:15 7/10
(95/230)
Lisette sajnos vegig ilyen lesz, olyan merev mint egy konnyezo Maria szobor, akinek az arcan legordul 1-1 konnycsepp, de az is neman. Engem nagyon birt idegesiteni. Egy szikra kemiat nem lattam kozte es Zurita kozott, el is neveztem oket egy kedves baratom utan Nokedlieknek, mert szamomra nagyon kevesek voltak.
Hangja: Haumann Petranak sikerul leutanoznia, ahogy beszel. Én eredetiben néztem a sorozatot, elet szinte nem is volt a hangjaban olyan monotonul beszelt spanyolul is.

SPOILER SPOILER
Manuel Landeta mindvegig pozitiv szereplo a sorozatban, itt nem megy at gonoszba

A fiatalok hat so-so. Van aki idegesit, van akiket bírok benne, ezek alakultak is a tortenet soran hol jo, hol rossz iranyba. Simonanak es Rafaelnek nagyon sokszor akasztofat kivantam, Jorge es Karina egy idõ utan ugyanazokat a köröket rottak, es a legkisebb fiubol szerintem komplett idiotat csinaltak a vegefele. De a Catalina - Cristobal - Mariana tengely nekem nagyon bejott mindvegig a sorozatban. (Megjegyzem Catalina egyebkent nagyon jo no, meg Marianatol is jobban tetszik nekem) Mariana meg nekem abszolut kedvencem volt a tortenetben, en elveztem a karakterenek eseményeit.

Raquelnek szerintem mindvegig kisebbsegi komplexusa volt Valentinaval szemben. Jobb kepessegei voltak tole, a kiszemelt pasinak is rajta akadt meg a szeme, es nem Raquelen, ugy erezte az apja jobban szereti nala, es ez mind fokozta a gyuloletet a testvere iranyaba. Egyeduralkodo szeretett volna lenni.
kikelet54 2015 szept. 12. - 22:06:44
(94/230)
Utolértem már a tv-t, eljutottam a 20. részig.

Ami legelõször eszembe jut errõl a sorozatról, az a Blanca faarca, mélabús tekintete, ha ránéz az ember, azt látja, hogy ez a nõ a világ összes fájdalmát a vállán hordja. Semmi élet nincs benne. Kérdés, hogy ilyen a karaktere, vagy csak ennyit képes magából kihozni a színésznõ.
A hangjáról nem is beszélve, az egy hosszú-hosszú egyenes, semmi kiugrás lefele vagy felfele. Itt is felmerül egy kérdés, ilyen az eredeti hangszín is? Nem emlékszem Haumann Petra hangjára, hogy hallottam-e valamiben, de itt nagyon színtelen.

Ami meglepett az Manuel Landeta eddig pozitív karaktere, valamiért azt hittem, hogy itt is brutál gonosz lesz. De ki tudja még, ezután mi lesz.

Én fiatal párti vagyok, szeretem õket nézni, és így igaz, valamivel ki kell tölteni a részeket, még ha egy némelyik karaktere nem is vezet sehová.

Kimondott kedvencem még nincs, hajlok Eduardo felé, mert õ még eddig jó fiú és imádja a kislányát.

Raquelt és Marianat viszont nagyon utálom, ahogy uralkodni akarnak a többi ember felett.
5/10
napraforgó 2015 szept. 12. - 10:35:15 5/10
(93/230)
Az egész sorozat szól másról, mint hogy Blanca elvállalja egy nem létezõ személy, Victoria megszemélyesítését.. Innentúl meg csak arra vigyáznak, hogy nehogy összefusson az Blancával, aki Victoriát ismeri és viszont. Mariana nyavanygásai Eduardo visszaszerzésére egyre szánalmasabbak. Mint ahogy az sem érthetõ, hogy vajon miért is kellett eltitkolni Valentina terhességét meg eltüntetni a gyerekét? Manapság már senki nem akad fönn egy házasságon kívül született gyereken. Innentõl tök értelmetlen a szerencsétlen Valentina begyógyszerezése is.
Memo szerepe sem tiszta - mert az szép, hogy jó apa volt, de ha közben Victoria jobbkeze, úgymond samesze volt.... hát annyira tisztességes, jó ember nem lehetett....
Az összes többi szereplõ meg érdektelen. Ki a fenét érdekel Diego, meg a húga, Catalina? Vagy a fényképész Ramon? Netán Carina és Simona? Engem nemigen. Fárasztóak, csak idõhúzásra valók.
malvinkicska 2015 szept. 11. - 07:53:53
(92/230)
Ez a sorozat messze nem olyan, mint általában a Telemundosak, szinte eddig még csak a kis Sofia körül forog minden, annak lesi az apja a gondolatait. Aztán az a sok fiatal, nagyon sokan vannak értelmetlen, nincs olyan szerepük, hogy fontos lenne, ez most nekem nem jött be.
5/10
napraforgó 2015 szept. 11. - 05:02:14 5/10
(91/230)
Még mindig túl zavaros a történet, ugyan már tudjuk, hogy Valentina azonos Leticiával és hogy nem Blanca a lánya, hanem fia van. Most már csak azt kell kideríteni, ki a fia. De még mindig nem világos, hogy tulajdonképp miért is tették vele, amit tettek. Ha 20 éve történt, hogy teherbeesett házasságon kívül - hát istenem, ez 20 éve már nem számított olyan skandalumnak, mint 50-100 éve. De itt jószerivel egy 20 éves szereplõ sincs, csupa harmincas van.

Amúgy még mindig sokallom a nõi és férfi fiatalok számát is - ez nem egy gimnazista sorozat, ahol sok fiatal van. Carina, Catalina, Simona, aztán meg Ramon, Rafael, Diego, stb. tök nélkülözhetõk lennének a történet szempontjából. Megint csak a nyújtsuk el a végtelenségig elmélet látszik itt is.