kukikapitány 2008 márc. 28. - 21:17:42
(6/66)
A kukikapitány már nem emlékszik a részletekre (ez normális), csak arra, hogy a film igen nagy hatással volt rá.

A kukikapitány hozzáértõ ajánásával!
acidphase 2008 márc. 28. - 19:38:20
(5/66)
én is megakarom nézni.. kivancsi vaok ebben mit alkot javier bardem
9/10
gregorio k. 2008 márc. 28. - 16:42:33 9/10
(4/66)
én véletlenül néztem meg ezt a filmet, semmit nem tudtam róla. mélyen elgondolkodtató olykor mit tartunk emberi életnek. ez a film arra ösztönöz, hogy jobban becsüljük meg, amink van.
Dius 2008 márc. 28. - 10:21:06
(3/66)
Teljesen egyetértek!

Anno egy barátom ajánlására szereztem meg a filmet, és egy meghatározó erkölcsi normákat felállító, megindító, elgondolkodtató remekmûvet láthattam.
Azt gondolom, a sok "sztár mûsor" helyett több ilyen filmet kellene vetíteni a tv-ben, hogy kicsit helyrebillenjen az emberek élethez -és egymáshoz -való hozzáállása. Olyan emberi értékeket közvetít, ami - megítélésem szerint - nagyon ellaposodott a mai sivár világunkban. Mindenképpen tessék megnézni!!!

Nagyon örülök, hogy láthattam a filmet, - a fiatal Javier Bardem pedig külön élvezetet nyújtott. Gyönyörû férfi! :)Nagyon örültem az idei Oscarjanak!
perry 2007 máj. 06. - 07:47:24
(2/66)
Bardem rajongóknak ajánlanám az Amikor leszáll az éj és a Tûsarok címü filmjeit.
casphal 2006 márc. 27. - 14:53:37
(1/66)
a film egy egyébként gyenge, beteg és kiszolgáltatott férfi hihetetlen erõs akaratát és céljának magasztos elérését mutatja be. egyszerre tölti el a nézõt végtelen szomorúsággal és féktelen boldogsággal. a gyönyör és a tragédia ötvözõdik. végre egy film, mely nem csak enged azonosulni a fõszereplõ kínjaival, hanem egyenesen megköveteli, hogy saját bõrünkön érezzük azt az elképzelhetetlen fájdalmat és szenvedést, mely alól csak az utolsó kockák alatt szabadulhatunk meg bánatos örömteli könnyek közepette.