mihenike jan. 13. 18:08:29
(191/591)
Oh a Mr Wrong 🙈 én is szeretnék egy olyan barátnöt, akinek a penthouse lakásába beköltözhetek miután széthullott az életem... a neveket nem tudom megjegyezni mert mindenhol ismert arcok vannak és ugyanazok a nevek ismétlödnek 🙈 és hogyhogy egyben van a két lakás terasza, 2 medencével Isztambul tetején?!?!? 🙈 (ezzel összehasonlítva a „Gelicik dombot“...pfff... (Sorsok ùtvesztöje) micsoda társadalmi különbségek vannak)
Can Yaman mindenhol a fönöke lesz az aktuális szerelmének 🙈és nem bírom megjegyezni a neveit... marad Can Yaman 😂😂😂
Mindenesetre az Elsöprö szerelem társasháza viszi a pâlmát, ahol mindenki együtt lakik 🤩
mihenike jan. 12. 19:04:20
(190/591)
Sziasztok csajok! most kicsit lemaradtam :)
De be kell vallannom a bünömet, hogy hétvégén a nagy karanténban/bezártságban, megnéztem az Elsöprö szerelemböl 10 részt és rákaptam :) :) :) akkora nagy hülyeség, hogy az már fáj :) :) :) nagyokat röhögtem rajtuk :) és utána nèztem, hogy csak 32 bölüm 🤣
Ami az Aslanbey és Sadoglu családot illeti, holnap igyekszem megnézni öket, de nem vagyok benne biztos, hogy lesz türelmem végig nézni öket...🤪 nagyon nagy fordulatok lesznek benne, ahogy itt olvashattuk, de nekem rettentöen lassùak....🙈
A Remények földje folytatását várom, azt majd még ebben az életben meg szeretném nézni 😉
A Sorsok ùtvesztöjét pedig ismét adja a DunaTV 🤩annyi marhaságot, amit ott láthattunk... se füle se farka és milliónyi kérdés maradt nyitva a végén 😅
zuzuzu777 jan. 11. 13:56:49
(189/591)
Az 54. bölümig összesen 3 lány, utána még nem tudom!
zuzuzu777 jan. 11. 00:13:45
(188/591)
Most rakták fel az 54. bölümöt, de sajnos csak törökül van, úgy meg nem értek! biztos még ma meglesz a fordítás! Tehát tényleg vasárnap estére tették át!
zuzuzu777 jan. 11. 00:10:12
(187/591)
Lányok, nem véletlenül írtam, hogy számozzatok!!!
zuzuzu777 jan. 11. 00:09:31 Előzmény mihenike
(186/591)

Nyugi, nem jött be az élet Azizének, mert a sógornője kitagadja a családból, elveszi tőle a híres "Oroszlánok Ura"brosst és kezdődik közöttük a hatalmi harc

zuzuzu777 jan. 11. 00:06:09 Előzmény mihenike
(185/591)

Emlékszel, hogy Reyhan elment a "polgármesterhez" és ő mondta, hogy csak úgy lehet megmenteni a két fiút a haláltól, ha hozzámegy Miranhoz másodszor is?

zuzuzu777 jan. 11. 00:02:00 Előzmény mihenike
(184/591)

Igen, Hazar és Dilsah összejönnek, Zehra meg Reyhan apjával !

zuzuzu777 jan. 10. 23:59:28
(183/591)

Nem Miran nagyon sokára fogja megtudni, ráadásul Füsuntől úgy, hogy az öregasszony kidobja a házból!

mihenike jan. 10. 22:31:18 Előzmény zuzuzu777
(182/591)

de a lényeg az apám lánya a feleségem 🤩🤩🤩 ez a legjobb beszólás😇😇😇 Szóval Azizének „bejött az élet...“ neki sikerült szolgálólányból ùriasszonnyà válnia 🤪 a mi legnagyobb szerencsénkre és így nézhetjük a kesze-kusza történetet

mihenike jan. 10. 22:25:43
(181/591)
Mel tudom hogy lesz-e türelmem
végig nézni... nagyon hosszù és még sehol sem tartunk 🙈 ráadásul a megvágások miatt 1-1 részben alig történik vmi...nagyon lassan haladnak az események 🙈 ha megveszik az összes részt, akkor ez is fog menni évekig, mint anno a Sorsok ùtvesztöje....😀Az is olyan kesze-kusza volt, hogy egyszer el kezdtem mesélni vkinek, hogy miröl szó, aztán azt vettük csak észre, hogy mâr másfél órája magyaráztam, hogy ki-kicsoda, és még akkor sem értem a végére 😅
mihenike jan. 10. 22:19:34
(180/591)

jaj édes Istenem 🙈 az meg mire haza jött a katonasâgból Dilsah már férjhez ment?! akkor a terhessègröl sem tudott semmit 🤔

mihenike jan. 10. 21:13:32 Előzmény zuzuzu777
(179/591)

Azize összes fia pszichopata volt? 🤔 bár az anyjukat látván nem csoda... vagy az apjuk is az volt, Azize férje? Apropó Dilsah miért nem ment hozzá Hazarhoz???? mi a francért ment hozzá Azize pszicho fiához? és most hol van....?!? mert érzem a zsigereimben, hogy nem halt meg 🤪 Azize valahova bezárta és ott tengödik 27 éve?!?!

Én még mindig ott vagyok lemaradva, hogy itt nincs rendörség!? mindenki össze-vissza lövöldözik meg fenyegetözik és ez a világ legtermészetesebb dolga....
Na még ez a titkos esküvö... Reyyannak minden mindegy..., hogy hol lesz az esküvö, milyen lesz a dekoráció, milyen lesz a ruhája és, hogy ezután hol fognak lakni 🙈 Jól ott hagyta a család és Nasun megint majdnem agyvérzést kapott :)
Azért most sajnáltam Zehrát meg Hazart!

mihenike jan. 10. 21:00:01
(178/591)
Itt senki sem az, akinek látszik... ez jobb mint a „Nicsak ki vagyok...“ címü müsor... 😀
zuzuzu777 jan. 10. 14:08:27
(177/591)

Kérdezted, hogy Esma megmondja-e Hazarnak, hogy Miran a fia, de most az első találkozáskor csak azt a levelet adja át, amiben Dilsah kéri, hogy szabadítsa ki az Aslanbeyek karmai közül, mert már nem bírja a szenvedést! (t.i. a férje állandóan veri) A másodikban (amit Esma rejteget) abban lesz, hogy Miran a fia, de azt Zehra dugdossa a végtelenségig Hazar elől

zuzuzu777 jan. 10. 10:35:52
(176/591)

Esma pedig azért fél és nem meri elhagyni Azizét, mert fiatalkorában Azize férje megerőszakolta, de Esma átdobta a mellvéden és meghalt (amivel Azize zsarolja) és ebből született FIRAT (de majd az 51-52 bölümben ez is napvilágra kerül) Ide írd a spoileres tartalmat

zuzuzu777 jan. 09. 23:46:02
(175/591)

Igen. Ide írd a spoileres tartalmat

mihenike jan. 09. 19:56:19 Előzmény zuzuzu777
(174/591)
Köszönjük jóságodat :) szerintem is ennyi böven elég lesz mert ennyi infót feldolgozni kell egy kis idö :) ps. még jó, hogy ez az asszony ilyen termékeny 🤣
zuzuzu777 jan. 09. 12:53:01
(173/591)

Tehát az elejétől:
1.Ayse cselédlány a Sadogluéknál. Az anya nem nézi jó szemmel a fia és a cseléd románcát. Szétválasztja őket. Azize (Ayse) megégeti magát a tűzben.
2.Azt hiszi, hogy elégett a kisfia, aki a nagy szerelmétől Nasuhtól fogant. Miután Nasuh elutazott, Ayse elment könyörögni N. szüleihez, hogy fogadják be, mert terhes a fiuktól, de azok kidobták.
3.(ugyanez fog megismétlődni Dilsahhal is Miran anyukájával is, ezért lesz kénytelen hozzámenni Azize fiához terhesen) A csavar az, hogy Azize azt hiszi a fiától terhes, de a fia felvilágosítja, hogy Hazartól, ezért öngyilkos lesz és ezzel már meg is van 2 ok a bosszúra, de van több is.
4.. Ekkor Ayse beáll cselédnek az Aslanbey klánhoz, ahol addig sertepertél, amíg a ház úrnője nem lesz és szül 3 fiút. Miran "u.n. apját), Gönül apját és Elif apját. Közben halálos ellenségek lesznek Füsgüllel, aki (már)Azize férjének a testvére. ( Ide írd a spoileres tartalmat

most 1 kis pihenő, mert már én sem tudom, hogy hol vagyok. A lényeg: AZ APÁM LÁNYA A FELESÉGEM !
zuzuzu777 jan. 08. 22:03:10
(172/591)

Ide írd a spoileres 1. egyedüli örökös, nehogy Nasuhék megöljék. 2. mert árva, apa és anya nélkül nőtt fel.