zuzuzu777 jan. 17. 13:55:20 Előzmény mihenike
(198/618)

Zehra a valóságban is terhes, majd eltűnik 5-10 bölüm erejéig (elmegy az anyukájához, akivel, halálos ellenségek, de csak el kell valahova küldeni) de Handan nem az, tehát ő nyugodtan tud játszani és persze gonoszkodni!

zuzuzu777 jan. 17. 13:50:07 Előzmény malvinkicska
(197/618)
Most megsúgok valamit, félretettem és csak akkor fogom megnézni, amikor már vége! Nem csodálkozom, hogy csappant a nézettség, olyan sok marhaságot tudnak összehozni, hogy csak na! Tehát ha kérdés van visszamenőleg, arra tudok válaszolni, de még az 57. előzetesét is csak átugrottam, nem néztem meg!
zuzuzu777 jan. 17. 13:46:32 Előzmény mihenike
(196/618)
a másik is, Hazar feleslege!
malvinkicska jan. 17. 09:55:44 Előzmény zuzuzu777
(195/618)
Szia láttad az 54-es részt nekem egyáltalán nem tetszett olyan kavarások vannak, mindenkinek szinte elment az a kevés esze ami volt is, Reyyan ordított terhesen annyit nem sok volt rengeteg, a sok feltámadás benne egyik elme betegebb, mint a másik ez a Dislah is.
mihenike jan. 16. 21:18:38
(194/618)
A héten az volt a legjobb, hogy Handan terhes :D
mihenike jan. 14. 13:05:10
(193/618)
A keddi részben volt egy kis izgalom végre és mutatták, hogy Azize banya, mit össze kavar Miran háta mögött... Reyyan állandó sírása idegesítö... és azok az erödítmények, amiben laknak... csùcs :) de a nyaraló tényleg „kicsi“ nekik, mert Gül a földön alszik 🙄
de lehet hogy egyszerre kellenne néznem 1-1 hét részeit, mert ezek a 45 perces rövid kis semmik igen unalmasak... 😕
mihenike jan. 13. 22:16:50
(192/618)
Hercai...-Hazar összetörve hazament, Reyyan amott sírdogál...Gönül kisded játékai kb óvodás szinten vannak... hm egy szó mint száz a hétföi részben, amit most sikerült megnéznem szinte nem történt semmi...🙈
mihenike jan. 13. 18:08:29
(191/618)
Oh a Mr Wrong 🙈 én is szeretnék egy olyan barátnöt, akinek a penthouse lakásába beköltözhetek miután széthullott az életem... a neveket nem tudom megjegyezni mert mindenhol ismert arcok vannak és ugyanazok a nevek ismétlödnek 🙈 és hogyhogy egyben van a két lakás terasza, 2 medencével Isztambul tetején?!?!? 🙈 (ezzel összehasonlítva a „Gelicik dombot“...pfff... (Sorsok ùtvesztöje) micsoda társadalmi különbségek vannak)
Can Yaman mindenhol a fönöke lesz az aktuális szerelmének 🙈és nem bírom megjegyezni a neveit... marad Can Yaman 😂😂😂
Mindenesetre az Elsöprö szerelem társasháza viszi a pâlmát, ahol mindenki együtt lakik 🤩
mihenike jan. 12. 19:04:20
(190/618)
Sziasztok csajok! most kicsit lemaradtam :)
De be kell vallannom a bünömet, hogy hétvégén a nagy karanténban/bezártságban, megnéztem az Elsöprö szerelemböl 10 részt és rákaptam :) :) :) akkora nagy hülyeség, hogy az már fáj :) :) :) nagyokat röhögtem rajtuk :) és utána nèztem, hogy csak 32 bölüm 🤣
Ami az Aslanbey és Sadoglu családot illeti, holnap igyekszem megnézni öket, de nem vagyok benne biztos, hogy lesz türelmem végig nézni öket...🤪 nagyon nagy fordulatok lesznek benne, ahogy itt olvashattuk, de nekem rettentöen lassùak....🙈
A Remények földje folytatását várom, azt majd még ebben az életben meg szeretném nézni 😉
A Sorsok ùtvesztöjét pedig ismét adja a DunaTV 🤩annyi marhaságot, amit ott láthattunk... se füle se farka és milliónyi kérdés maradt nyitva a végén 😅
zuzuzu777 jan. 11. 13:56:49
(189/618)
Az 54. bölümig összesen 3 lány, utána még nem tudom!
zuzuzu777 jan. 11. 00:13:45
(188/618)
Most rakták fel az 54. bölümöt, de sajnos csak törökül van, úgy meg nem értek! biztos még ma meglesz a fordítás! Tehát tényleg vasárnap estére tették át!
zuzuzu777 jan. 11. 00:10:12
(187/618)
Lányok, nem véletlenül írtam, hogy számozzatok!!!
zuzuzu777 jan. 11. 00:09:31 Előzmény mihenike
(186/618)

Nyugi, nem jött be az élet Azizének, mert a sógornője kitagadja a családból, elveszi tőle a híres "Oroszlánok Ura"brosst és kezdődik közöttük a hatalmi harc

zuzuzu777 jan. 11. 00:06:09 Előzmény mihenike
(185/618)

Emlékszel, hogy Reyhan elment a "polgármesterhez" és ő mondta, hogy csak úgy lehet megmenteni a két fiút a haláltól, ha hozzámegy Miranhoz másodszor is?

zuzuzu777 jan. 11. 00:02:00 Előzmény mihenike
(184/618)

Igen, Hazar és Dilsah összejönnek, Zehra meg Reyhan apjával !

zuzuzu777 jan. 10. 23:59:28
(183/618)

Nem Miran nagyon sokára fogja megtudni, ráadásul Füsuntől úgy, hogy az öregasszony kidobja a házból!

mihenike jan. 10. 22:31:18 Előzmény zuzuzu777
(182/618)

de a lényeg az apám lánya a feleségem 🤩🤩🤩 ez a legjobb beszólás😇😇😇 Szóval Azizének „bejött az élet...“ neki sikerült szolgálólányból ùriasszonnyà válnia 🤪 a mi legnagyobb szerencsénkre és így nézhetjük a kesze-kusza történetet

mihenike jan. 10. 22:25:43
(181/618)
Mel tudom hogy lesz-e türelmem
végig nézni... nagyon hosszù és még sehol sem tartunk 🙈 ráadásul a megvágások miatt 1-1 részben alig történik vmi...nagyon lassan haladnak az események 🙈 ha megveszik az összes részt, akkor ez is fog menni évekig, mint anno a Sorsok ùtvesztöje....😀Az is olyan kesze-kusza volt, hogy egyszer el kezdtem mesélni vkinek, hogy miröl szó, aztán azt vettük csak észre, hogy mâr másfél órája magyaráztam, hogy ki-kicsoda, és még akkor sem értem a végére 😅
mihenike jan. 10. 22:19:34
(180/618)

jaj édes Istenem 🙈 az meg mire haza jött a katonasâgból Dilsah már férjhez ment?! akkor a terhessègröl sem tudott semmit 🤔

mihenike jan. 10. 21:13:32 Előzmény zuzuzu777
(179/618)

Azize összes fia pszichopata volt? 🤔 bár az anyjukat látván nem csoda... vagy az apjuk is az volt, Azize férje? Apropó Dilsah miért nem ment hozzá Hazarhoz???? mi a francért ment hozzá Azize pszicho fiához? és most hol van....?!? mert érzem a zsigereimben, hogy nem halt meg 🤪 Azize valahova bezárta és ott tengödik 27 éve?!?!

Én még mindig ott vagyok lemaradva, hogy itt nincs rendörség!? mindenki össze-vissza lövöldözik meg fenyegetözik és ez a világ legtermészetesebb dolga....
Na még ez a titkos esküvö... Reyyannak minden mindegy..., hogy hol lesz az esküvö, milyen lesz a dekoráció, milyen lesz a ruhája és, hogy ezután hol fognak lakni 🙈 Jól ott hagyta a család és Nasun megint majdnem agyvérzést kapott :)
Azért most sajnáltam Zehrát meg Hazart!