zuzuzu777 2021 febr. 22. - 19:50:52 Előzmény delmar59
(306/1126)
Nyugi, több mint 200 !!! Már 2 éve szenvedek, pontosabban 2019. március eleje óta.
delmar59 2021 febr. 22. - 19:04:08
(305/1126)
Imádom a török sorozatokat, évek óta nézem őket. (Sajnos csak a ¾ 5-öst tudtam nézni amíg dolgoztam, most nyugdíjasként már bevállaltam az eggyel korábbit is, de hát nem ülhet az ember egész nap a TV előtt.) Ezért is bosszant, hogy egy ilyen borzalmasan rossz sorozattól (A bosszú csapdájában) szenvedek már hetek óta. Meg tudja valaki mondani, hogy meddig tart még ez a szörnyűség????
Ezt a sorozatot nem kellett volna megvásárolni. Szenved tőle a néző. Már nincs idegem nézni, csak szól és közben végzem a házimunkát (pakolászok, főzök, mosogatok, stb.) és várom, hogy vége legyen. Az elmúlt 80 rész tartalmát kb. 4-5 részbe lehetne sűríteni. 1 cm-t nem halad előre a történet, csak ordítanak és fegyvert fognak egymásra, de nem haladunk előre. Nagyon remélem, hogy közel a vége és jön helyette valami értelmes sorozat. Pl. a „Remények földje” folytatását már nagyon várom.
100 szónak is egy a vége: Ilyen elviselhetetlenül rossz török sorozatot még nem láttam eddig.
8/10
Nazli92 2021 febr. 22. - 17:41:21 8/10 Előzmény zuzuzu777
(304/1126)
[spoiler]1. Na majd meglatjuk mi lesz a folytatassal, de azert remelem nem csapjak ossze. Alig varom, hogy elkezd nezni es meselj
2. Igen mutattak mar a hatat Azizenek es arrol olvastam, h Nasah anyja nagyon szemet volt vele. Bement hozza a korhazba a tuz utan is szemetkedni, elmondta, h Nasuh megnosult. Vhogy ereztem, h az a tuz nem volt veletlen.
Hat ez jo, Cihan egy balkezrol van. Ez utan csodalkozom Yaren, h volt kedvence Nasahnak, semmi Sadoglu ver nincs benne. Semmivel sem masabb mni Reyyan.
Oh nekem nem baj ha szomenesed van, legalabb megtudtam dolgokat. Koszi meg 1x.poiler]
zuzuzu777 2021 febr. 22. - 15:41:06 Előzmény Nazli92
(303/1126)

1. Amíg kerestem AZRA-t "különös" dologra bukkantam. Olvastam, hogy rakéta gyorsasággal fejezik be a sorozatot. Állítólag 75. bölüm lett volna, de már hoznak előre sokkal későbbi jeleneteket, némelyiket meg egyszerűen nem forgatnak le. Akkor most fuccsba ment terv az enyém, mert ha 61. bölüm az utolsó, akkor kár volt a fogadkozásom, hogy 61. után folytatom a nézést. Mindegy, most már megvárom a vasárnapot!
2. A TŰZ! Ezeket a visszaemlékezésekből lehet kibogozni, mert 3-4 perces villantásokból nem sokat ért meg az ember. Azt ne kérdezd, hogy kinek a visszaemlékezése, mert már most 2 éve nézem a sorozatot.
Tehát: A SADOGLU család nagyon rossz emberekből állt. Amikor AYSE (Azize) terhes lett,(nagyon-nagyon-nagy szerelem volt) akkor elment könyörögni Nasuh szüleihez, hogy fogadják be, mert terhes a fiuktól, (azok nem akarták Ayset, mert szegény cseléd volt, ők pedig a város elitje). Azok azonban folytatták a szerelmet, megszületett a kisfiú, de Nasuh szülei nem nyugodtak bele és egy éjszaka felgyújtották a házat ahol Ayse és gyermeke volt. Ott égett össze (nem tudom mutatták-e már a hátát) és Nasuh azért nem ismeri fel, mert néhány arcplasztikája is volt. Ayset kimenekítették, de ő úgy tudja, hogy a fia bent égett.
Ekkor született a BOSSZÚ! Szemet szemért, fogat fogért. Amennyiben a te családod megölte az én fiamat, úgy én megölöm a tiedet. Ayse nem tudhatta, hogy Nasuh megmentette a fiukat és olyan odaadással szereti, mintha Ayse lenne az. Nasuhnak azt mondta a boszorkány anyja, hogy mindketten bent égtek, azért se szerette Nasuh a feleségét(akit ráerőszakoltak), mert élete végéig Ayset szereti. Nasuh odaadta Hazart a feleségének, aki úgy nevelte fel, mint sajátját. (Ugye emlékszel, hogy Dzsihan állandóan féltékeny) Dzsihan és Hazar úgy testvérek, hogy nem is azok, mert nincs semmi közös vér közöttük. Hazar az Nasuh és Ayse, Dzsihan pedig Nasuh feleségének a fattya.

szerintem máskor meggondolod, hogy megdícsérj, mert olyankor elkap a szómenés, de azért köszönöm. Szívesen válaszolok, csak kérdezz.
8/10
Nazli92 2021 febr. 22. - 11:57:06 8/10 Előzmény zuzuzu777
(302/1126)
Szia! Hat nagyon alapos voltal. Nagyon szepen koszonom az infot.

Igen az eleg furi, hogy ez senki nem kerdezi.
Meg egy kerdes, arrol meg nem volt szo, hogy Nasah birtokan a tuz hogy keletkezett?
írd a spoileres tartalmat


zuzuzu777 2021 febr. 21. - 21:56:43 Előzmény Nazli92
(301/1126)
Megdolgoztam, de nem hagyott a kíváncsiság. Remélem, hogy nem értettem félre.

Füsün lánya, akit kiskorában Azize vitt el az árvaházból, mert az anyja 2 napos korában eldobta magától.
Füsün azt hiszi, hogy Azize rabolta el, de Azize szándéka a bosszú volt, mert Füsün tanúja volt annak, ahogy Azizét kínozza, veri az anyósa és a férje, de Füsün nem segített neki, hanem mosolygott, amikor bántalmazták.
Azize odaadta Dilsahnak, hogy felnevelje. A leány, akiből orvos lett, azt hiszi, hogy Dilsah az édesanyja.
(Csak az nem világos, hogy mindenki úgy tudja, hogy Dilsah lánya, de senki nem kérdezi, hogy hogy lehetséges ez!?)


zuzuzu777 2021 febr. 21. - 21:15:38 Előzmény Nazli92
(300/1126)
Hogy néz ki, kb. hány éves, kinek a környezetében van? Most már én is kíváncsi lettem!!!
8/10
Nazli92 2021 febr. 21. - 20:31:37 8/10 Előzmény zuzuzu777
(299/1126)
Azranak hivjak, csak ennyit tudok.
zuzuzu777 2021 febr. 21. - 17:55:08 Előzmény Nazli92
(298/1126)
Csak az a baj, hogy én nem vagyok egy török filmsorozat imádó. Azt azért tudod, hogy a Herzai-ban mit játszik, ill. kinek az oldalán bukkan fel! Csak úgy tudok segíteni!
8/10
Nazli92 2021 febr. 21. - 17:32:04 8/10 Előzmény zuzuzu777
(297/1126)
Kegyetlen varosban Cemret jatszotta.
zuzuzu777 2021 febr. 21. - 17:13:11
(296/1126)

Vmi beugrott! A középkorú göndör, v. a fiatal nő az olajfák alatt?


zuzuzu777 2021 febr. 21. - 16:57:41 Előzmény Nazli92
(295/1126)
Húúú! Írd már le pontosan, hogy kinek a neve, mert így nem ugrik be, de biztos, hogy tudom!
8/10
Nazli92 2021 febr. 21. - 15:19:16 8/10 Előzmény zuzuzu777
(294/1126)
Szia! Lenne egy kerdesem.

Ki fia-borja Azra?


zuzuzu777 2021 febr. 20. - 11:36:21 Előzmény mihenike
(293/1126)

Bocs, az 1 pontnál kimaradt, hogy Hazar nagyon is jól tudja, hogy Elif volt, csak a patkány Zehra mondta neki, ha nem azt mondja, hogy Mirán volt, akkor elmegy a gyerekekkel együtt és otthagyja egyedül! ki tudna ellenállni egy ilyen "bájos" feleségnek? ezért nem mondja meg az igazat másnak, de nem felejted, hogy Reyhan többször is mondja neki, hogy azért szereti olyan nagyon, mert soha nem hazudik. Néhányszor nyílik lehetőség arra, hogy Hazar bevallja Reyhannak, hogy hazudott, de akkor elveszíti a lány bizalmát! Jól is teszi, mert amikor már nagyon muszáj, akkor bevallja, de Reyhan akkor már hátat fordít neki, és azt mondja, hogy te nem vagy az apám! Kézen fogja Miránt és elmennek (legalább századszor).
Amennyiben véletlenül nem vetted volna észre ez a sorozat arról szól, hogy Reyhan összeveszik az övéivel, Mirán békítgeti őket, és fordítva!

Hú, kiderült, hogy szómenésem van!
zuzuzu777 2021 febr. 20. - 11:24:39 Előzmény mihenike
(292/1126)


1."CSAK" Miran, Hazar és Elif tudják a teljes igazságot (mint résztvevők) Ezen kívül az undok Zehrának elmondta a férje, nem tudom, hogy hol tartotok, de Hazar elmondja az apjának, hogy nem Miran volt, de csak azért, hogy ne lövöldözzenek, legyen béke. A többiek csak ráéreztek az Aslanbeyek közül. Nasuh családja semmit nem tud és nem is sejt.
Nemsokára (?) megjelenik Elif és kiborítja a bilit, akkor fog Reyhan a fejéhez kapni (hülye önámító makacs öszvér) és megint összejön Miránnal, hogy egyesítve erejüket megtalálják a FŐ bűnöst. Persze Azize megint egy lépéssel előttük van és átveri őket.
(Amennyiben érdekel, de ha nem, akkor is megírom, hogy szegény Miránnak még nagyon-nagyon-nagyon sokat kell várni, hogy egy ágyba bújjanak Reyhannal)
Viszont lesz egy nagyon szép, mély, érzelmekkel teli találkozójuk, beszélgetésük és csókok a híd tetején! (Képzeld, Reyhan fogja megcsókolni Mirant)

2. egy-egy félmondatos utalások vannak és homályos képek a múltból. A lényeg, hogy Dzsihán tudja, hogy az apja soha nem szerette az anyját. (nekem ugyan az a halvány sejtelmem, hogy Dzsihán nem Nazuh fia, hanem bal kézből van)

3. Ne sértegesd szegény kígyót, Yaren egy mérges vipera! Allah keze hosszú és hála neki nagyon is megbünteti, csak addig még hány embernek kell szenvedi a rosszindulatától. A hülye testvérét is beleviszi olyan dolgokba, amiket meg se akar csinálni, de azt hiszi, hogy Reyhan az övé lesz. (soha napján)

4. A forgatókönyv író ha el is veszíti a fonalat, ott van a regény (több mint 400 oldal), az segít, habár a sorozat kb. 50%-ban eltér.

5. 61. bölümről nincs előzetes, lehet, hogy kijutottunk az alagútból? Amennyiben jövő vasárnap nem lesz odaírva, hogy :folyt. köv., akkor elkezdem nézni az 51.bölümtől. Több, mint 2 hónapja "böjtölök")
6. A YEMIN-nel is lassan haladok, még csak a 313 bölüm.
A YASAK ELMA-val pedig úgy jártam, hogy múlt héten megvillant az alagút vége, jött egy csavar (feltámadt egy halott) úgyhogy most néztem a 99. bölümöt és írja, hogy folyt.köv.


mihenike 2021 febr. 20. - 09:03:05 Előzmény zuzuzu777
(291/1126)
Szia :)!
1. azt mär nem tudom, hogy mit mondtäl, hogy Nasuh tudja-e, hogy Hazar ärtatlan a gyilkossägot illetöen? vagy Nasuh Sem tudja, hogy mi törtent azon az ejszakän? Ki tudja, hogy Hazar ärtatlan? vagy egyszer majd Hazar fog visszaemlekezni mindenre?
2. mi törtent Nasuh felesegevel? azaz Cihan anyjäval? "egyszerüen"meghalt vagy ott is van valami nagy titok?
3. ez a Yaren borzalmas egy kigyo… a tegnapi reszben Handan ällt es azt mondta, hogy "Allah remelem ennek a gyereknek a hasamban olyan jo szive lesz mint Reyyannak" - haha, csak neztem mint Rozi a moziban :) :) :) Persze ezt soha nem mondanä ki mäsok elött, de elege van mär Yarenböl…
zuzuzu777 2021 febr. 20. - 00:16:47 Előzmény mihenike
(290/1126)
Reyhan nem csak áldozat, hanem egy hisztis mazochista!
zuzuzu777 2021 febr. 20. - 00:14:27 Előzmény mihenike
(289/1126)

Szívesen, amíg tudok, addig válaszolok. Már nem sokára jön a 61. bölüm, azután meglátjuk! (belekukkantottam a 60. előzetesbe (30 mp) Valaki írta, hogy Dilsah nem százas, igen, ez így van.
1. Az undorító Zehra (tudod, valahogy nekem nem jön be az, akinek nagy a szeme és ráadásul elkezdi düllesztgetni) kezd féltékeny lenni, mert gyanítja, hogy Hazar még mindig szerelmes Dilsahba (ami igaz is és a szülés után majd lesz is sok hadd el hadd)
2. A picurka szőke hercegnőn kívül nekem senki se tetszik! Mirán már kezd undorító lenni (az én szememben, persze a szerepe is ezt kívánja)Ide írd a spoileres tartalmat


mihenike 2021 febr. 19. - 22:03:27 Előzmény zuzuzu777
(288/1126)
Szia! köszönöm a mindenre kiterjedö választ :)
Apropó Zehrának mi baja van? eddig kvázi megaludt a tej a szájában most meg rávette ezt az áldott jó Hazart, hogy hazudjon🙈

Már többször írtam, hogy nem tudom még meddig bírom 🤣 olyan nyomasztó Azize meg Nasuh amikor képernyön vannak 🤔 Illetve én Mirant sem kedvelem... Reyyan az örökös áldozat... a többiek meg egyik rosszabb/gonoszabb mint a mäsik

A sok hazugság közepette még jó hogy a forgatókönyvíró nem veszíti el a fonalat 🤪

zuzuzu777 2021 febr. 18. - 10:33:28 Előzmény mihenike
(287/1126)
SPOILER
1. Azt nem mutatták, hogy ki, de írtam, hogy Szultána és Füsün fia Aslan és Harun, meg Reyhan vér szerinti apja.
2. Zehra(az undorító némber) nagyon jól tudja, hogy nem Miran a "lelökő", de el akarja választani a szerelmeseket!
3. Yaren a szőke kígyó már nem szerelemből, hanem tulajdonlási vágyból tesz keresztbe Miránnak és Reyhannak. A jelszava: Minden, hogy mi lesz és hogy lesz, csak az enyém legyen!
4. igen
5. Olvasd el az 1. pontot
6. Ő valójában is az, ezért egy darabig anyukájánál fog "lakni"
7. Azize olyan sok dolgot fog elhitetni olyan sok emberrel, hogy le a kalappal a fkönyv írók előtt. (azért nem semmi ennyi aljasságot észben tartani, hacsak nem saját élményüket írják le!)
SPOILER VÉGE