zuzuzu777 jún. 09. 00:19:55 Előzmény mihenike
(815/1115)

Igen és kin töltöd ki a dühödet? Hát rajtam! (vicc)
2. Tehát Aysenek hívják (olyan régen volt, meg nem is fontos), ami azt jelenti, hogy a végén a másik kislány az új, nem ez!
16. Az beugrott amikor Aslan bement Szultánához a gumi szobába, de nem ismerte fel és a fiú vmilyen tulipánt mutatott a hátán, hogy neked is van ilyen anyám! Akkor ismerte fel.
18. (az első, mert dupláztál)Senki nem tudja, hogy Mahfuz R. apja a "nővérén" kívül, tudod, a göndörke, aki még sok jót cselekszik ezután, aki szerelmes lesz a szakácsba R. és M. házában.
Mirán fogja felfedezni R. képeit Aslan szobájában. Emlékszel, amikor a ló ledobta R. a patakba és Aslan mentette meg és vitte a kunyhóba. Akkor lett eszelősen szerelmes R.-ba. Mahfuz titkolja, hogy R. a lánya (sztem már ő is benézett abba a szobába)
19. Sírnak rínak, nemhogy elutaznának már!!! Tudod, hová?!
20. Igen, Mahfuz kereste fel Aslant, de miért? Mi oka volt rá? Neki semmi köze nincs Azizéhez! Ő Hazaron akar bosszút állni, mert "ellopta" R.-t
21. Harun és Aslan unokatestvérek, ha visszaemlékezel az istambuli Valentin napra és Harun többi telefonos beszélgetésére, akkor felvillan, hogy ők ketten beszélgettek egymással és Aslan adta a parancsokat!
23. Hazar nem lő egyet se, hanem Mahfuz 6-ot!
26. Dzs. kezében most ott az adu, amit fel is fog használni zsarolásra.

Azt hiszem, hogy én is válaszoltam arra, amire még emlékeztem!
[spoiler]

zuzuzu777 jún. 09. 00:15:08
(814/1115)

Igen és kin töltöd ki a dühödet? Hát rajtam! (vicc)
2. Tehát Aysenek hívják (olyan régen volt, meg nem is fontos), ami azt jelenti, hogy a végén a másik kislány az új, nem ez!
16. Az beugrott amikor Aslan bement Szultánához a gumi szobába, de nem ismerte fel és a fiú vmilyen tulipánt mutatott a hátán, hogy neked is van ilyen anyám! Akkor ismerte fel.
18. (az első, mert dupláztál)Senki nem tudja, hogy Mahfuz R. apja a "nővérén" kívül, tudod, a göndörke, aki még sok jót cselekszik ezután, aki szerelmes lesz a szakácsba R. és M. házában.
Mirán fogja felfedezni R. képeit Aslan szobájában. Emlékszel, amikor a ló ledobta R. a patakba és Aslan mentette meg és vitte a kunyhóba. Akkor lett eszelősen szerelmes R.-ba. Mahfuz titkolja, hogy R. a lánya (sztem már ő is benézett abba a szobába)
19. Sírnak rínak, nemhogy elutaznának már!!! Tudod, hová?!
20. Igen, Mahfuz kereste fel Aslant, de miért? Mi oka volt rá? Neki semmi köze nincs Azizéhez! Ő Hazaron akar bosszút állni, mert "ellopta" R.-t
21. Harun és Aslan unokatestvérek, ha visszaemlékezel az istambuli Valentin napra és Harun többi telefonos beszélgetésére, akkor felvillan, hogy ők ketten beszélgettek egymással és Aslan adta a parancsokat!
23. Hazar nem lő egyet se, hanem Mahfuz 6-ot!
26. Dzs. kezében most ott az adu, amit fel is fog használni zsarolásra.

Azt hiszem, hogy én is válaszoltam arra, amire még emlékeztem!

malvinkicska jún. 08. 21:40:53 Előzmény mihenike
(813/1115)
Szia igen most 10-én törökben a 3-ik évad 100 bölüm, és ősszel kezdik a 4-iket eddig még ezt lehet olvasni olyan kint a nézettsége.
zuzuzu777 jún. 08. 20:59:41 Előzmény mihenike
(812/1115)
Isten, ill Allah hozott.
Csak az utolsót olvastam el, de kb. a 41. bölümnél tartotok (ahogy belenéztem)
most ennyi, később bővebben!
mihenike jún. 08. 17:59:14 Előzmény kriptonyt
(811/1115)
Ha jol ertettem eddig összesen 100 bölüm van... :) ugye?
mihenike jún. 08. 17:53:34 Előzmény zuzuzu777
(810/1115)
FOLYTKÖV:
16. Ezzel meghiusul Azize öngyilkossägi kiserte... Oh allah neeeee :) Aslan megjelenesekor mindenki ott Volt, aki szämit, Szultän is, de ezek rezzenestelen arccal neztek egymäst, majd mutattäk, hogy talälkoznak es kiderült, hogy Szultän tudja egy ideje, hogy a fia eletben van. Vagyis ö hozta ki a dilihäzbol pär honapja…
17. Aslan meglätogatja Azizet is es biztositja rola, hogy mellette äll es, hogy senki nem fogja megtudni, hogy ki ö valojäban. Azize nem akarja, hogy itt maradjon. El akarja küldeni. Persze Aslan igazäbol Azizen akar bosszut ällni. Megkerdezte töle, hogy miert Mirant hasznälta fel a bosszuhoz es miert nem öt? Majd valamit motyogott, hogy mert ez Miran bosszuja stb… persze Aslan nem hitt neki, de mit tudjuk, hogy azert, mert Miran feläldozhato, de Aslan verszerinti Aslanby es öt nem akarta feläldozni…
18. Közben mutatatjäk Aslan häzät is es a segitöjet, Mahfuzt is… Ha jol ertettem, akkor egyelöre Aslan nem tudja, hogy Ö Reyyan verszerinti Apja… Viszont Mahfuz Sem tudja, hogy Aslan szobäja tele van Reyyan kepeivel… - ugye? na mondom, hogy itt akkora a käosz, hogy ember legyen a talpän, aki ezeket erti, mert itt mindenki hazudik es senki Sem az akinek lätszik…
18. Közben Reyyan es Miran meg nem tudtak egymässal beszelni, igy Miran beszökik Reyyanhoz, Nasuh kihallgatja a beszelgetes felet es csak azt hallja meg, hogy valojäban Miran lötte meg Azatot es nem Aslan... Persze Reyyan elhisz mindent Mirannak, de mivel Nasuh felver mindenkit a häzban, igy Reyyannak nincs mäs välasztäsa, mint, hogy kikapja valaki fegyveret (mert hogy mindenki fegyvert räntott, Nasuh, Hazar, Azat es Cihan is… haha) es elzavarja Mirant majd azt mondja neki, hogy el akar välni… -Drämai jelenetek :) :) :)
19. Egyik itt sir, a mäsik ott sir, Egyik Sem akar välni, de senki nem hisz Mirannak, csak Reyyan
20. Közben Aslannak Volt nehäny monologja meg Mahfuz is szövegelt, ha jol ertettem, akkor Mahfuz kereste fel Aslant es vilägositott a fel rola, hogy ö egy Aslanby fiu….- jol ertettem??? Segitseg :) :) :)
21. Az is kiderül, hogy Harun meg Aslan ismerik egymäst es együtt küldtek a kek cetliket
22. Yaren rendkivül boldog, hogy Reyyan meg Miran välnak
23. Reyyan meg Miran talälkoznak Sükrännäl, de lebuknak, Hazar rajta kapja öket. Mirän hiäba probälkozik, nem tudja Hazart meggyözni arrol, hogy ärtatlan es Hazar lö egyet… Közben mutatjäk, hogy Mahfuz figyeli öket, megjelenik Asiye, a szolgälonö es kiderül, hogy ezek együtt dolgoznak es most nyögi ki, hogy ö Reyyan igazi apja… Micsoda fordulatok :)!!!! Ezt nem lehet birni idegekkel :) :) :)
24. Azize azt akarja, hogy Aslan menjen el, igy felkeresi, hogy elküldje, de közben Sultän is a fiänäl van, ugyhogy majdnem lebuknak, de vegülis sikerül Sultännak elbujnia, Vagyis Mahfuz elbujtatja Sultän.
25. Gönül elköltözött a häzbol, mert mär nem birja a bolodok häzäban toväbb.
26. Cihan az egyik reszben megtalälta Elif naplojät, amiböl kiolvasta, hogy Sultän hagyta meghalni a ferjet az autobaleset utän.
27. Gül babäja mär Volt Miran kezeben is, amibemibe belevarrta kedves Zehra a levelet …. de meg senki Sem olvasta….
28.Mirän el akarja hietetni Azizevel, hogy melette äll, ezert elvälik Reyanntol….

Azt hiszem leirtam mindent :) Ha jol erzem Volt valami fogatokönyvirovältäs a 3. evedban vagy a forgatokönyivor beszivott, mert nagyon felgyorsultak az amugyis ertelmetlen esemenyek :) :) :)
mihenike jún. 08. 17:22:42 Előzmény zuzuzu777
(809/1115)
:)!!!! Visszatertem :) A TV2 felbontäsa szerint eljutottam a 3. evad 7. reszehez…. Most annyi info van a fejemben, hogy lassan bekattanok mint Szultän nenem :) - ezert itt az ideje, hogy kiadjam magambol ezt a rengeteg feldolgozhatatlan esemenyt :)
1. 3. evad kezdödik, Reyyan es Miran boldogabbak mint valaha, el akarjäk hagyni Midiatot örökre…a kis naivak nem tudjäk, hogy vär meg räjuk egy evadnyi szenvedes :)
2. Eltelt 40 nap es 40 ejszaka… Nasuh az udvaron elmelkedik, a szolgälok sürügnek forognak, mert 40 nap utän hazajön a korhäzbol Handan es … (dobperges…) a kisläny neve AYSE.... - Nasuh adta neki a nevet… haha :)! örület :)
3. Azat kuzin Sem lepett ki a szobäjäbol 40 napja, Elif haläla miatt… de most, hogy hazajött a huga megjelenik, majd kap egy telefonhiväst es angolosan tävozik.
4. Aslan Aslanby is bemutatkozik a nagyerdemü közönsegnek :) oriäsi a bevonuläsa, ahogy a sivatagban vonul es szuros szemmel nez :)
5. Reyyan es Miran együtt reggeliznek a Sadoglukkal.
6. Az elmult 40 napban Nasuh visszaengedte a häzba Yarent es Harunt
7. Azize Sem szolalt meg az elmult 40 napban es tervezi a bosszuja veget es a halälät…
8. Reyyan es Miran kimennek Elif sirjähoz… vagyis a helyehez, mert idöközben Azize anyänk elvitte a holttestet… Közben Azize hivja Mirant… persze Reyannak azt mondja, hogy Firat hivta…
9. Mint kiderült Azize egy helyre hivta Azatot es Mirant, hogy veget vessen a bosszunak es Miran megölje Azatot. Csak az a bibi, hogy Miran nem Azatot, hanem Azizet hibäztatja Elif haläla miatt, tehät nem akrja megölni… de a nagyon okos Miranunk a fejeben vegig futtatja a dolgokat, es arra jut, hogyha ö nem lövi le Aztatot, akkor Mahmmut fogja fejbe löni, amibe belehal es räadäsul meg öt is megölni… tehät nincs mäs välasztäsa, mint löni.
10. Termeszetesen mindezt vegig nezi Reyyan is, akit oda vitetett Azize anyänk, hogy biztos kiäbränduljon Miränbol, hiszen tudta, hogy Mirannak nem lesz mäs välasztäsa…
11. Miranom olyan ügyes fiu Volt, hogy nem ejtett halälos sebet Azatot, de nem tudta, hogyan mentse meg, igy kihangositva felhivta Firatot es az vegig hallgatta, ahog Miran magyaräzkodik Azizenek es Firatnak leesett, hogy Azatnak segitsegre van szüksege…
12. Miran probälja elhitetni Azizevel, hogy az egesz dolog, miszeint el akartak menni Reyyannal, csak egy szinjätek es, hogy igazäbol ö Azize oldalän älll… ezt persze Azat kuzin is hallja … (itt mär kezdtem elvesziteni a türelmemet, pedig ez meg mindig semmi… haha)
13. Firat keresi Azatot, de hiäba, mert közben ASLAN elvitte magäval. Szent Azat Kuzin megkeri, hogy ne hivjon se rendört es ne vigye korhäzba se … ÖRÜLET tetöfokän :)
14. Reyyan is Azatot keresi es majdnem megörül a fäjdalomtol, de nincs meg a täskäja, igy nem tudnak Mirannal dumcsizni
15. A Sadoglu häzban äll a bäl, mert valaki a falubol elterjesztette a hirt, hogy Miran lelötte Azatot… közben megint csucstali, mindenki egy helyen van es megjelenik Aslan meg Azat … Azt mondjäk, hogy egy vadäszbaleset Volt... Miran meg Reyyan pedig csak meresztgetik a szemüket :) :) :) :)
FOLYT:
kriptonyt jún. 07. 17:44:16 Előzmény malvinkicska
(808/1115)
Ez komoly? 3.évad 100 rész? Vagyis 100bölüm? Az kb.300 magyar rész. Az borzasztó hosszú.
malvinkicska jún. 03. 14:55:33 Előzmény mihenike
(807/1115)
Szia nem akarom ismételni magam amibe belekezdtem befejezem és nem kezdek bele másba annyi jó sorozat van fenn, különböző helyeken és nem kell olvasni, és várni rá, hogy fordítsák csak nézni kell és mind más. A török sorozatokba sok a hasonlóság, szerelmi 3-4 szög rendőrség kórház, tűz, elmebetegség minden menyiségben, és olyan sok szemétség, hogy az ember elgondolkodik rajta, milyen lelkületű aki ezeket a sok szemétséget megírja, most már unom, nem beszélve divatba hozták fizetni kell a sorozatokért, nem az a pár Forint, csak maga a gesztus, meg milyen jogon. A Cukorova, még eddig türhető jó a felépítése, irok példát, egyik részben meghalt Hünkar , a másikban van a temetés.
offtopic
mihenike jún. 03. 10:20:31 Előzmény malvinkicska
(806/1115)
Szuper! köszönöm, hogy mindig tájékoztatsz :) Majd fel kell eleveníteni az emlékeket... Azt hiszem az utolsó képkoca azt volt, hogy Müjgan kicsalta Zühleyát az erdöbe, hogy megölje... Töled tudom, hogy Hünkár „anyám“ és „Yilmazom“
távoznak a sorozatból...😢😢😢😢 De ha még ezután is jó lesz, akkor megéri nézni :)
malvinkicska jún. 01. 15:33:55 Előzmény mihenike
(805/1115)
szia eddig olyan hozzá szólások vannak, kint is hiába sok színész meghalt de még is a nézettsége nem romlik, most sem.
mihenike jún. 01. 12:11:11 Előzmény malvinkicska
(804/1115)
Szia!!!! köszönöm :) várok rá türelmesen :) Nem bánom, ha hosszù, csak jó legyen :)
zuzuzu777 jún. 01. 11:25:04 Előzmény Dani István
(803/1115)
A bagoly banyát nagyon elcsúfították. A való világban egy kellemes középkorú nő.
Dani István máj. 31. 18:27:20 Előzmény mihenike
(802/1115)
Kész katasztrófa ez a sorozat.Ha nem török filmről lenne szó,nem csodálkoznák,de ott tudni lehet,hogy a nőknek nincs annyi joguk,mint például europában.Itt ez a csúf madárijesztő öreglány rettegésbe tartja az egész sorozatot. Mindenki fél tőlle,mintha ő lenne a törökpasa és a sátán egyszemélyben.
malvinkicska máj. 30. 16:17:53 Előzmény mihenike
(801/1115)
Szia azt olvasni hogy a Cukorova 3 évad 100 bölüm lesz nem sokára le forgatják állítólag ősszel indul a 4-ik évad ha minden igaz a fordítás a 3-ik évad 73-as részénél jár, szépen vannak a részek felépítve.
mihenike máj. 30. 16:07:28 Előzmény zuzuzu777
(800/1115)
Szia, köszönöm szépen :)!!!!
Reyyan&Miran még nem voltak Bosznia-Hercegovinában 😂😂😂 mert amikor arra kerülne sor, mindig jön egy ùjabb sorscsapás, mint például Elif halála...🙄🙄🙄
zuzuzu777 máj. 30. 00:19:04 Előzmény mihenike
(799/1115)
Szia!
2. Én úgy emlékszem, hogy csak dilis Dilsah sírkövét verette szét!
4. Már igaz elég régen írtam, hogy elment szülni és a járvány miatt nem akart visszamenni.
7. Igen, emlékszem, hogy azt mondta, hogy "dögöljön meg"
8. No látod, ezért is nem szeretem a törököket, mert olyan természet ellenesen fogják azokat a pisztolyokat! Amennyiben fogod, hát fogd úgy, mintha tényleg akarnál lőni!
9. Igazán nem panaszkodhatsz, hisz állandóan hiányolod őket! Itt vannak, csak nem csinálnak semmit!
Kellemes pihenést Bosznia-Hercegovinába!
Várom a jelentkezésedet!
mihenike máj. 29. 23:09:24 Előzmény zuzuzu777
(798/1115)
Folyt. köv. Du írtam egy regényt, de eltünt...🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Szóval ez a rész esetleg egy évadzáró rész vége lehetett, mert az egész rész arról szólt, hogy ...,
1. Sadogluék örömködnek, amiért Miranom lemondott a bosszúról és kántálták, hogy mindennek vége és most màr béke lesz... (a kis ostobák...)
2. Ezzel párhuzamosan Azize fortyogott és egy fegyvegyrrel hadonászott Esma „kisházában“... Majd szétverette Dilsah&Mehmet sīrkövét...
3. Most azt találta ki, hogy ö maga öli meg Hazart🙈🙈🙈🙈

A saját fiát... beteg egy forgatókönyv

4. Elif bezárkózott és se Reyyan, se Miran, sem Azat nem tudjäk kikönyörögni a szobából... Majd az éjszaka folyamán felöltötte a menyasszonyiruhát és elhagyta a házat... ( szerintem itt a színésznö már lelépett mert az arcát nem mutatták...)

6. Handannál beindul a szülés... kórház helyett Melike és Hanife vezetik le a szükést... no komment... kész... eldobtam az agyam...

7. Azize és csapata bevonulnak a Sadoglu házba és fenyegetöznek, hogy megölik Azatot, ha nem mondják meg, hol van Hazar... közben Handan üvölt, de Azize nem engedi, hogy bevigyék a kõrházba

8. Miran&Reyyan is befutnak... Egy tök normális jelenet Midiátban, mindenki fegyvert ránt és fenyegetözik...

9. Meghallják a szirénázó rendöröket (a rendöröket!!!! haha) és gyorsan mindenki eldugja a fegyvert és hirtelen olyan, mintha egy nagy családi buliba csöppentünk volna 🙈 közben Handan üvölt...

10. A vérontást a rendörök érkezése akadályozza meg, akik Elif halálhírét közlik... öngyilkos lett... annyi esze volt, hogy felvette a menyasszonyi ruhát, levette a gyürüt és hagyott egy személyit, hogy könnyebb legyen azonosítani...

11. Mindenki ordít és sír és itt a vége fuss el véle...

Jövö héten szabin leszek, elutazunk, ùgyhogy utána folyt.köv. :)
mihenike máj. 29. 14:50:30 Előzmény zuzuzu777
(797/1115)
Sziaaa :) a port.hu szerint, magyar felbontás alapján ma reggel néztem a 2. évad 100.részt... meglepö módon 60 perces rész volt...🤷‍♀️
zuzuzu777 máj. 29. 00:21:37
(796/1115)
Köszönöm, látod, így nagyon sok hónap távlatából azért kiesnek dolgok.
Így már értem, hogy Dzs. honnan tud a botosról.
A kék cédulások tudják, hogy Mirán kicsoda, tehát ez az egyik,
a másik pedig, hogy anno az öreg elbirtokolta az Aslanbeyek földjének a nagy részét! (törvényesen v. törvénytelenül erre nem tudom a választ)
Azért is kellett az Aslanbeyeknek elhagyni megszégyenülten a várost! Erre akkor utaltak, amikor visszaköltöztek először, még Elif nélkül.
Nem mondtad, voltál már Bosznia-Hercegovinában?