zuzuzu777 2021 jún. 10. - 23:28:54 Előzmény mihenike
(826/1126)

1. Akkor még nagyon az elején vagy! Akkor biztos a rendes, hosszú változatot nézed, mert én kb. 2-3-4 éve olyant láttam, ahol kb. 20 bölüm volt/50-60 perc. Utána rátaláltam a rendes nagyon hosszú változata, de már nem akartam megnézni a sok kegyetlenkedés miatt, amit az a házaspár, Deniz és a szakácsnő húga művelt.
Deniz itt is egy rohadék, minden áron meg akarja kaparintani magának a szakácsnőt!
2. Még nem néztem, mert van még 2 bölüm, tehát még két hét. YEMIN ,
Igen az RTL mutatott be belőle 1 évadot, azaz 70 bölümöt. Kitoltak szegény emberekkel, mert nem vették meg a többi részt. Szerintem bőven az ezer fölött van magyarul.
Anno írtam, hogy aki szereti a gonoszkodást, annak kb. így is kerek.
3. Tudom, hogy tudod, hogy tudom, hogy csak egy kicsit "gonoszkodni" akarsz!
A törökből max. 20-25 bölümig jöhet, ennek meg, ahogy láttam az 1. évad 52 bölüm/ 120-130 perc.


mihenike 2021 jún. 10. - 20:10:28 Előzmény zuzuzu777
(825/1126)
Visszateres Midiatba :)
Az izgalom a tetöfokära hägott, mär azt Sem tudom, hogy fiu vagyok-e vagy läny :) :) :)

1. Aslan barätunk nagyon bevägodott Azat kuzinnäl, igy az meghivta hozzäjuk egy laza vacsira.

2. Azize mindenäron azt akarja, hogy Aslan tünjön el, mert annyira felti az unokäja eletet…

3. Azize hagyja, hogy az erzelmei iränyitsäk es Aslan vedelme erdekeben BEKET ajänl az ellensegnek…
-Mirannak gyanus a dolog, de nem tudja, hogy mi äll igazäbol a hätterben

4. Sadoglueknäl örömködes, hogy vege a häborunak es beke lesz … (haha kis naivak)

5. Azize eljutatta a Sadoglu birtokba az Aslan ältal keszitett kepeket es az egesz csaläd lätja öket, amikor Aslan megerkezik a csalädi vacsira …

6. Aslan igazän Azize unokäja, mert csak ugy kivägja magät… kväzi a sajät törtenetet meseli el, azzal a különbseggel, hogy azt hazudja, hogy a csalädja keresese közben arra jutott, hogy ö bizony a Sadoglu csaläd leszärmazottja … (oh Allah szetröhögtem magamat…) - közben Harun csendben figyel es meresztgeti a szemeit :)

7. Lenyugodnak a kedelyek, majd a vacsora utäni kävezgatäs közben Aslan fiam tele beszeli Nasuh fejet es Nasuh vegül nem fogadja el a beket… ( persze ez majd csak mäsnap reggel derül ki a Midiat-teren)

8. Miranom tetökön ugrälva bejut Reyyanhoz… addig addig dumcsiznak, mig Aslan meglätja öket (de hogy ezzel is jo pontot szerezzen, nem szol senkinek) - Reyyannäl ugyan jo pontot szerzett Aslan, de Mirant kifejezetten idegesiti… pont ugy, mint Harun is :) Miran nem birja az uj fiukat :)

9. Mäsnap reggel csucstali a Teren… persze Nasuh nem fogadja el a beket, mindenkinek lefagy az agymüködese, mert mindenki azt hitte, hogy BEKE es feher galambok…

10. Firatunk kitalält egy szökesi tervet a fiataloknak, arra az esetre, ha megsem lenne Beke, de ezek a fiatalok addig-addig gondolkoztak, mig nem lebuktak… Reyyannak Ismet el kellett jätszania, hogy gyülöli Mirant es mindenki meg haza fele…

11. A väläsi papirokat mindketten aläirtäk es talän Azize is kezdi elhinni, hogy Miran mellette äll…

12. Majdnem elfeljetettem, hogy Aslan a vacsi utän hazament a häzäba es szämonkerte Mahfuhz apänkat, hogy miert nem vigyäzott jobban es, hogy ki szerezhette meg az ö kepeit… Aztän azt mondta neki, hogy azert välasztotta öt, hogy ö vigyäzzon rä… Hät nem ugy Volt Kerem szepen, hogy Mahfuhz apänk kereste fel Aslant??? Ne zavarjanak mär össze meg jobban ezek a bosszu ällo Titänok :) :) :)

13. Gönül elköltözött a häzbol a hotelbe, igy semmit Sem tud… pedig, amig az udvaron üldögelt, szinte Karantenban, addig nagyon jol informält Volt :) :) :) Szoval hivta az anyjät, beszeltek ezt-azt... Majd elökerült Gül babäja is. Nem tudom pontosan hogyan került oda, mert Sükrännäl felejtette… na mindegy, mostmär az Aslanbey häzban van...

14. Sultän megtalälja Dilsah levelet es räjön, hogy az ö dräga egyetlen fia az Aslanbey vagyon örököse.
-kerdes: Hogy maradt eletben Aslan? Amikor Sultänt a ferje megverte es egy vasalot nyomott a hasähoz, akkor hogy elte tul a csecsemö?????

15. Cihan ugy tudja, hogy Nasuh ölte meg Mehmet Aslanbeyt… miert vällalta ezt magära az öreg fiu????
mihenike 2021 jún. 10. - 19:50:12 Előzmény zuzuzu777
(824/1126)
OFF
1. A Dolunayban Sem voltak meg Bosznia-Hercegovinäban, de keszülnek egy hazässagra, hogy visszaszerezzek a kicsi fiukät :) - de persze csak papiron lesznek häzasok, mert most eppen haragszik a mi Sandokänunk az ö kedves kis szakäcsnöjere… ebben a sorozatban, ami engem idegesit, amikor Nazli föz es az etelekröl beszel :) haha … valoszinüleg azert, mert a fözös müsorokat is kifejezetten utälom :)
Most nem tudom, hogy eppen melyik borzadäly sorozatät vetiti a Life TV, mert mär arra nincs kapacitäsom :) különben is ez az egyetlen nezhetö sorozata, szoval maradok ennel :) :) :)
A sorozatban a legnagyobb meglepetes szämomra a Denizt jätszo szinesz, mert ezelött 2 evvel a Carpismäban lättam, ahol egy pszichopata gyilkost jätszott es itt nagyon jol hozza a bohem, szerelmes, zenesz fiut :)
OFF
2. Gratulälok, hogy vegig birtäl nezeni 347 Bölümöt… az 1000 Magyar epizod lenne? ez melyik? az RTL-klubbos Igeret?
OFF
3. Nem räbeszeles, de a Nagykövet länya nagyon jo. Bär mivel sok benne az eröszak es szenvedes, igy szerintem neked nem tetszenek. de a szineszek nagyszerüen jätszanak. Vannak olyan jelenetek, amik annyira megerintettek, hogy meg a hideg is kiräzott tölük…
OFF
offtopic
zuzuzu777 2021 jún. 09. - 18:14:13 Előzmény mihenike
(823/1126)
A DOLUNAYban voltak már az olajbogyók földjén? (tudod, az ott van Bosznia-Hercegovina mellett!
Belenéztem ismét a "kedvencünk" borzadály sorozatába! A Dolunay-t nem tudja semmi felülmúlni (mármint a "kedvencünk" filmjei közül!)
zuzuzu777 2021 jún. 09. - 18:09:46 Előzmény mihenike
(822/1126)
Persze, hogy nem unlak!
Dicsekszem: Allahnak hála megszabadulok a harmadik töröktől is! Június 27-én, vasárnap lesz a 347. bölüm!
malvinkicska 2021 jún. 09. - 18:00:28 Előzmény mihenike
(821/1126)
Nem zavarlak , mert én már túl vagyok a Hercain, és a nagyköveten is.
Jó szórakozást kívánok.
mihenike 2021 jún. 09. - 17:27:49 Előzmény zuzuzu777
(820/1126)
OFF
Most pärhuzamosan 3-t nezek, a Hercait, Nagykövet länyät es a Dolunayt.
Te hogy ällsz a többivel? :)
OFF
mihenike 2021 jún. 09. - 17:25:45 Előzmény malvinkicska
(819/1126)
OFF
Nagykövet länya
Szia! kicsit räkapcsoltam a Nagykövet länyära is es nagyon tetszik. De nekem nagyon rä kell hangolodonom, mert van egy sajätos hangulata es rengeteg benne a drämai jelenet. Föleg, amikor Nare es Sancar emlekeznek… (Itt veltem felfedezni nehäny pärhuzamot a Kara Sevdäbal, hiszen ott is csak emlekezesekböl ismerhettük meg Nihan es Kemal fiatalkori, ärtatlan szerelmet es ott is a fiu elöször szegeny Volt, majd kesöbb lett vagyonos…) Szoval köszönöm a tippet, erdemes nezni :) Nem is olvasok elöre/utäna, hogy mik törtennek benne, mert igy lesz az igazi :)
OFF
mihenike 2021 jún. 09. - 17:21:33 Előzmény malvinkicska
(818/1126)
köszi :)
mihenike 2021 jún. 09. - 17:20:39 Előzmény zuzuzu777
(817/1126)
Szia :) ha mär nagyon unsz, akkor szolj :) Köszönöm szepen a välaszokat :) Na lätod, annyira belezavarodtam, hogy 18-as pontot ketszer irtam :)
Viszont a 20-as pont ezek szerint tisztäzatlan maradt, mert nekem is ez Volt a gondolom tegnap, hogy neki ugyan mi köze Azizehez…???
23-as pont: na tessek, neztem, de nem lättam, hogy nem is Hazar lött… hahaha :)

Ma, amikor kerestem a tegnapi reszt meg nem Volt fent, igy Hercai helyett ma Nagykövet länyät neztem, szoval ujabb iromännyal holnap jelentkezem :) :) :)
zuzuzu777 2021 jún. 09. - 00:21:54
(816/1126)
Amennyiben tudnám, hogy mi történt, lehet még okosabb is lennék!
zuzuzu777 2021 jún. 09. - 00:19:55 Előzmény mihenike
(815/1126)









Igen és kin töltöd ki a dühödet? Hát rajtam! (vicc)
2. Tehát Aysenek hívják (olyan régen volt, meg nem is fontos), ami azt jelenti, hogy a végén a másik kislány az új, nem ez!
16. Az beugrott amikor Aslan bement Szultánához a gumi szobába, de nem ismerte fel és a fiú vmilyen tulipánt mutatott a hátán, hogy neked is van ilyen anyám! Akkor ismerte fel.
18. (az első, mert dupláztál)Senki nem tudja, hogy Mahfuz R. apja a "nővérén" kívül, tudod, a göndörke, aki még sok jót cselekszik ezután, aki szerelmes lesz a szakácsba R. és M. házában.
Mirán fogja felfedezni R. képeit Aslan szobájában. Emlékszel, amikor a ló ledobta R. a patakba és Aslan mentette meg és vitte a kunyhóba. Akkor lett eszelősen szerelmes R.-ba. Mahfuz titkolja, hogy R. a lánya (sztem már ő is benézett abba a szobába)
19. Sírnak rínak, nemhogy elutaznának már!!! Tudod, hová?!
20. Igen, Mahfuz kereste fel Aslant, de miért? Mi oka volt rá? Neki semmi köze nincs Azizéhez! Ő Hazaron akar bosszút állni, mert "ellopta" R.-t
21. Harun és Aslan unokatestvérek, ha visszaemlékezel az istambuli Valentin napra és Harun többi telefonos beszélgetésére, akkor felvillan, hogy ők ketten beszélgettek egymással és Aslan adta a parancsokat!
23. Hazar nem lő egyet se, hanem Mahfuz 6-ot!
26. Dzs. kezében most ott az adu, amit fel is fog használni zsarolásra.

Azt hiszem, hogy én is válaszoltam arra, amire még emlékeztem!
[spoiler]




zuzuzu777 2021 jún. 09. - 00:15:08
(814/1126)

Igen és kin töltöd ki a dühödet? Hát rajtam! (vicc)
2. Tehát Aysenek hívják (olyan régen volt, meg nem is fontos), ami azt jelenti, hogy a végén a másik kislány az új, nem ez!
16. Az beugrott amikor Aslan bement Szultánához a gumi szobába, de nem ismerte fel és a fiú vmilyen tulipánt mutatott a hátán, hogy neked is van ilyen anyám! Akkor ismerte fel.
18. (az első, mert dupláztál)Senki nem tudja, hogy Mahfuz R. apja a "nővérén" kívül, tudod, a göndörke, aki még sok jót cselekszik ezután, aki szerelmes lesz a szakácsba R. és M. házában.
Mirán fogja felfedezni R. képeit Aslan szobájában. Emlékszel, amikor a ló ledobta R. a patakba és Aslan mentette meg és vitte a kunyhóba. Akkor lett eszelősen szerelmes R.-ba. Mahfuz titkolja, hogy R. a lánya (sztem már ő is benézett abba a szobába)
19. Sírnak rínak, nemhogy elutaznának már!!! Tudod, hová?!
20. Igen, Mahfuz kereste fel Aslant, de miért? Mi oka volt rá? Neki semmi köze nincs Azizéhez! Ő Hazaron akar bosszút állni, mert "ellopta" R.-t
21. Harun és Aslan unokatestvérek, ha visszaemlékezel az istambuli Valentin napra és Harun többi telefonos beszélgetésére, akkor felvillan, hogy ők ketten beszélgettek egymással és Aslan adta a parancsokat!
23. Hazar nem lő egyet se, hanem Mahfuz 6-ot!
26. Dzs. kezében most ott az adu, amit fel is fog használni zsarolásra.

Azt hiszem, hogy én is válaszoltam arra, amire még emlékeztem!


malvinkicska 2021 jún. 08. - 21:40:53 Előzmény mihenike
(813/1126)
Szia igen most 10-én törökben a 3-ik évad 100 bölüm, és ősszel kezdik a 4-iket eddig még ezt lehet olvasni olyan kint a nézettsége.
zuzuzu777 2021 jún. 08. - 20:59:41 Előzmény mihenike
(812/1126)
Isten, ill Allah hozott.
Csak az utolsót olvastam el, de kb. a 41. bölümnél tartotok (ahogy belenéztem)
most ennyi, később bővebben!
mihenike 2021 jún. 08. - 17:59:14 Előzmény kriptonyt
(811/1126)
Ha jol ertettem eddig összesen 100 bölüm van... :) ugye?
mihenike 2021 jún. 08. - 17:53:34 Előzmény zuzuzu777
(810/1126)
FOLYTKÖV:
16. Ezzel meghiusul Azize öngyilkossägi kiserte... Oh allah neeeee :) Aslan megjelenesekor mindenki ott Volt, aki szämit, Szultän is, de ezek rezzenestelen arccal neztek egymäst, majd mutattäk, hogy talälkoznak es kiderült, hogy Szultän tudja egy ideje, hogy a fia eletben van. Vagyis ö hozta ki a dilihäzbol pär honapja…
17. Aslan meglätogatja Azizet is es biztositja rola, hogy mellette äll es, hogy senki nem fogja megtudni, hogy ki ö valojäban. Azize nem akarja, hogy itt maradjon. El akarja küldeni. Persze Aslan igazäbol Azizen akar bosszut ällni. Megkerdezte töle, hogy miert Mirant hasznälta fel a bosszuhoz es miert nem öt? Majd valamit motyogott, hogy mert ez Miran bosszuja stb… persze Aslan nem hitt neki, de mit tudjuk, hogy azert, mert Miran feläldozhato, de Aslan verszerinti Aslanby es öt nem akarta feläldozni…
18. Közben mutatatjäk Aslan häzät is es a segitöjet, Mahfuzt is… Ha jol ertettem, akkor egyelöre Aslan nem tudja, hogy Ö Reyyan verszerinti Apja… Viszont Mahfuz Sem tudja, hogy Aslan szobäja tele van Reyyan kepeivel… - ugye? na mondom, hogy itt akkora a käosz, hogy ember legyen a talpän, aki ezeket erti, mert itt mindenki hazudik es senki Sem az akinek lätszik…
18. Közben Reyyan es Miran meg nem tudtak egymässal beszelni, igy Miran beszökik Reyyanhoz, Nasuh kihallgatja a beszelgetes felet es csak azt hallja meg, hogy valojäban Miran lötte meg Azatot es nem Aslan... Persze Reyyan elhisz mindent Mirannak, de mivel Nasuh felver mindenkit a häzban, igy Reyyannak nincs mäs välasztäsa, mint, hogy kikapja valaki fegyveret (mert hogy mindenki fegyvert räntott, Nasuh, Hazar, Azat es Cihan is… haha) es elzavarja Mirant majd azt mondja neki, hogy el akar välni… -Drämai jelenetek :) :) :)
19. Egyik itt sir, a mäsik ott sir, Egyik Sem akar välni, de senki nem hisz Mirannak, csak Reyyan
20. Közben Aslannak Volt nehäny monologja meg Mahfuz is szövegelt, ha jol ertettem, akkor Mahfuz kereste fel Aslant es vilägositott a fel rola, hogy ö egy Aslanby fiu….- jol ertettem??? Segitseg :) :) :)
21. Az is kiderül, hogy Harun meg Aslan ismerik egymäst es együtt küldtek a kek cetliket
22. Yaren rendkivül boldog, hogy Reyyan meg Miran välnak
23. Reyyan meg Miran talälkoznak Sükrännäl, de lebuknak, Hazar rajta kapja öket. Mirän hiäba probälkozik, nem tudja Hazart meggyözni arrol, hogy ärtatlan es Hazar lö egyet… Közben mutatjäk, hogy Mahfuz figyeli öket, megjelenik Asiye, a szolgälonö es kiderül, hogy ezek együtt dolgoznak es most nyögi ki, hogy ö Reyyan igazi apja… Micsoda fordulatok :)!!!! Ezt nem lehet birni idegekkel :) :) :)
24. Azize azt akarja, hogy Aslan menjen el, igy felkeresi, hogy elküldje, de közben Sultän is a fiänäl van, ugyhogy majdnem lebuknak, de vegülis sikerül Sultännak elbujnia, Vagyis Mahfuz elbujtatja Sultän.
25. Gönül elköltözött a häzbol, mert mär nem birja a bolodok häzäban toväbb.
26. Cihan az egyik reszben megtalälta Elif naplojät, amiböl kiolvasta, hogy Sultän hagyta meghalni a ferjet az autobaleset utän.
27. Gül babäja mär Volt Miran kezeben is, amibemibe belevarrta kedves Zehra a levelet …. de meg senki Sem olvasta….
28.Mirän el akarja hietetni Azizevel, hogy melette äll, ezert elvälik Reyanntol….

Azt hiszem leirtam mindent :) Ha jol erzem Volt valami fogatokönyvirovältäs a 3. evedban vagy a forgatokönyivor beszivott, mert nagyon felgyorsultak az amugyis ertelmetlen esemenyek :) :) :)
mihenike 2021 jún. 08. - 17:22:42 Előzmény zuzuzu777
(809/1126)
:)!!!! Visszatertem :) A TV2 felbontäsa szerint eljutottam a 3. evad 7. reszehez…. Most annyi info van a fejemben, hogy lassan bekattanok mint Szultän nenem :) - ezert itt az ideje, hogy kiadjam magambol ezt a rengeteg feldolgozhatatlan esemenyt :)
1. 3. evad kezdödik, Reyyan es Miran boldogabbak mint valaha, el akarjäk hagyni Midiatot örökre…a kis naivak nem tudjäk, hogy vär meg räjuk egy evadnyi szenvedes :)
2. Eltelt 40 nap es 40 ejszaka… Nasuh az udvaron elmelkedik, a szolgälok sürügnek forognak, mert 40 nap utän hazajön a korhäzbol Handan es … (dobperges…) a kisläny neve AYSE.... - Nasuh adta neki a nevet… haha :)! örület :)
3. Azat kuzin Sem lepett ki a szobäjäbol 40 napja, Elif haläla miatt… de most, hogy hazajött a huga megjelenik, majd kap egy telefonhiväst es angolosan tävozik.
4. Aslan Aslanby is bemutatkozik a nagyerdemü közönsegnek :) oriäsi a bevonuläsa, ahogy a sivatagban vonul es szuros szemmel nez :)
5. Reyyan es Miran együtt reggeliznek a Sadoglukkal.
6. Az elmult 40 napban Nasuh visszaengedte a häzba Yarent es Harunt
7. Azize Sem szolalt meg az elmult 40 napban es tervezi a bosszuja veget es a halälät…
8. Reyyan es Miran kimennek Elif sirjähoz… vagyis a helyehez, mert idöközben Azize anyänk elvitte a holttestet… Közben Azize hivja Mirant… persze Reyannak azt mondja, hogy Firat hivta…
9. Mint kiderült Azize egy helyre hivta Azatot es Mirant, hogy veget vessen a bosszunak es Miran megölje Azatot. Csak az a bibi, hogy Miran nem Azatot, hanem Azizet hibäztatja Elif haläla miatt, tehät nem akrja megölni… de a nagyon okos Miranunk a fejeben vegig futtatja a dolgokat, es arra jut, hogyha ö nem lövi le Aztatot, akkor Mahmmut fogja fejbe löni, amibe belehal es räadäsul meg öt is megölni… tehät nincs mäs välasztäsa, mint löni.
10. Termeszetesen mindezt vegig nezi Reyyan is, akit oda vitetett Azize anyänk, hogy biztos kiäbränduljon Miränbol, hiszen tudta, hogy Mirannak nem lesz mäs välasztäsa…
11. Miranom olyan ügyes fiu Volt, hogy nem ejtett halälos sebet Azatot, de nem tudta, hogyan mentse meg, igy kihangositva felhivta Firatot es az vegig hallgatta, ahog Miran magyaräzkodik Azizenek es Firatnak leesett, hogy Azatnak segitsegre van szüksege…
12. Miran probälja elhitetni Azizevel, hogy az egesz dolog, miszeint el akartak menni Reyyannal, csak egy szinjätek es, hogy igazäbol ö Azize oldalän älll… ezt persze Azat kuzin is hallja … (itt mär kezdtem elvesziteni a türelmemet, pedig ez meg mindig semmi… haha)
13. Firat keresi Azatot, de hiäba, mert közben ASLAN elvitte magäval. Szent Azat Kuzin megkeri, hogy ne hivjon se rendört es ne vigye korhäzba se … ÖRÜLET tetöfokän :)
14. Reyyan is Azatot keresi es majdnem megörül a fäjdalomtol, de nincs meg a täskäja, igy nem tudnak Mirannal dumcsizni
15. A Sadoglu häzban äll a bäl, mert valaki a falubol elterjesztette a hirt, hogy Miran lelötte Azatot… közben megint csucstali, mindenki egy helyen van es megjelenik Aslan meg Azat … Azt mondjäk, hogy egy vadäszbaleset Volt... Miran meg Reyyan pedig csak meresztgetik a szemüket :) :) :) :)
FOLYT:
kriptonyt 2021 jún. 07. - 17:44:16 Előzmény malvinkicska
(808/1126)
Ez komoly? 3.évad 100 rész? Vagyis 100bölüm? Az kb.300 magyar rész. Az borzasztó hosszú.
malvinkicska 2021 jún. 03. - 14:55:33 Előzmény mihenike
(807/1126)
Szia nem akarom ismételni magam amibe belekezdtem befejezem és nem kezdek bele másba annyi jó sorozat van fenn, különböző helyeken és nem kell olvasni, és várni rá, hogy fordítsák csak nézni kell és mind más. A török sorozatokba sok a hasonlóság, szerelmi 3-4 szög rendőrség kórház, tűz, elmebetegség minden menyiségben, és olyan sok szemétség, hogy az ember elgondolkodik rajta, milyen lelkületű aki ezeket a sok szemétséget megírja, most már unom, nem beszélve divatba hozták fizetni kell a sorozatokért, nem az a pár Forint, csak maga a gesztus, meg milyen jogon. A Cukorova, még eddig türhető jó a felépítése, irok példát, egyik részben meghalt Hünkar , a másikban van a temetés.