mariejoel 2013 máj. 06. - 19:33:29
(469/589)
Elképesztõ Valentina ostobasága ha Ivanaról van szó....Alonso lassan már egy magányos hõs, aki szinte már a legnormálisabb (bár a kis vallomása vicces volt)
Ez a hiszti pedig Felipe titkolózásáról, jaj ne szülessen szegény gyerek börtönben...Bakker, nyilván kórházban születik majd, mert a börtönlakókat is átszállítják ha kell és majd neveli egy rokon vagy örökbe fogadják és csak jobban járhat, mintha Ivana gyereke marad....
De vonjuk le a tanulságot, ha gyilkolni akarsz ess gyorsan teherbe és akkor nem lesz semmi gond!
10/10
kazsagx 2013 máj. 06. - 17:59:55 10/10
(468/589)
Na mar boldog-boldogtalan magara vallalja a gyilkossagot,es persze mindenki vallomasat elfogadjak.
Ez kesz agyrem!
Bizonyitek persze semmi.... :)
10/10
kazsagx 2013 máj. 04. - 01:27:56 10/10
(467/589)
Ugy latom arra fele,nem kell semmi bizonyitek,csak szobeszed alapjan is bekaszlizhatnak jah meg egy kis ovadek es ki is setalhatsz! :)
10/10
kazsagx 2013 máj. 04. - 01:25:50 10/10
(466/589)
Isabel viselkedese mar ökörseg! Leonor meg mostanaban jegyezte meg,hogy lehet nen Ivana az aki a fia szamara megfelelö lenne...
Amugy jo,hogy kezd ra jönni az idiotaja. :D
Tilda36 2013 máj. 03. - 21:48:26 Előzmény kazsagx
(465/589)
Annyi haszna lesz belõle, hogy egy jót kamatyolhat vele! :-D
Tilda36 2013 máj. 03. - 21:46:40 Előzmény kazsagx
(464/589)
Sajnos Benita is inkább ájuldozik, mint gondolkodik! Ez a riherongy meg éli tovább az életét addig, mig teljesen megbolondul! Érdekes ez a jelenség eddig csak Rosendonál és az anyjánál mutatkozott. A többieknél hogy tudja normálisnak tettetni magát? Ennyi hazugság, lopás és egyéb szemétség láttán képes Valentina, JM és az anyja hinni neki? Leonor látta õt csókolózni Rosendoval, JM meg tudja, hogy Alonsoval is ugyanez volt, egy terhes nõ nem produkál ilyen dolgokat...ennek a szemétládának tényleg jobb lett volna a diliház, de még mindig ajnározzák, mert krokodilkönnyeket tud ejteni?

Felipe miért nem árulhatja el, hogy falazott neki? Mi célja van ezzel? Inkább a házasságát rugja fel? Az atya is a gyónási titokra hivatkozik inkább elnézi, hogy az ártatlan anya üljön élete végéig börtönben...

Szerintem ezzel a f.könyvíró/k/nak az volt a célja, hogy Isabel mennyire jó anya, egy mártír!!!
mariejoel 2013 máj. 03. - 21:44:48 Előzmény kazsagx
(463/589)
Jóég most nézem a mai részt és ez már agyrém, ez a tipikus "fikázzuk a fõszereplõt, h izgi legyen a sorozat" húzás....:D Persze nyilván õt akarja védeni, és az indíték? Nem lenne hol laknia vagy mi?
10/10
kazsagx 2013 máj. 03. - 18:14:24 10/10
(462/589)
"Valoszinüleg ezzel Isabel Valentina unokahugat szerette volna megvedeni!"

Meg veletlenül sem Ivanat,aki Osacar agyasa volt....komolyan mondom egy zseni eszleny ez a Toledo!!!!!!! Uffff.... o.O
mariejoel 2013 máj. 03. - 11:09:46
(461/589)
Ott a pont! :D Ezt pedig még csak fokozza majd....
10/10
kazsagx 2013 máj. 03. - 00:00:38 10/10
(460/589)
Annyi esze van,amennyi haja! :D
mariejoel 2013 máj. 02. - 23:39:38
(459/589)
Elhitte az, hiszen õ egy zseniális nyomozó :D Egy falubeli pletyka alapján is olyan simán felgöngyölíti az ügyet, h nacsak :D
10/10
kazsagx 2013 máj. 02. - 22:43:11 10/10
(458/589)
Valoban hiba,hogy nem gondoltak egyböl Ivanara,hogy ö a ludas!
Ugyan mi mast mondhatott volna Ivana az anyjanak ami ennyire felzaklatta,hogy egyböl a rendörsegre menjen?!
Szerintem max. Benita fog kapcsolni,egyedül meg neki van esze.
Nekem se teszett Isabel "magara vallalasa"! Nem normalis dolog amit tett,felnöttkent tenyleg lehetne annyi esze,hogy egy ilyen helyzetet nem igy kell kezelni. Arra nem gondolt,hogy akar Valentinaekra is veszelyes lehet.
Egyebkent nem vagyok egy ügyved,de nem kellene valami kezzel foghato bizonyitek,vagy ennyi eleg?!
Szerintem Toledo se hitte el az egeszet! :)
mariejoel 2013 máj. 02. - 22:24:41
(457/589)
Igen én is erre gondoltam, h a 3 fõszereplõ jómadár, miért nem kapcsolt rögtön, h ugyan Isabel miért talált ki ekkora baromságot....Viszont Isabel gesztusa a lánya felé, egyáltalán nem megható, hanem szörnyen eltúlzott és nagyon hatásvadász ötlet a készítõk részérõl. Inkább záratta volna be Ivanát olyan helyre, ahol kezelik, akkor nyilván a börtönt is elkerüli, a gyerekét meg gondozza, aki méltó egy ilyen feladatra (mert ugye elhiszik, h "van" gyerek) Nem tudom emlékeztek e, de a Paula és Paulinában is megoldották, mivel Estefaniának gyógykezelésre volt szüksége a gyerekét a bátyjáék nevelték.
Tilda36 2013 máj. 02. - 21:04:22 Előzmény kazsagx
(456/589)
Gondolom a gyilkosság körülményeit a Dög részletesen elmagyarázta az anyjának, holott ki nem állhatja!
Annyira nyilvánvaló V-nak, G-nak és JM-nek, hogy Ivana lehet a hunyó, de még véletlenül sem kapcsoltak...vajon Isabel miért vállalja magára a gyilkosságot? Szerintem "szent életû" Ivanát még mindig kímélni kell, holott már kézenfekvõ, hogy meghibbant! Leonor hogy-hogy nem jön rá??? Még mindig menyének akarja...mennyire szeretheti A fiát? Rosendotól félti ettõl a hibbant gyilkostól nem...
Sajnálom Felipét, hogy örlõdik, de õt nem rendelték be kihallgatásra, ezért nem kellett volna jelentkeznie tanunak! Ez vajon a nyomingernek nem tünt fel?
10/10
kazsagx 2013 máj. 01. - 11:27:07 10/10 Előzmény Tilda36
(455/589)
Hat igazad van,vannak erdekes dolgok!
Neken ez az egesz Oscaros gyilkossagi ügy olyan kesze kusza.
Bizonyitek sehol semmi,de Toledo egy pletyka miatt mar gyanusitja Valentinat es be is kaszlizna...ez olyan nonszensz!
Enriqueta meg verciki es idegesitö,klinikai eset!
Tilda36 2013 ápr. 30. - 21:20:29
(454/589)
Érdekes! Senki mástól nem kért a nyominger alibit csak Ivanától? Miért? Isabelt meg egy vallomás után rögtön bekaszlizták, pedig még be sem bizonyosodott a "bûnõssége"! Mindenesetre a kérdéses idõpontra Valentína és Benita tudja igazolni, hogy otthon volt...
Ezt a szemét Dögöt meg mindenki ajnározza, kíméli..ezt utálom a dél-amerikai sorozatokban, hogy a gonosz majdnem végig gyõzedelmeskedik, befejezés elõtt egy-két epizóddal jöhet a büntetés!
Ami még feltünt, hogy itt akárki ordítozhat a szomszéd szobában senki nem hall semmit! (Lásd: a mai jelenet Isabel és Ivana között)
malvinkicska 2013 ápr. 30. - 18:42:39
(453/589)
Az elõttem szólókkal egyet értek, szinte nincs egy normális szórakoztató sorozat mostanság.A Szalamandra , Végsõ akrat,bele, bele nézek a TAlizmánba tök hülyeség a Sors hullámain szintén. A fogatókönyveket akik írják, nem tudom, hogy gondolkodnak ez már a xxi-ik század másra lenne igényünk, nem erre a sok baromságra.Az epizódok számát növelik lim lom eseményekkel. Elnézést kifelejtettem hogy az a két sorozat ért valamit.A Szulejman hetente egyszer az sem sokat ér így. A Mindörökké szerelem az igen , Vad szív, ezek régebbiek ragyogóak.A Riválisokkal kapcsolatban olvastam a gázsiért vállalta Gabriel Spanic, ezt a karaktert.
mariejoel 2013 ápr. 30. - 17:42:54
(452/589)
Szia! Úgy értettem, ha mindenki tök okos lenne és logikusan cselekedne, nem tudnának ilyen hosszú sorozatot csinálni, max egy másfél órás filmben lenne összefoglalva az egész történet! :)
1/10
csikosi 2013 ápr. 30. - 11:02:12 1/10
(451/589)
Te milyen másfél órás napi leadásról beszélsz??
Nem értem. Fele reklám.
Azt is remélem, hogy valamikor kiderül, hogy soha nem lehet terhes ez az útszéli ringyó IVANA.
Hiába kufircol az egész faluval.
üdv:
10/10
kazsagx 2013 ápr. 30. - 00:15:24 10/10
(450/589)
Azert szerencsere akadnak jo novellak.
Itt se lenne gond,csak nemelyik karaktert eltulozzak,vagy tök baromnak,naivnak allitjak be,de meg ez se lenne gaz,csak emiatt nö az ökörsegek szama,es a nezö elkezdi erezni,hogy ilyen nincs vagy ez mar lehetetlen.
Mondjuk en szeretem ezt a sorit,de van igazsagod! :)