Téma: A csapda

6/10
ggabor31 aug. 03. 01:25:12 6/10
(5/45)
Hát igen a stadionig egészen kiváló a film utána következik a leolvadás sajnos,

a végén meg nem is érti az ember hogy miért kell kiszabadulni a gyilkosnak.


Joshn Hartnett nagyon viszi a filmet, kiválóan alakít és nekem tetszettek Saleka zenéi is.
Összeségében többet boncolhatták volna a pszichológiai szálat az FBI-os profilozóval, illetve jobban megmutathatták volna Cooper(a főszereplő) kétarcúságát mert ahhoz hogy 10+ embert megölj de közben jó apa légy azért eléggé érdekes személyiséggel kell rendelkezni, és amikor ezt megmutatják és Cooper "átkattan" az is egészen rémisztő.
Én mindig meg fogom nézni az öreg filmjeit a moziban mert habár sok filmje ami a végén széthullik a csavar vagy a rossz történetvezetés miatt de minden egyes filmjében maga az alapötlet annyira zseniális hogy érdemes megnézni, pláne egy olyan világban ahol sorra kapjuk a 3.remakeket meg a folytatásokat 20 év múlva (Gladiátor 2), esetleg a női verziós filmeket ahelyett hogy a rendezők előállnának egy egyedi ötlettel. Amíg ez Shyamalannak menni fog addig mindig lesznek olyan emberek akik hamarabb választják az ő filmjeit mint a többit.
9/10
DonCiceRoBn aug. 02. 22:49:25 9/10
(4/45)
Összességében nagyon jó a film 1,2 baki leszámítva mindenkinek ajánlom
1/10
guccika aug. 02. 22:32:48 1/10
(3/45)
Ilyen rossz filmet még sosem láttam!
4/10
dzsoker76 aug. 02. 14:05:35 4/10 Előzmény blood.1
(2/45)
Ez sajnos így igaz,de nálam sajnos nem ér a csarnokon kivüli jelenetekért/történésekért 4-nél több csillagot. A vége felé nagyon gáz lett a film.
5/10
blood.1 aug. 02. 01:07:37 5/10
(1/45)
Pusztulat jól építkezik a film, amíg a csarnokban játszódik. (cca. 50 perc) "Végre egy film, amit jó nézni!" - gondoltam magamban. Ami azután következik (cca. 40 perc) viszont teljesen lerombol mindent.