Téma: A dadus

The Nanny 2006 aug. 16. - 07:01:57
(61/681)
Ennek a Fazekas Istvánnak a hangjával semmi baj, csak abszolút nem illik Maxwellhez. Ráadásul mintha erõlködne, amikor beszél, és próbálja utánozni Mihályi Gyõzõt, de nem megy. Ritkán fordul elõ, de itt most világosan az van, hogy a szinkronhang külön életet él a színésztõl, egyszerûen nem passzol hozzá, és amikor megszólal, szétesik a jelenet.
Nannyfan 2006 aug. 15. - 23:08:36
(60/681)
Igen a mai rész már jobb volt mint a tegnapi. Remélem a magyar hangok megint ráéreznek a dolog ízére és minden rendben lesz! :)
Holnap délelõtt felveszem a kapcsolatot a CoolTV-vel. Ha kell könyörgök, sírok stb. Mindenképpen megtudakolom a hangváltozás okát. Jó kis kimerítõ , nagy terjedelmû emilt kapnak tõlem.
Szegény Maxwell ma is borzasztó volt. Eddig akár hányszor megszólalt egy jóképû fickó volt aki megdobogtatta a szívem. Ha most megszólal a gyomromat kavarja fel. Hát nekem a régebbi érzés jobban bejött...
Én nem adom fel és igyekszem mindent megtenni, hogy a jelenlegi helyzet megváltozzon!! :)
The Nanny 2006 aug. 15. - 19:31:40
(59/681)
Végre! A mai rész már közeledett ahhoz, amit megszoktunk a sorozattól! Úgy tûnik, kezd beindulni a szövegíró és remélem, nem esik ki a stílusból. A rész aranyköpése, amikor C.C. megjegyzi, hogy az õ korában még mennyire más volt a világ, erre Niles: Akkor még laposnak hitték a Földet!

Már csak Mihályi Gyõzõ hangja hiányzik Maxwellnek!
The Nanny 2006 aug. 15. - 17:26:53
(58/681)
És még az index.hu-n is van egy Dadus-fórum.
The Nanny 2006 aug. 15. - 17:25:46
(57/681)
Az sg.hu-n van egy fórum. Ott én is megfordultam párszor az elmúlt napokban, növelve a hozzászólások számát... :-)
Nannyfan 2006 aug. 15. - 16:37:43
(56/681)
Még egy dolog. Van más fórum is ahol esetleg lehetne informálódni a közvéleményrõl?
Nannyfan 2006 aug. 15. - 16:36:23
(55/681)
Scully esetében az is sokat segített, hogy Náray Erika szerette az általa szinkronizált karaktert, és az õ tudta nélkül váltották le. Megoldás a jelenlegi problémára szerintem csak is az lehet, hogy emilekkel bombázzuk a Cool TV-t és a petíció. A Viasat3 ezekre adta meg magát. Elnézegettem a Cool honlapját, eléggé adnak a közvéleményre. Én ezért merek reménykedni. Itt igazán akkor lesz baj ha Mihályi Gyõzõ az aki nem vállalta.
De nem kell a legrosszabbra gondolni. :)

Ma estére pedig felkészülök lelkileg. Biztos velem van baj, de a tegnapi részt is már 4x megnéztem. Felvettem. Csakis azért, hogy szokjam Maxwell új hangját. De nem mûködik!! :(( Egyszerûen nem megy a dolog!! :((
The Nanny 2006 aug. 15. - 13:54:57
(54/681)
A korábbi magyar szöveg készítõit, Schwanner Zitát és Bakon Lászlót is vissza kéne hozni valahogy!
The Nanny 2006 aug. 15. - 13:23:31
(53/681)
Ha elõre tudod, hogy rosszul leszel, akkor készíts oda egy vödör vizet, hogy legyen mivel fellocsolni magad, mert a végén még valami bajod esik és nem tudjuk meg, hogy mit felel(ne) a cooltv az emiledre. :-)))

Egyébként Scully hangjának hogy sikerült "visszahozni" Náray Erikát?
The Nanny 2006 aug. 15. - 13:12:49
(52/681)
A József Attila Színházban számos darabban játszott/játszik együtt Vándor Éva és Mihályi Gyõzõ, többnyire ráadásul házaspárt, tehát nagyjából azonos elfoglaltságot jelenthetnek nekik a színházi szerepek. És Vándor Éva még játszik egy napi sorozatban is. Szóval tényleg jó lenne tudni, hogy mi az oka Mihályi Gyõzõ "kimaradásának".
Nannyfan 2006 aug. 15. - 12:32:38
(51/681)
Ma még várok. Kíváncsi vagyok a mai részre, még reménykedek a csodában.
Abban bízok, hogy részletekben szinkronizálják és még nincs veszve minden. :) Ezt a hangot az életben nem fogom megszokni. Teljesen tönkrevágja a karaktert. Ripacsot csinál szegény emberbõl. Ha ma este is rosszul leszek a rész után akkor holnap megírom az emil-t a Cool TV-nek. Ha már meg tudják indokolni a döntésüket már az is valami.
The Nanny 2006 aug. 15. - 12:12:06
(50/681)
Én is láttam végig már angolul, aztán németül is, a német szinkronban nem találták el úgy a dadus hangját, mint nálunk.
Van egy olyan érzésem, hogy már kész van a szinkron az utolsó részig, és nem igazán tudnánk mit tenni. (Néha szoktam ilyen pesszimistán hozzáállni dolgokhoz, hogyha aztán mégis jól alakulna, akkor tudjak örülni, és ne keseregjek, ha mégsem jól alakul.)
Hozzuk vissza Mihályi Gyõzõ hangját! Támogatom az ötletet! Valami Balogh-mix vagy micsoda nevû stúdió készítette ezt a szinkront, a régit meg talán a Masterfilm Digital (?). Errõl a mixes stúdióról tud valaki valamit? Milyen szinkronos filmek kerültek ki az õ kezükbõl?
Nannyfan 2006 aug. 15. - 10:39:19
(49/681)
Sziasztok! Én is Dadus rajongó vagyok! Amióta Mo.-n sugározzák én nézem! :) Láttam a teljes sorozatot angolul így már nemsok meglepetés ér a jövõben. Viszont a Cool TV-nek örök hála, hogy hajlandók leadni magyarul is a maradék 3 évadot. VISZONT Mr. Sheffield hangja egyszerûen BOTRÁNYOS!!!!! Kisebb agyvérzésem volt miközben a tegnapi epizódot néztem! :(( Val hangjától sem dobok hátast, de talán õ nem annyira vészes. Egyedül Niles volt meggyõzõ. A többi szinkronszínész kijött a gyakorlatból. Remélem újra belerázódnak a sorozat hangulatába!
Azt szeretném megkérdezni, hogy tett-e már valaki lépéseket Maxwell hangjával kapcsolatban? Ez az új hang NEM MARADHAT !!!!! BORZASZTÓ!!!!!
Nem tudom neketek mi a véleményetek, de szerintem nem kellene hagyni tönkretenni ezt a remek sorozatot! Ha kell írok a Cool TV-nek , és indítok petíciót is, mindent megteszek, de ehhez segítség kell!
Meg kell, hogy mondjam én reménykedem a csodában, hiszen egyszer már sikerült. :) Scully hangját ( Náray Erikát) is visszahoztuk annó, igaz az egy másik csatorna volt, de sikerült! :) Én tudni szeretném miért tették ezt a merényletet Maxwell ellen! Mit gondoltok?
The Nanny 2006 aug. 15. - 08:19:19
(48/681)
Pamela Anderson alakítja majd azt a bizonyos Heather Biblow-t, aki miatt a legeslegelsõ részben Danny Imperiali kirúgta Frant az esküvõi boltból és az életébõl is.
The Nanny 2006 aug. 15. - 08:02:37
(47/681)
Ebben a 4. szezonban szerepelni fog egy-egy részben Jay Leno, Pamela Anderson, Rosie O'Donnel, Bette Midler, és a szezonzáró epizódban Celine Dion is.
The Nanny 2006 aug. 15. - 07:59:03
(46/681)
Remélem, mostmár próbálják megtartani a részek eredeti sorrendjét, mert ez ettõl a szezontól kezdve különösen fontos lenne...
The Nanny 2006 aug. 15. - 07:17:43
(45/681)
Én örülök, hogy folytatják, hogyne örülnék, ez a kedvenc sorozatom!

Ezeket a most adásba kerülõ részeket már külföldi adókon megnéztem egy párszor, mert érdekelt, hogyan alakul tovább a sorsuk, mikor jönnek össze stb. És már nem is bíztam abban, hogy nálunk adásba kerülnek. Erre igen, ami teljesen oké, csak egyelõre szokatlan az új hang Mr. Sheffieldhez.
Lasagne 2006 aug. 15. - 06:56:26
(44/681)
Örülnétek, hogy folytatják a sorozatot!Én mikor meghallottam nagyon örültem! Jó tényleg furcsa ezzel a hanggal Mr.S. de egy idõ után úgyis hozzá fogunk szokni!
The Nanny 2006 aug. 14. - 22:11:26
(43/681)
Ja, és Val hangját is lecserélték Kocsis Mariannéra. Kicsit furcsa vele Val, de talán õt könnyebben megszokjuk.
The Nanny 2006 aug. 14. - 22:06:40
(42/681)
Ráadásul eléggé sebtében összedobottnak tûnik a szinkron. A poénok nem ütnek, hanem ülnek. Sajnos. Ebben a mai részben csak egyszer-kétszer éreztem azt, hogy a szöveget jól eltalálták. Pedig minden adva van hozzá, ennek a sorozatnak szinte minden mondata fergeteges. A szövegírónak el kéne (kellett volna) tudni találni a stílust. Remélem, reméljük, lesz ez még jobb is.