Téma: A dadus

The Nanny 2006 okt. 11. - 17:58:09
(201/681)
És azért a mai részben beszól majd C.C. Frannek Max irodájában, hogy lehet, hogy a ház minden szobájában Frané Max, de az irodában csak az övé. :-))))
The Nanny 2006 okt. 11. - 17:54:05
(200/681)
Az a "Laure Lane" helyesen Lauren Lane akart lenni.
The Nanny 2006 okt. 11. - 17:52:07
(199/681)
Max valóban kezdte sejteni, hogy C.C. bele van zúgva, de meg is maradt a sejtés állapotánál. Nekem úgy tûnt/tûnik, hogy C.C. vette egyértelmûnek azt, hogy Max egyszer majd az övé lesz, azonban ezért nem igazán "dolgozott meg". Hûvösen, amolyan "cold British fish" módjára viselkedett. Mindig nagy elánnal készült, hogy ekkor meg ekkor majd kettesben lesznek Maxszel és majd akkor elcsábítja, de csak szerencsétlen próbálkozások lettek belõle. A 2. szezonban volt az a borospincés rész, amikor C.C. kezében maradt az ajtókilincs, és bentragadt utána Frannel a pincében. Akkor is csak hantázott Frannek, hogy milyen romantikus napokat töltöttek a Fidzsi-szigeteken, valójában meg Max beteg volt akkor. De volt még több ilyen eset is. Túlságosan készpénznek vette, hogy Max majd õt választja, hogy csak és kizárólag õt választhatja, ha újra fog nõsülni még valaha. Ezt olyan szabályszerûnek gondolta, és nem számolt azzal, hogy belobog a képbe egy tûzrõlpattant, közvetlen, életvidám nõ, akinek a stílusa akármilyen furcsa, Maxnek tetszik, és idõvel bele is szeret.

És, mivel az elsõ résztõl kezdve Maxnek és Frannek szurkolunk, hogy mikor jönnek már össze, és ebbe a folyamatba C.C.-nek eleve nem lehet sok beleszólása, mégis nagyszerûen viseli. A színésznõ, Laure Lane pedig szerethetõvé, érthetõvé, mostantól pedig tényleg sajnálhatóvá teszi a figurát. Azért nem lehetett semmi neki 6 éven át olyan palimadarat játszani, akinek csak az utolsó részekben jut ki a boldogságból! Hát, igen, ez a karakter így lett megírva.
Nannyfan 2006 okt. 11. - 16:09:45
(198/681)
C.C.-nek ez nagy érvágás.Egy dolgot nem értek. Annó Max kezdte sejteni, hogy C.C. bele van zúgva, ugyebár régebben nem csinálta ennyire nyíltan a dolgokat.
Most pedig elég nyílvánosan szenved. Én tudom, hogy ez egy vígjátéksorozat, és hogy nem minden részlet van alaposan kidolgozva, de azért Max igazán beszélhetett volna vele. Megpróbálhatta volna tisztázni vele a dolokat, hiszen egyértelmû, hogy C.C. szereti és most szenved, õ meg csak annyit tesz, hogy pislog, amikor szegényke próbálkozik.
Nem tehetek róla, de egyenlõre télleg a szívem szakad meg a csajsziért.
Biztos túl érzékeny vagyok. Sõt tuti.... :)
Nannyfan 2006 okt. 11. - 15:56:15
(197/681)
Az a gyûrû... nem aprózták el. :) Eszméletlent pörgött tegnap Niles. Neki most van karácsony! :)) Úgy viselkedik mint egy gyerek.
Sylvia remekül manipulálta a családot! :D A gyerekeknél és Maxwellnél is elérte a megfelelõ hatást! MAMA!!!!
The Nanny 2006 okt. 10. - 22:18:23
(196/681)
Nemcsak az apukája szerepelt a mai részben, hanem unokatestvére is, Adeline Drescher, aki az egyik szobalányt alakította azok közül, akiknek a beszélgetését Fran kihallgatta, amikor megpróbálta volna a maradékokat egy tálcára tenni és bement a konyhába... :-)))

Az a gyûrû! Én is elfogadnám...

C.C. egyenesen halad a megõrülés felé, már ráng a feje. Az lesz majd csak az igazi, amikor nagyinak szólítja Nilest! :-)))
Roni1 2006 okt. 10. - 21:33:13
(195/681)
Nannyfan! Köszönöm a megértést! :D Tudod, mi Fran-rajongók tartsunk össze! ;)
A mai rész is szép volt, pláne az a Cartier-gyûrû...! A tipikus "minden kislány errõl álmodik" címû effektus! :D C.C. meg koppant akkorát, hogy ide hallottam! Királyság volt!
Jó volt látni Fran igazi apukáját is, aki az egyik kuzinját játsza. Mondanom sem kell: nem esett messze az alma a fájától! Hihi! :)
Nannyfan 2006 okt. 10. - 20:36:48 Előzmény robertina
(194/681)
Ha jól számolom az esküvõ elsõ része jövõ hét szerdán lesz és maga a szertartás csütörtökön. :))) Már nem kell sokat várni! :)
Nannyfan 2006 okt. 10. - 20:31:33 Előzmény Roni1
(193/681)
Nincs is azzal semmi baj! :) Én teljesen egyet értek veled! Nem vagyunk egyformák. Mindenkinek más az ízlése és ez így is van rendjén. :) Én is megírtam, hogy mit gondolok, ennyi erõvel engem is meg lehetne verni... :)
Roni1 2006 okt. 10. - 15:49:15
(192/681)
Halihó! Gyerekek! Félre ne értsetek a "fényképes kritikám" miatt! Ahogyan a hozzászólásom végén is írtam, nekem is nagyon tetszett a rész, sõt, még ma délben is megnéztem újra. A jelenetet azért éreztem egy picit erõsnek, mert egy kicsit szokatlan volt ez a nagy komolyság Max részérõl... úgy értem, délután még "spagettizik" Fran-nel, este meg már Sarah-tól búcsúzik... csak egy picikét kontrasztos volt, de ahogy említettem, szerintem is teljesen belefért!!!!!!
robertina 2006 okt. 10. - 15:44:13
(191/681)
Nekem nagyon tetszett a tegnapi rész. Tök ari volt!!!!!!!
Nem tudjátok hogy pontosan mikor lesz az esküvõs rész? Egyébként nekem megvan az elsõ három évad, akinek tudok segítek.
Zália 2006 okt. 10. - 10:37:31
(190/681)
Sziasztok! Honnan lehetne letölteni, meg venni a dadus részeit? Jó lenne ha meglenne, s ha vége lesz:( visszanézni.
Riker 2006 okt. 10. - 06:06:34
(189/681)
most ha kérhetném ne kövezzetek meg, ha lehet...nekem tetszett a fényképes jelenet:):)
The Nanny 2006 okt. 09. - 22:32:43
(188/681)
Nos, igen, a mai részben a poénáradat mellé szomorkás hangulatot is sikerült teremteni: visszaemlékezés Sarah-ra, aztán meg szegény Maxet kirabolják.

Roni, ha az a búcsúzás neked erõs volt, akkor - ahogy Nannyfan is írta -, az esküvõs részben az irodai jelenettõl irtózni fogsz. Persze, meg lehet érteni a Sarah-vonulat koncepcióját is. Adott egy angol úriember, aki nem ugrik csak úgy fejest semmibe, néha kissé merev és nehezen alkalmazkodik az újhoz, még elevenen él benne élete nagy szerelmének és három gyermeke anyjának emléke. Rettenetesen nehezen lép túl az elvesztésén, mintha úgy érezné, hogy egy új kapcsolattal megcsalná õt. De most jött el az a pont, amikor úgy dönt, el kell engednie õt, mert csak így lehet még boldog életében, csak így lehet boldog Frannel. Valahogy ennek a kivetülése a mai rész fényképes jelenete, meg az lesz majd az a bizonyos, esküvõ elõtti utolsó találkozása Sarah-val, amikor megkapja tõle a végsõ támogatást a Frannel való házasságához. Kicsit talán misztikusnak tûnik, de szerintem ez is belefér.

C.C. tényleg túlzásba vitte a gúnyolódást, de amint Niles is megmondta, "ezt a vonatot már lekéste". Viszont abban az általa Franben felrémisztett öregkori jelenetben van/lesz némi valóság C.C.-t és Nilest illetõen. :-)))
Nannyfan 2006 okt. 09. - 21:44:41
(187/681)
Én most néztem meg! Szép volt, romantikus volt, szóval imádom! :)
C.C.-t meg sajnálom. Szegénykém, mindent megtett, dehát ez van... :)
Ez a Sarah ügy nekem is csípi a szemem. Miért nem lehetett mást kitalálni?
Még át is tudták volna magyarázni valahogy a dolgot. Még az elsõ évadban megtudtuk, hogy meghalt, de mostmár a gyerekek is nagyobbak, igazán kiderülhetett volna, hogy anyuci lelépett a kertésszel, vagy valami hasonló... Még vicces helyzeteket is lehetett volna kreálni a visszatérésébõl. Ezt a részét kicsit nekem is nehezen veszi be a gyomrom.
Roni, ha ez nem tetszett akkor az esküvõ elõtti Maxwell irodájában lévõ jelenetet utálni fogod.
Roni1 2006 okt. 09. - 18:41:50
(186/681)
C. C. kicsit túlzásba vitte! Ezt az ellendrukkot! A két lököttke viszont aranyos volt a végén! Az a "halott feleségtõl való elbúcsúzás" kicsit erõs volt, de belefért. Mindent összevetve: nekem nagyon tetszett, és napról napra még jobbak lesznek az epizódok! Hajrá, Fran! ;) :D
The Nanny 2006 okt. 09. - 17:35:38
(185/681)
És amikor Fran felhívja Maaa-t, hogy eljegyezték, anyuka meg leteszi, hogy "Sajnálom, hölgyem, téves hívás." :-))))
The Nanny 2006 okt. 09. - 12:14:03
(184/681)
Igen, az eljegyzés tényleg szép lesz!

És - SPOILER - nagyon várom azt a jelenetet is, amikor Maxwell megtiltja Nilesnak, hogy beszéljen az eljegyzési gyûrûrõl Frannek, de Niles megoldja a dolgot egy kis "most mutasd meg" produkcióval. :-DDDD
Nannyfan 2006 okt. 08. - 23:03:47
(183/681)
Egy Connie nevezetû csajszi volt a karaktere. Ez egy 1977-es film. Jóóóó régi.
A képen Fan látható John Travoltával:
Nannyfan 2006 okt. 08. - 22:47:25
(182/681)
A holnapi részben lesz egy lehetséges jövõkép. :D C.C. ülteti a bogarat Fran fülébe. Többet nem akarok elárulni, de azon fetrengtem a röhögéstõl!!! :D :D
Az eljegyzés meg tényleg szép lesz! :) Már nagyon régóta vártam, hogy magyarul is láthassuk. :)