Téma: A fantomlakó

nady 2009 nov. 27. - 21:39:25
(62/82)
Izgalmas egy film volt, az tény,de a vége nekem nagyon szomi.
Amit nem értek:Martint!Mit keresett nála?
Egyébként voltak vicces jelenetek is :D pl. mikor zuhanyzott,meg olvasott, meg nem is tom.
Na és az ágybol kukkolos :D de perverz :D
Alternat 2009 nov. 15. - 22:50:14
(61/82)
Nagyon jó film volt.
Az utóbbi pár hónapban nem nagyon volt szerencsém igazán jó filmhez, csak a tucatjával gyártott amcsi szuperprodukciókhoz, amin nem kell gondolkodni csak nézni ki a fejedbõl, ahogy sugározza beléd a sok vizujáliseffektet, meg a dóbiszörrandtól leszáll a fejed.
De itt egy remek film, jó történettel, a színészek is színészek voltak és a rendezés is pazar volt.
10/9
10/10
seemur 2009 okt. 17. - 18:55:03 10/10
(60/82)
Nekem nagyon tetszett, feszülten néztem végig és ez ritka, sajnos.
6/10
Schoodof 2009 okt. 17. - 12:58:30 6/10
(59/82)
Én 10/6 adtam ennek a filmnek de egy idõ után rájöttem és felelevenedett bennem átvettem az egészet és megértettem így a szavazatom már 10/8!
Unalmas egy film de ha megérted felér egy sikerrel és minden tiszta lesz,rájössz hogy valóban egy merázó történet!
6/10
zs9302 2009 jún. 17. - 07:56:39 6/10
(58/82)
Elég bonyolult, kissé érthetetlen film.
10/10
Anditos 2008 szept. 18. - 15:34:37 10/10 Előzmény zsuti
(57/82)
Szerintem a szomszéd csak azért mondta, hogy rossz a telefon a fülkében, hogy bemehessen a srác házába. Amikor magára maradt, lement a pincébe megnézni, van e ott átjáró. Utána az õ "zajait" hallhatta a srác.
Hát, azt nem mondom, hogy mindent értek a filmbõl, azaz nem állt még össze teljesen az egész, talán majd harmadszori megnézésre...:-)
pozsizsuzsi 2008 szept. 18. - 11:56:09 Előzmény kevinspéci
(56/82)
Igen, most megint megnéztem. Bár nehéz volt, mert a hálózat, legalább is a mi szolgáltatónkon keresztül rettenetesen recseg.
De a túlmotorizált hikomatos csajt még mindíg hókon nyomtam volna szívem szerint egy nagy serblivel. Hát hogy lehet így rendesen parazitálni valahol, könyörgöm!
offtopic
kevinspéci 2008 szept. 17. - 08:03:18 Előzmény pozsizsuzsi
(55/82)
Spoiler!

Jah, tuti, hogy a magzathoz beszélt. Amit mondott, az bizonyítja ezt.
10/10
zsuti 2008 szept. 17. - 04:35:21 10/10
(54/82)
SPOILER (lehet)

Véleményem szerint csak az magyarázza a film eleji telefonos jelenetet, ha a fõszereplõ srác becsavarodott a nagy házban. Szóval ez is egy lehetséges változat, hogy már az elejétõl fogva képzelõdött. Hisz a fülkében volt vonal. Az tiszta sor, hogy a barátnõjét véletlenül lõtte le, félelmében. Megjegyzem az egyértelmû, hogy a csaj haldoklás közben a gyerekéhez beszél, még a hasát is simogatja közben.
Tehát elképzelhetõ, hogy a házban lakó párocskát is csak képzelte, a lépcsõrõl meg magától is leeshetett.
9/10
mrt 2008 júl. 28. - 06:00:26 9/10
(53/82)
Miért kavartak volna...

Spoiler:
Nekem egyedül a film eleje homályos, hogy minek akart bemenni a házba telefonálni, de erre is létezik egy csomó teória...szerintem már akkor halott volt...
mizuki 2008 júl. 26. - 20:54:34
(52/82)
Kicsit Spoiler :)

Szerintem nem kavartak, akkor is a gyerekéhez beszélt.
Emlékszel amikro a srác meglátogatta az új lakásában és kérdezte, hogy van-e valakije? Mire a csaj, hogy igen, de nem úgy ahogy gondolod. Nahát itt is a gyerekre gondolt. Szerintem!!
pozsizsuzsi 2008 júl. 26. - 13:39:43
(51/82)
Uff. Lehet, hogy Andi feltevése volt, de mind1, További véleményeket várunk.
Kavartak, avagy nem kavartak. ?
pozsizsuzsi 2008 júl. 26. - 13:37:35
(50/82)
Igen, a Te feltevésed elbizonytalanított picit, de akkor meg mi a szösznek akart a szomszéd átmászkálni?
Sokat segítene, ha most hallanám, miket is beszélt a csaj ott a konyhában pontosan.
Szerintem, szavaztassuk meg. :)
10/10
sabjan_zsolt 2008 júl. 26. - 13:33:51 10/10
(49/82)
Szerintem ekkor is a gyerekéhez beszélt, ahogy késõbb is, amikor a halálán volt
pozsizsuzsi 2008 júl. 25. - 23:00:21
(48/82)
Spoiler

Teszi ezt mindazért, (szerintem), amit én feltételeztem, mármint hogy kever a csajjal. És, a srác nem halucinált, amikor a lányt beszélgetni hallotta a konyha falánál "valakivel"
Banshee 2008 júl. 25. - 22:20:27
(47/82)
köszi hogy leírtad.
minden tiszteletem a tied
10/10
Anditos 2008 júl. 25. - 21:23:51 10/10
(46/82)
Hát, megpróbálom...

NAGYON NAGY *SPOILER*

A szülinapi parti után a srác elbújik a házban, és kihallgatja, amint a tolókocsis nõ bevallja a házibarátnak, hogy a balesete óta elhidegült tõle a férje, és állandóan a pincében volt, bezárkózott, és nem tudta, mit csinálhat odalenn. Egyszer aztán bepipult rá és rázárta a pinceajtót. Ennek több napja, és hát tudjuk, hogy a férjnek két óránként inzulint kell kapnia, különben meghal. A házibarát szerelmes a nõbe, azt mondja, nem baj, majd megoldják valahogy a dolgot, majd azt mondják a rendõrségnek, hogy baleset volt. Közben azt hiszem meghallják, hogy a srác a házban van, lever valamit, vagy valami ilyesmi, és lemenekül a pincébe, a házibarát utána, dulakodnak, ütik verik egymást, a házibarát hátba szúrja srácot, az meg egy vasrúddal veri össze a másikat, de még elõtte a srác észreveszi, hogy a pince falán alaprajzok vannak, alagútrendszerek, és rájön, hogy a férj miért töltött annyi idõt odalent. Meg is találja az átjárót, de már alig bír menni a hátszúrástól, közben a nõ alatt beszakad a pince falépcsõje, és ráesik a házibarátra, nagy valószínûséggel meghalnak. A srác az átjáróban megtalálja a férj hulláját, csákánnyal a kezében. Ekkor megijed a srác, hogy akkor vajon kit lõtt le odafönn a házában napokkal ezelõtt. Kibontja a falat, ott találja magát a saját házának pincéjében. Fölvonszolja magát az emeletre az ajtóhoz, ami mögött az a valaki van, akire rálõtt, és aminek a kulcsát beletörte a zárba, nem tud bemenni, már csak arra van ereje, hogy az ajtón ütött lyukon benézzen, ott van a barátnõje, aki valszeg megint valami cuccáért ugrott át akkor, már a halálán van, magában beszél, és kiderül, hogy terhes, és a gyermekéhez beszélt akkor is, amikor a srác kihallgatta õt a konyhában. A lány meghal, és a srác is nagy valószínûséggel, de ezt már nem mutatták. :-)
10/10
offtopic
Anditos 2008 júl. 25. - 21:07:13 10/10 Előzmény sabjan_zsolt
(45/82)
*SPOILER*

Szerintem csak ürügy volt, hogy bemehessen a sráchoz. Már elõzõ nap is ott settenkedett a háza elõtt. Bent pedig megkérdezte a srácot,hogy van e pincéje. Gondolom, rájött otthon, hogy alagútrendszer van az utca alatt, ami összeköti a házakat a pincéken keresztül. És meg akarta tudni, hogy a srác házával mi a helyzet. Én ezt szûrtem le belõle.
Banshee 2008 júl. 25. - 20:55:11
(44/82)
Valaki eltudná mondani mi történt a nõ születésnapi partija után a végéig?
Sajna elaludtam.
10/10
sabjan_zsolt 2008 júl. 25. - 19:16:49 10/10
(43/82)
*SPOILER *
Azt én sem értem miért ment be telefonálni? Nem volt aprója, mivel a fülke ugye mûködött, vagy mi? Az meg szintén nem áll össze, hogy lepuffantja a volt nõjét, aztán 3 nap múlva tér vissza, a nõ addig húzza, és pont akkor hal meg? Sztem is jó film volt, végre nem az a sablonos, végig izgultam, és még most is jár az agyam hogy akkor most mi hogyan miért is volt.