8/10
cellasto 2015 nov. 13. - 09:34:40 8/10
(78/98)
annyira rég láttam,hogy totál nem emlékeztem a filmre
viszont nagyon jó kis sztori volt(látszik,hogy k.dick tollából ered:)
ami zavart pár jelenetnél az a kamerarángatás
viszont ben affleck kellemes csalódás volt
jól hozta a figurát,kifejezetten élvezetesek voltak az akció jelenetek is
bár john woo ért hozzá,hogy kell többezer lõszert ellõni és mindent felrobantani :)
8/10
cellasto 2015 nov. 12. - 17:40:30 8/10
(77/98)
jó rég láttam,ha nem alszok be mindenképp megnézem ma este :)
10/10
axonic 2015 júl. 28. - 00:13:13 10/10
(76/98)
Nekem is nagyon tetszett, jól ki van találva a sztorija, hogy mi mihez kell :) épp ezért logikusan építkezik a film, végig izgalmas és érdekes.
borkasztik 2015 ápr. 25. - 23:05:59 Előzmény bástya elvtárs
(75/98)
Azért mert neked valami nem tetszik attól még lehet másnak igen. MEg az különben is milyne kritika hogy "egy kalap ***"
Ez vélemény nem kritika. Mellesleg az akciójelenetek egy két dolgot leszámítva eléggé reális. :) Attól hogy nincs teletömve CGI-val még nem biztos hogy rossz film :)

Az tény hogy nem egy korszak alkotó film, de maga kategóriájában igen is kiemelkedõ és érdekes kis lebilincselõ történetet hoztak ki. Engem leköt és kikapcsol. Mást ez a film nem is nagyon akart közvetíteni. Ha tetszik nézd ha nem akkor tiszteletben tartom és néz mást ami leköt. Errõl szól ez az egész.
ceia 2015 ápr. 25. - 20:15:35
(74/98)
Megnéztem az elõzetesét, nekem annyi elég is volt belõle.
breeder 2015 febr. 02. - 18:47:49
(73/98)
Nekem nagyon nem jött be ez a John Woo film.
Ha már ilyen fél Akció fél Sci-fi filmek közül kell, hogy válasszak, akkor vagy az Ál/Arc-ot, vagy a Mátrix-ot nézem meg szívesebben. Régebbi klasszikusok közül meg Az emlékmást (90-bõl), vagy a Robotzsaru-t (87-bõl) tudnám ajánlani. :)
3/10
bástya elvtárs 2015 jan. 29. - 12:16:57 3/10
(72/98)
Az alap sztori érdekesnek ígérkezett, és az elsõ fél óra jo is, de utána egy kalap fos.
Nektek mi tetszett benne ennyire? Tok unalmas ez a sok bugyuta akció jelenet, mire jo ez?
9/10
Újvállalkozó 2014 nov. 07. - 22:25:16 9/10 Előzmény -greghouse-
(71/98)
9/10

Nem nekedvaló film ez, fel kell hozzá nõni, hogy megértsed a lényeget. Olyan vagy, mint a sok IMDB-is, akik csak 6,3-ra értékelték ezt a jó kis filmet. Nekem tetszett, jó sztori, akciók, izgalom, humor, csavar, happy end. :)
boom47 2013 jún. 10. - 21:22:03
(70/98)
mert céges számítógépet használ?

(amúgy ez legyen a legnagyobb baja a filmnek, mert nálam 10/10)
9/10
Keló Scofield 2013 jún. 10. - 20:48:52 9/10
(69/98)
Ahhoz minek külön jelszó a belépéshez, mikor bárki láthatja?
boom47 2013 jún. 10. - 20:46:53 Előzmény Keló Scofield
(68/98)
SPoiler

Nem a bankszámláját, hanem a tõzsdei árfolyamgörbét nézi.
9/10
Keló Scofield 2013 jún. 10. - 12:11:09 9/10 Előzmény Sárga_rigó
(67/98)
SPOILER

Mivel bármilyen emlékeket tudtak törölni, tehát nem csak egy bizonyos periódust, valószínûleg Rachel-t törölték a memóriájából. Csak ez lehet a válasz.

Viszont a 3 éves munka után ránéz a bankszámlájára (legalábbis nekem úgy tûnt, hogy az a privát számlája) és ott van a 92 milla, ami a bankba érkezve "eltûnt".
3/10
-greghouse- 2013 jún. 10. - 00:32:49 3/10
(66/98)
Kíváncsi voltam, hogy mit tud Woo kezdeni egy jó Philip K. Dick alaptörténettel.
Nem sokat.
Az eleje még jól indul, õrzi a scifi ötletet, szellemességet, de...
...ha - egy ideje felvett jó szokásomhoz híven - felvételrõl nézem a filmet, és - szintén szokásomhoz híven - simán elõre tekerem az összes autós üldözést, verekedést, robbantást és lövöldözést, igen kevés cselekmény maradt volna a második felére. Még film sem lett volna belõle.
..(olyan jó lenne, ha az unalomig ismert lövöldözõs, üldözõs, verekedõs részek helyett csak az lenne kiírva.."most autós üldözés jön. Fõhõs megmenekül. Cselekmény folytatódik.", és TÉNYLEG a cselekmény folytatódna.
De ez így egyre unalmasabb, érdektelenebb és l'art pour l'art akció lett. Slussz.
Deniss 2013 márc. 21. - 11:53:01
(65/98)
Nagyszerû film érdemes megnézni! 10/10
Vegig tele izgalommal sehol sem unatkoztam.
6/10
convar 2013 febr. 23. - 20:37:50 6/10 Előzmény Sárga_rigó
(64/98)
Jogos, akkor ez egy logikai baki.
6/10
convar 2013 febr. 23. - 20:34:18 6/10
(63/98)
Tartottam egy kicsit ettõl a filmtõl miután láttam hogy John Woo a rendezõ. Így utólag azt kell mondjam nem alaptalanul.

Bár a film alapjául szolgáló, Philip K. Dick ezen regényét nem olvastam, de más mûveit igen, így képzelem mennyivel tartalmasabb lehet mint ez az adaptáció...


SPOILER

Éshát ezt a szirupos befejezést... sztem a filmtörténelem egyik leggiccsesebb happy endje ez, fogadok hogy a regényben ez sem így volt...


6/10
johnnyjungle 2012 jún. 27. - 22:26:09
(62/98)
Szegyen ez a film, b''meg! Ez a Woo full hulyenek nez mindenkit. Buzerans kinai giccsvadasz, a tokom a hulye kinai rendezokbe :)
bobi64 2012 jún. 27. - 12:41:40 Előzmény technokrata
(61/98)
"A sziget" jó film volt, és az "Én a robot" is jó film, bár sok köze nincs Asimovhoz. Ez a "A felejtés bére" egy kicsit felejtõsebb. Nem rossz, de a "Különvélemény" mellett eltörpül. A Bruce Willis féle "Surrogates" is nagyon tetszett egyébként.
Sárga_rigó 2012 jún. 27. - 07:57:42 Előzmény könnycseppek
(60/98)
Érdekes tényleg, hogy akkor mégis hogyan látja a pénzt....nem tudom. **Spoiler** Én viszont az nem értem, hogy már az elején (beinjekciózás) elõtt megismerkedett Rachellel; amikor törölték a 3 évet, meg ugye az ott együtt töltött idejüket, akkor utána a kávézóban miért nem ismerte fel, hogy nem az igazi Rachel jött, csak valaki, akinek hasonlóra szárították be a haját....Hiszen amikor "ki-injekciózzák" - törlik a három évet, arra is emlékszik, hogy elvállalta ezt a munkát egy zsíros csekkért. A csajt meg annak elõtte ismerte meg és nem úgy hogy "felejtõs" lenne.....
10/10
jLKKKKKKKKKKKKK 2012 jún. 26. - 23:12:52 10/10
(59/98)
John Woo ismét nagyot alkotott!
ez is egy kiváló filmje!