9/10
Keló Scofield 2012 szept. 24. - 16:12:51 9/10
(30/50)
Klasszikus thriller, nekem nagyon tetszett sokadjára is.
8/10
Alaque 2012 szept. 24. - 03:35:59 8/10
(29/50)
Nagyon nagyon tetszett, egy percre sem vált unalmassá, bár itt-ott nem szûkölködött irrealitásokban. Ezért "csak" egy nyolcast kap. Kötelezõ olvasmány!
buncow 2012 szept. 13. - 13:26:01
(28/50)
A Nyom nélkül címû hasonló film bszaratósabb és jobban beleéli magát az ember, de ez a film is van majdnem olyan jó.
offtopic
imrenyibalazs 2011 okt. 07. - 05:54:47 Előzmény csuszokotes
(27/50)
Én is komoly filmnek tartom,- Spoiler - azonkív amikor Red Barr, de mindegy, mi a neve, hazudik Taylornak, azt az életben is hasonlóképpen csinálják (sajnos volt ilyenhez szerencsém), amúgy a szinkron is elég jó, - Barrnál végig az.
Amin a film kapcsán gondolkozom, hogy így elég érdekesen vendettás a film vége; ezt valahogy máshogy lett volna jó megoldani, de így sikerült...
Amúgy jó film, az életben "uralkodó" erõszakot jól ábrázolja (- a kis költségvetés ellenére - könnyû becsapni az embert...)
Aki szereti az ilyen filmeket, az ha még nem látta, nézze meg Az országút fantomja c. filmet, ami kb. 10 évvel készült korábban, annak persze a végsõ vágását. Az Elhagyott szoba c. filmet és A tüske c.-t. Talán még érdekes lehet a Ben Affleck-es Fantomok c. mû is.
10/10
csuszokotes 2011 márc. 21. - 20:46:16 10/10
(26/50)
Szerintem ez egy baromi jó film. Többedszerre is.
zee944 2009 szept. 11. - 14:21:13
(25/50)
***SPOILER***

A sztori szempontjából nem sok értelme van, ez szerintem a nézõknek szólt inkább. Nekem csalódást is okozott, hogy a film izgalmas és rejtelmes elsõ fele után kiderült, hogy egy egészen szimpla, közhelyes dolog van a háttérben. Kár, hogy nem találtak ki valami komplikáltabbat. Ezzel együtt tetszett, jó kis akcióthriller.
6/10
hildamozi 2009 szept. 11. - 08:05:19 6/10
(24/50)
Jó kezdés után szerintem nagyon eldurvul a film, ráadásul értelmetlenül. A vége számomra már már nézhetetlen volt.
rajongólány 2009 aug. 30. - 19:58:21 Előzmény Moldávia bánata
(23/50)
Én nem vártam sokat ettõl a filmtõl, de tényleg végig izgalmas volt! Remek rendezés.
fhgy 2009 aug. 16. - 17:04:11
(22/50)
Szerintem is nagyon jó film, csak kár hogy ilyen késõn kezdõdött.
OK, felvettem, nem gond, de annyi sok hülyeség megy fõmûsoridõben... Nem lehetne helyettük egyszer ezt betenni?????
Moldávia bánata 2009 aug. 16. - 16:57:11
(21/50)
Nagyon jó film, a szórakoztató filmszínház egyik kiválósága! Végig fenn tudja tartani az érdeklõdést, mindig ott van a feszüktség, mert mindig akad egy újabb probléma, amit a fõhõsnek meg kell oldania.
Nem egy világrengetõ mozi, de mindenképpen többször nézhetõ!
geri12 2009 aug. 16. - 11:56:48
(20/50)
Üdv!

Akkor kedves Bigpapa én is "igénytelen bunkó" vagyok! Az elõtte lévõ film még nem volt, és nekem tetszett is. Miért baj ez??? Ezért már bunkó vagyok! :) Amúgy ezt a filmet is szeretem, pedig többször láttam. (10/9) Az hogy késõn van manapság méginkább nem jelent akadájt! Aki nem tud fentmaradni vegye fel. DVD felvevõ szinte mindenhol akad. Nem egy drága cucc manapság. Ha meg régimódiak vagyunk, ott a videokazi!
zenka 2009 aug. 16. - 10:03:34
(19/50)
Most nézem, hogy ez tv2 volt. Bocs :)
zenka 2009 aug. 16. - 10:02:22
(18/50)
Örülök, hogy az RTl megint a színvonalat olyan hátra dugta, hogy véletlenül se bírja végignézni az ember. Éljenek a zsibbasztó, butító filmek!

A film amúgy nagyon jó, csak teljesen kiakadtam az idõpontján.
Bigpapa 2009 aug. 16. - 01:38:21
(17/50)
Azért nem kapott Oscart, mert Hollywood rohadtul nem becsüli meg az igazi színészeket. Kap Oscart boldog boldogtalan, de aki beleadja a szívét is egy szerepbe ,az nagy átlagban nem kap.
Ott van Mickey Rourke a pankrátorral. Mindenki azt hitte, övé az Oscar, erre Sean Penn kapta a buzi szerep miatt. Ráadásul Pennek van már Oscarja, így Rourke minden esélye elillant, hogy Oscar közelébe jusson.Pedig amit a Pankrátorban mûvelt, az valami. Mondjuk az is, ahogy módszeresen Kvazimodót csinált magából, mert most olyan,mint aki a Notre-Dame-ban harangozik :)))
Bigpapa 2009 aug. 16. - 01:32:00
(16/50)
Az mondjuk hozzá tartozik, ha ilyen hülye sipítozó feleségem lenne,én lõném le.
- nem tudok kiszállni, nem tudok kiszállni... :) Van másik ajtó is wazze :)))
telelaci 2009 aug. 16. - 00:59:33
(15/50)
Ja J.T. Walsh-al kapcsolatban teljes mértékben egyetértek, furcsa hogy sosem kapott Oscar-t. A Russel meg állítólag visszavonult végleg. Ez a film egyébként meg tényleg egész jó szerintem.
Bigpapa 2009 aug. 15. - 23:53:06
(14/50)
Azért,mert elõbb ki kell szolgálni az igénytelen bunkó réteget, akik a német katasztrófafilm miatt nem csinál más progit magának. Aztán nagy kegyesen a filmre, az igazi FILMRE kiéhezett népnek is adnak koncot.
Ez a film nagy kedvencem. Szegény J.T.Walsh az egyik,ha nem a legnagyobb karakterszínész volt. Imádom, borzalmasan sajnálom, hogy meghalt. Ebben is hatalmasat játszik,de amit a Pleasantville-ben alakított, az maga a csoda.
Én egy régi vígjátékban, a Bizánci tûzben kedveltem meg, Mahoney rendõrfõnök szerepében.
- Elkaptuk. És elkaptuk azt a Q..anyját is:)) Innen látszik,ha a tetves lakosság együttmûködik :))))
Kár, hogy nagyon eltûnt a Kurt Russell.Bár a Halálbiztosban Kaszkadõr Mike szerepében nagyon ott volt :))))
Ez a film azért "szar",mert tényleg,ha belegondolsz, hány ilyen állat lehet a világon, fõleg az amcsiknál, akik kényükre *****************spoiler***************
elrabolhatnak bárkit és ha a szeretted bajban vagy, te is megteszel érte bármit*****************************
Aki még nem látta a filmet, az ki ne hagyja. Még reklámra se kapcsolj el,mert az RTL-en rombolják az agyatokat a gyilkos darazsakkal :)))))))))))))))
Ez 10/10 Walsh miatt fõleg!!
Nafi 2009 aug. 15. - 23:08:47
(13/50)
A jó filmeket miért ilyen késõre teszik?
10/10
georgia57 2009 aug. 15. - 14:02:15 10/10 Előzmény albert_1988
(12/50)
szerintem meg nem kellszégyelni ha a többi jó film mellett ezt is nagyon jónak találom 10/10 Russel elvisz a hátán bármilyen filmet,és ez amugy is jó
albert_1988 2007 okt. 09. - 15:34:58
(11/50)
Üdv a többieknek! Én már régóta vártam erre a filmre, mert már korábban is tetszett. Igényes thriller jó színészekkel. Kár, hogy nem készítenek több ilyen jellegû filmet. Nekem leginkább az üldözési jelenet tetszett a végén, bár egy kicsit hamar leamortizálódtak a gonoszok. J.T Walsh ezzel a filmmel lopta be magát a szívembe, de jó volt még a Red Rock West-ben, az Egy Becsületbeli ügyben, és a Nincs alkuban is. Szóval csak ajánlani tudom mindenkinek. Végül pedig osztályoznám, de nem akarom, hogy azt higgyétek, hogy túlzásokba bocsátkozom, Így 9/10 a tartalom és a forma:7 a 10-es skálán.
A szó a tieteké!
Hello