Téma: A fülke

Bov 2007 máj. 03. - 22:40:37
(7/247)
Bejött, végig pörgõs, a vége is sirály:)
Newcastle United 2007 jan. 30. - 10:25:49 Előzmény graniti
(6/247)
Így van, a feszültséget mindvégig fenntartja, ami nem kis teljesítmény ebben a szituációban. Schumacher legtöbb filmje nem tetszett, de ez erõs kivétel.
graniti 2006 okt. 13. - 21:45:53
(5/247)
Nekem tetszett ez a film. Ahoz képest, hogy szinte egy helyszínes történet, végig le tudja kötni az ember figyelmét a sodró cselekmény miatt, amin azért látszik a hollywoodos beütés, de ezen túl lehet lépni az ötletesség miatt.
10/10
Redfield 2006 máj. 27. - 09:46:14 10/10
(4/247)
Való igaz, egyet értek veletek, tényleg jó film a fülke. És nagyon érdekes ötlet, hogy egyetlen telefonhívással egy szemétláda átlagembert milyen mélységekbe lehet lerángatni... :) Jól ki van találva, és fõként a kamera-váltásoknak köszönheti, hogy nem únjuk el magunkat az egyetlen fõ helyszínen. Imádom az okos Thrillereket. Ez az. És még újszerûsége miatt egészen mûvészi is. (mondjuk nem teljesen új, mert a Mozdulatlan Túsz is kb.: errõl szól, de az ehhez képest iszonyú csapás) :)
Bru 2006 máj. 26. - 23:44:35
(3/247)
Áhhh!! Nálunk nem divat az ötletesség és a túl olcsón elkészíthetõ film mely még nagy nézõszámot is hozhat... Érdekes,h a gyakran kimagaslóan jóra sikrült, komoly gondolatokkal és mondanivalóval bíró filmjeinken kívün nem dicsekedhetünk túl sokkal. Régen a vígjátékok gyártásában is otthon érezhettük magunkat (erre bizonyíték a sok-sok könnyfakasztó komédiáink, melyeken még mai fejjel is nagyon jókat lehet rötyörészni), de ezzel szemben most ellepett minket ez a gyatra magyar remake áradat. Persze mindig vannak kivételek (hál'istennek) melyek azért adank egy kis reményt. (Itt gondolok az egyik kedvenc "mostanimra" a Csinibabára). Több szó mint...amit én írtam.... a Fülke nagyon ügyes film!!! Kellemes és szórakoztató!!
Facing.the.Plastic 2006 máj. 26. - 21:26:14
(2/247)
ja..az ötlet nekem is tetszett..és õszintén, nem gondoltam, hogy ennyire jó lesz, meg hogy Colin Farrell ilyen jó :)) az egész film elgondolkodtató, egy kicsit mélybenézõs...sõt nem is kicsit...az ilyen mindig jó!
amatõõr 2006 máj. 26. - 18:56:39
(1/247)
Egy jó ötlet, tökjó film. Egy ilyet látva elgondolkodik az ember, hogy nálunk miért csak szar filmeket készítenek, mert hogy egy ilyet kb. 200 forintból ki lehetne hozni.
Nyílván túloztam, nem kell rá reagálni.