malvinkicska 2014 okt. 14. - 10:12:33
(618/838)
A sorozatnak, hogy lehetne jó vége, mikor mindenki gonosz ártani akar a másiknak, kinek okkal kinek minden, ok nélkül. Az egyedüli rendes Ivan és V õk akik segítenek Daniellát, most sem hagyták. Humberto biztos mérget , vagy hasonlót itat a drog báróval a böriben, Lisett olyan aljas a saját gyerekét betegnek mondja a pénz miatt, ezek elvetemûlt férgek. Elisa jó irányba tereli Aliciat növeli az ön bizalmát, nagy meg lepetés volt a Cano családnak, mikor megjelent A. Az az elmebeteg Ines mindenütt ott van minden lében kanál, ebben a sorozatban kimondottan utálom, pedig már láttam egy párba, de ez most nekem nem jön be. Pancho is miért rendõr ha nem bírja a keményebb dolgokat.
offtopic
ildimix 2014 okt. 12. - 21:51:19
(617/838)
Pink köszi a választ. Akkor szomorú vége lesz a sorozatnak.

Várom a hétfõi részt.

Üdv: Ildimix
8/10
Pink Pearl 2014 okt. 09. - 01:55:22 8/10
(616/838)
Ildimix!

Kérdésedre válaszolva....

!!!!SPOILER!!!!

Igen, a sori végén fog meghalni Victoria, Ivan karjaiban,amikor Ivan rendez neki egy Karácsonyt (noha még hónapokkal késõbb lesz csak Karácsony).De mivel Victorianak ez volt a nagy álma, ezért Ivan megrendezi neki....hogy Victoria "boldogan" haljon meg.....

!!!!SPOILER VÉGE!!!!
offtopic
ildimix 2014 okt. 08. - 06:47:08
(615/838)
Örültem, hogy victoria végre hazatért. Jó, hogy végre letartóztatták Patriciót. Spoilerkérdés Victoria a sorozat végén fog meghalni?

Barbara férjét nem sajnáltam 1 szereplõvel kevesebb.

Sajnáltam Marát ahogy a kávézójába kért munkát remélem a sorozat végén visszakapja a kávézót.

Lizbell Pink köszi a spoilerválaszokat.

Üdv: Ildimix
malvinkicska 2014 okt. 06. - 19:32:41
(614/838)
Humberto arca sok mindent el árult, mikor Sebastian meg kérte Santa kezét, legyen a felesége.Santa jól szívatja Franciskát az megérdemli, de most már Inez lesz soron, mert Alicia közbe lép. A telefonba most már látta S, hogy él Santi. Viktoria nagyon fél attól a szemét Patriciótól, nem elég mióta várta Ivan az meg meg ütötte I-t. Gyanús P-nek és U-nak is Pati.Ivan védte meg B-t, majd nem megölte G az is egy féreg. Mara sérelmezi miért nem mondta el az anyja hogy viszonya van a volt palijával.
lizbell 2014 okt. 06. - 07:03:09
(613/838)
***SPOILER***

Santa nem fog visszaváltozni abban az értelemben, ahogy várod, de nem is változhat szerintem! Olyan dolgok történnek vele még, hogy én azt ép ésszel ki sem bírnám, (pl.nagyon durván ellene fordul a gyereke) muszáj erõsnek és keménynek mutatkoznia, hogy túlélje! De természetesen lesznek gyenge, emberi pillanatai... ahogy viaskodik önmagával, ahogy Humberto szép lassan meghódítja, és aztán szép lassan megbékél a sorsával!

***Spoiler vége***
offtopic
ildimix 2014 okt. 06. - 06:44:22
(612/838)
Pink igazad van akkor nem olvastam el a hozzászólásokat de mostmár értem a magyar feltöltõk nem rakták fel jól a számozást. Köszi, hogy ezt leírtad engem tényleg ez kavart meg.

A filmre visszatérve örültem, amikor Mara és Arturo találkoztak utáltam amikor arturo felesége berontott hozzájuk és így derült ki elisa és razarro kapcsolata. Továbbrasem tetszik Szanta keménysége Pink Lizbell ti már láttátok a sorozatot nem fog Santa visszaváltozni szelíd nõvé?

Várom a film folytatását.
lizbell 2014 okt. 04. - 11:59:07
(611/838)
Szia!:) néztem persze, le sem fekszem anélkül! :)
Franci mama megérdemelte szerintem is, Patricióval holtversenyben a legnagyobb férgek!
Santi amnéziája nem volt nagy durranás, nagyobbra számítottam... de az anyjával "randizott" a temetõben.
felgyorsulnak újra az események végre, már türelmetlen vagyok így hogy láttuk az egészet, alig bírom kivárni a kedvenc részeimet! meg hogy választ kapjunk néhány fehér foltra! :)
Lucyt egyre jobban bírom, haláli ahogy Barbarához vagy Franciskához beszél, hangosan felröhögtem! :D
8/10
Pink Pearl 2014 okt. 04. - 05:52:13 8/10 Előzmény lizbell
(610/838)
Szia Lizbell :)

Nézted a pénteki részt? :) Mit szóltál a Francisca féle pofonhoz? :D Mármint, hogy Santa pofonvágta Francisca-t? :)
Na én ezt speciel megértem! Ez teljesen jogos volt!
Noha alapból elítélem az erõszakot,de ez a Francisca olyan mocskolódó hangnemet ütött meg Santa-val szemben, hogy nem tudom elítélni Santa-t azért mert pofonvágta....Francisca undorítóan viselkedett.... :(

És Patricio? Hozzá mit szólsz? Ettõl ÉRZÉKETLENEBB állatot elképzelni se tudnék :((((
Csak úgy odalökte Victoria-nak, hogy "rákos"....mintha csak azt mondaná, hogy "esik az esõ"......
Ez a Patricio a "jóérzést" még hírbõl sem ismeri :(((( UNDORÍTÓ volt ez a közönyös,hideg-rideg hozzáállása :(((

Ja és a Santiago féle "amnézia téma" amirõl témáztunk legutóbb,még tegnap megoldódott :D
Akkor eleinte VALÓDI volt az amnéziája és csak késõbb kezdte színlelni :D
Na ezt a talányt is kipipálhatjuk :)
8/10
Pink Pearl 2014 okt. 03. - 19:18:38 8/10 Előzmény ildimix
(609/838)
Ildimix!

Amikor a múlt héten felhoztad, akkor is reagáltam és elmagyaráztam, hogy TÉVEDSZ a részek számozását illetõen.
Elmagyaráztam, hogy MIÉRT tévedsz.....és még mindig ugyanazt mondod mint múlt héten?!

Nem olvastad amit írtam? Vagy nem hiszed el? Vagy nem érted?

Elmondom még egyszer.

A Port.hu-n írják HELYESEN!!! Ahogy Lizbell is mondja! Ez az a VALÓS számozás, HIDD EL!

Tehát a mai (október 3-án pénteken leadott) rész volt a 88. rész!!! (nem a 89. ahogy Te gondolod)

Biztos vagyok benne, hogy Te a netrõl töltöd le a részeket és az kever meg Téged.
Mert azokon az oldalakon ahol megtalálható ez a sorozat feltöltve,a HIBÁS számozás szerint van feltöltve!
Vagyis beleszámolták azt a részt is, amikor a 60. rész HELYETT egy montázst adtak a tévében és a NETEN (tehát ahol Te nézed a filmet) OTT HIBÁS számozás szerint van feltéve!
Mert amit õk 60. rész elnevezéssel tettek föl,az csak egy montázs volt és NEM a 60. rész.
Ami a "valódi" 60. rész volt, azt õk (a netre feltöltögetõk) 61. rész elnevezéssel tették föl. EZÉRT van EGY rész eltolódás a "valós" és az általad nézett számozás között!

A mai, pénteki (oktober 3-án leadott rész) a 88. rész volt! Hidd el!!! Amit a Port.hu-n írnak az a valós számozás!
malvinkicska 2014 okt. 03. - 12:30:30
(608/838)
Annyira egy oldalú mindenki rossz, csak ölésben gondolkodnak, igen Santanak ez nem áll jól amit most csinál ki fordult magából. Aztán végig veszem azon törik a fejüket, hogyan lehet el tenni láb alól a másikat, H a papot is, aztán az a mocsok G már H és B-t is eltetetné az ördöggel az örökség miatt, szóval ha így megy alig marad szereplõ ki irtják egymást, pedig megint ismétlem magam szeretem a Telemundo által készített sorozatokat, de ez most nem mindig olyan amilyennek kellene lenni, aztán sok benne a mondva csinált dolgok, a vissza emlékezések fél rész azzal megy el mi volt ekkor, meg akkor, nézzük tudjuk. Az egyedüli szerethetõ alak Iván meg most már V mivel ilyen nagy beteg lett, és csúnyán mondta meg az a féreg, hogy milyen betegsége van.
lizbell 2014 okt. 03. - 09:19:51
(607/838)
a port.hu írja jól , ma lesz a 88. rész, már a múltkor is írta valaki!
mondjuk teljesen mindegy, akinek fontos tudja követni! :)
offtopic
ildimix 2014 okt. 03. - 07:43:20
(606/838)
a hold.hu oldalon lehet kijavították a film részeinek számozását de a porton ma a 88. részt írják közben a 89. részt adják le úgyhogy nem mindenhol javították ki a számozást.

Willy remélem meghal nem sajnálnám. Nem értem Ördög miért haragszik a testvéreire hiszen nem õk tehetnek arról, hogy franciska eldobta magától. Nem szinpatikus Santa énje sem jobban szerettem amikor szelíd volt. Vajon vissza fog változni? A fia is megijedt tõle. Várom a folytatást.
lizbell 2014 okt. 02. - 09:01:06
(605/838)
Igen, érdekes volt az a telefonhívás, kiváncsi vagyok mi sül ki belõle! :) bár amikor a nyanyánál volt a kalyibában, azt tuti nem játszotta meg, az teljesen értelmetlen lenne számomra... esetleg utána mikor már "otthon" volt, kezdett neki derengeni, csak Inez elõtt titkolta? majd meglátjuk!
A verekedést én nem tartom túlzásnak, abszolút el tudom képzelni, hogy valakinél így elszakad a cérna, fõleg ha provokálják, mint ahogy Barbara elég vérlázító stílusban nyomta, Santán pedig kijött a 3 év keserûség, fájdalom, feszültség, csalódások, megaláztatások, plusz a börtön idõszakban ami felgyülemlett.... szóval számomra ez nem életszerûtlen, mindamellett hogy én sem vagyok erõszakpárti! Barbarát meg amúgy sem volt nehéz megverni, mert õ csak a tökéletesen szép pofikáját féltette végig, nem mert belemenni egy valódi harcba!
8/10
Pink Pearl 2014 okt. 02. - 06:33:13 8/10
(604/838)
Szia Lizbell :)

Már hiányoltalak! Jó pár napja semmi vélemény? :)

A mai (szerdai) rész kapcsán eszembe jutott,amit anno még "spoileres" beszélgetésben mondtam Neked! Amikor fölhoztam, hogy Santiago ezt az amnéziát szerintem csak megjátszotta....Te viszont azt mondtad, hogy szerinted az valódi amnézia volt....stb...
Emlékszel erre? Amikor errõl beszéltünk? :)Még most is így gondolod? De akkor MIVEL magyarázod, hogy a legvégén HIRTELEN "normálissá" változott és telefonba ezt mondta valakinek, hogy "Minden jól alakul,senki nem sejt semmit"...?!
Még most is úgy gondolod, hogy "valódi" volt Santiago amnéziája? :)

A többivel kapcsolatban....
Hááát az a verekedõs jelenet Santa-val,amikor agyba-fõbe verte Barbarát....szerintem ERÕS túlzás volt!
Eleve ez a verekedõs karakter sehogy NEM illik Santa-hoz (szerintem)....
Barbarát nem akarom védeni,valóban szemtelen volt és nagyon szemét módon beszélt Santa-val, megértem, hogy Santa dühös lett,de....Ez az agyament verekedés akkor is túlzás volt szerintem.

Alapból elítélem az erõszakot!
Ha az egész annyi lett volna, hogy Santa jól kiosztja és (esetleg) lekever neki EGY pofont,azt még (talán) elfogadnám "jogos" indulatnak....de ez,hogy majdnem "agyon verte"....ez megint az ÉLETSZERÛTLEN túlzások kategóriája....
lizbell 2014 okt. 01. - 19:12:28 Előzmény Pink Pearl
(603/838)
Jó dolgokat írsz! :)
A SZERETET valóban nagy kincs, meg kell becsülni! Most többre nem futja, hulla vagyok, a mait meg még nem is láttam, remélem sikerül még ma megnézni!
lizbell 2014 okt. 01. - 19:02:12
(602/838)
Azért ha máskor olyan dolgokat írsz, ami még nem volt, emeld ki légy szives hogy SPOILER mint más, mert sokan nem szeretik illetve nem akarják elõretudni, mi lesz!!!
malvinkicska 2014 okt. 01. - 17:27:05
(601/838)
Az ami zavar engem is tele van hiteltelen dolgokkal. Az a fegyver lopás nevetség tárgya szerintem annak nem a fiókban van a helye, amit az követ nem normális. Itt már sokan csak gyilkolnak szinte mindenkinek azon jár az esze.H olyan tanácsot ad el kell tüntetni a papot teljesen a gyilkosság körül forog minden kezd tényleg uncsi lenni az egész. Aki felépítette ezt a sorozatot élesen ezt tartotta szem elõtt. Elisa Alicia mellé etikett tanárnak áll, kíváncsi leszek mi lesz belõle. Santa is már úgy verekszik, mint egy profi, jól helyben hagyta B-t. Aztán a közös vacsiból milesz Santa Sebastian , Humberto és Lisett, az még a férgek férge.Iván aki tiszta lelkû még eddig. SAntiago kinek telefonált már nem is volt beteg úgy nézett ki.
Edina Krisztina 2014 okt. 01. - 16:04:19
(600/838)
Nekem eleinte tetszett ez a sorozat...de egyre uncsibb nekem, hogy már a youtubén láttam a végét spanyolul....
***SPOILER PÓTOLVA***
Nem értem, hogy Santiágo miért lesz eszelõsen õrûlt...Lehet, hogy Inez teszi olyaná? Szomorú lesz a vége...de azért végig szenvedem már....
8/10
Pink Pearl 2014 okt. 01. - 06:47:59 8/10
(599/838)
Hortenziával kapcsolatban lenne egy észrevételem.
Engem mindig az "zavar" amikor olyasmit tesznek bele a történetbe,ami egy KICSIT SEM életszerû,egy KICSIT SEM HIHETÕ!

Konkrétan arra gondolok amikor Hortenzia bekerül a kórházba és HIRTELEN beáll egy 360 fokos fordulat a gondolkodásában, érzelemvilágában és megszólal a lelkiismerete.... Na ILYEN NINCS!!

Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy egy velejéig aljas,gonosz ember nem bánhatja meg a bûneit "õszintén"!
Természetesen lehetséges,tudom, hogy "olyan is van".
De Hortenzia esetében ez (szerintem) totál életszerûtlen volt és cseppet sem hihetõ...

Amikor megtudta, hogy már csak EGY HÓNAP van hátra az életébõl....mit tett?! Igyekezett bármi JÓT tenni?!
Esze ágában sem volt Mara miatt vallomás tenni...Lizettet is el akarta tenni láb alól....ahogy "balesetet kívánt neki".....stb...stb....

Victoria "hamis búcsú" levelében van egy mondat,ami NAGYON BÖLCS és mindenki számára FONTOS iránytû (szerintem).
Idézem Victoria szavait amit Ivánnak mondott:
"Köszönök mindent,mert ha egy nap meghalok,tudni fogom milyen érzés szeretve lenni..."

Ezt azért ragadtam ki mert pontosan ERRÕL VAN SZÓ! Amit mindenkinek el kéne fogadni!
Ha szerelmes lesz...teljesen mindegy, hogy ki mit mond....mert esetleg a korkülönbség miatt egyes rosszindulatú emberek megjegyzéseit nem akarja hallani.... NEM kell foglalkozni a rosszindulatú emberekkel!
Élje át a szerelmet mindenki és legyen boldog!
Hol van az megírva, hogy a "nagybetûs" szerelem csak egy vele egyidõs vagy idõsebb férfi személyében találhat rá?!
Életkort meghatározni ugyanolyan hülyeség, mintha meghatározná, hogy pl csakis szõke és kék szemû férfi jöhet szóba...
Ugyan már! Ez egy buta felfogás!

Valóban bárki meghalhat....akár 20 évesen is...balesetben, betegségben vagy sok egyéb dolog miatt....
És ha az a nap holnap lesz? És õ nem élte át a nagy szerelmet? Noha lehetõsége lett volna rá?!
Így viszont ha esetleg baleset érné vagy bármi egyéb történne (esetleg)....már megadatott neki a "Boldog szerelem"....

Senki nem tudhatja mit hoz a holnap....

Ha szeret Téged valaki és Te is viszont szereted,éld át a szerelmet vele és ne foglalkozz senkivel :)))

Senki nem élheti HELYETTED az életedet :))
Senki nem "adhat" neked boldogságot, ha te becsukod az ajtót amikor õ nálad "kopog" :)))

Megjegyzés:
Az utolsó 2 mondatot csak úgy általánosságban írtam MINDENKINEK :)