ceia 2012 szept. 04. - 09:20:50
(220/580)
Ezektõl a gyönyörû elnevezésektõl tudok a falra mászni: dokureality-sorozat - magyarán szólva akkora hülyeség, hogy nem fér bele egyik normális kategóriába sem..
1/10
fenrir 2012 szept. 03. - 21:12:45 1/10
(219/580)
gondolom téged beavatott személyesen ...
1/10
zenyatta 2012 szept. 03. - 20:07:07 1/10
(218/580)
Nem véletlen.
1/10
Sergeant Thomas 2012 szept. 03. - 20:00:19 1/10
(217/580)
Jaj kérlek, ez nem hõzöngés, csak véleménnyilvánítás. És erõs pont a Gyûrûk Urát felhoznom hasonlatnak. Az túl jó ehhez - egyébként elolvastam többször is. Egyébként ha jól átgondolod, a Gyûrûk Ura a Bibliát is használta alapként, tehát nem ítélem el azt a könyvet, csak nem értem, hogy miért kell "szentként" nyilvántartani. A Da Vinci-kód elolvasása után meg mégjobban kételkedek ebben az egész színjátékban. Sajnálom, ez van.
5/10
idõjós1010 2012 szept. 03. - 19:50:22 5/10
(216/580)
Borzalmas színészi produkciók, annak ellenére is hogy ezek nem színészek. Voltak ennél sokkal korrektebb részek is ilyen szempontból. Ez a ma sztori amúgy jó, de ez a Kata nevetséges. Könyörög a bocsánatért, aztán mikor már ott van a bizonyíték a kezében akkor meg felsétát totál ellenséges hangulatban az anyósékhoz és elõadja magát mint sértett. Én csak azt nem értem hogy mért most ? Távolságot tart a férjétõl, nem kíváncsi rá, pedig nemrég még ha kell térdre is rogyott volna elõtte ha hisz neki.
1/10
zenyatta 2012 szept. 03. - 19:46:31 1/10
(215/580)
Rózsika nagyon sunnyog...
1/10
bubuka.b 2012 szept. 03. - 19:28:20 1/10
(214/580)
visszatért a kedvenc sorozatom, most már nyugodtan tudom álomra hajtani a fejem x)
1/10
fenrir 2012 szept. 03. - 19:09:58 1/10
(213/580)
Segítség a kormány elrabolta a kisbabámat !!
1/10
Sergeant Thomas 2012 szept. 02. - 20:59:12 1/10
(212/580)
Hú, ez az! Ateista-keresztény vita. Imádom, amikor a vudu sámánimádó korlátolt és átmosott agyú vallásosak elküldik a vérbe azokat, akik szerint értelmetlen ez az egész színjáték. Isten? Isten fia meg szentlélek meg Noébárkája meg beszélõ kígyó és életfa, mi? Zseniális dolog lehet egy fantasy-t tartani az élet irányítójának. Én mostantól a Gyûrûk Urát fogom Bibliakánt olvasni, úgyis ugyanannyi a valóságalapjuk. Csak a Gyûrûk Urban vannak lidércek, maik jobbak a Bibliai karaktereknél.

A sorozat pedig... Még a trailertõl is rosszul vagyok. Komolyan. Ezt a trágyát legyártani... 20 másodperc már eléggé lerombolta az agyamat ebbõl a szutyokból. Az emberiság védelme érdekében el kéne tüntetni a Föld színérõl ezt az egész hulladékot.
offtopic
vénasszonyok_nyara 2012 jún. 15. - 11:06:30 Előzmény tarjana17
(211/580)
Szerinted az idióta szinonimája az ateista?
offtopic
vénasszonyok_nyara 2012 jún. 15. - 11:04:15 Előzmény Trágár János
(210/580)
Hogy Neked milyen igazad van! Képzeld el milyen sokra vihette volna pl. Neumann János, ha a szülei nem a Fasori Evangélikus Gimnáziumba járatták volna!

Itt van ez a sok szerencsétlen, elkallódott ember, akik azért nem vitték semmire, mert oda íratták be õket a szüleik:

Ambrus Gyula, orvos, a Magyar Tudományos Akadémia külsõ tagja
Angyal Dávid, történész, irodalomtörténész, egyetemi tanár, a Bécsi Magyar Történeti Intézet igazgatója,a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, a Corvin-koszorú birtokosa
Balogh János, zoológus, ökológus, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, Kossuth-díjas, Széchenyi-díjas
Bogsch Árpád jogász, az ENSZ Szellemi Tulajdon Világszervezete (WIPO) magyar származású nyugalmazott fõigazgatója
Bókay János, orvos, a Magyar Tudományos Akadémia levelezõ tagja
Bitskey Tibor, színmûvész, Kossuth-díjas
Bródy András,közgazdász, Széchenyi-díjas
Doráti Antal, karnagy
Csaba László, közgazdász, Széchenyi-díjas
Császár Elemér, fizikus, a Magyar Tudományos Akadémia levelezõ tagja
Cselõtei László, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, Állami Díjas
Facsinay László, geofizikus, Kossuth-díjas
Falk Miksa, író, politikus, lapszerkesztõ, a Magyar Tudományos Akadémia levelezõ tagja
Faludy György, költõ, író, mûfordító, Kossuth-díjas
Farkasdy Zoltán, építész, Kossuth-díjas
Fényes Adolf, festõmûvész
Frölich Izidor, fizikus, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja
Frölich Pál, fizikus, a Magyar Tudományos Akadémia levelezõ tagja
Glatz Oszkár, festõmûvész
Gyõry Tibor, a Magyar Tudományos Akadémia levelezõ tagja
Haar Alfréd, matematikus, a Magyar Tudományos Akadémia levelezõ tagja
Harsányi János, közgazdász, Közgazdasági Alfred Nobel-emlékdíj (1994), a Magyar Tudományos Akadémia tiszteletbeli tagja
Herzl Tivadar, író, újságíró
Horn Artúr, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, Állami Díjas
Hottovy Tibor, urbanisztikus, informatikus, a Magyar Tudományos Akadémia külsõ tagja
Ignotus Hugó, újságíró
Jánossy György, Állami Díjas építész
Kandó Kálmán, mérnök, a Magyar Tudományos Akadémia levelezõ tagja (öt évig fasori diák)
Kálmán Imre, zeneszerzõ
Karlovszky Bertalan, festõmûvész
Kéler Napoleon, építész
Kovács István fizikus, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, Állami Díjas, Kossuth-díjas
Kölcsey Kálmán, Kölcsey Ferenc unokaöccse
Körmendi Frimm Jenõ, szobrász
Krempels Tibor, Állami Díjas
Krepuska Géza, fülorvos
Kucsman Árpád, vegyész, Széchenyi-díjas
Ladik János, biofizikus, a Magyar Tudományos Akadémia külsõ tagja
Lukács György, filozófus, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, Kossuth-díjas
Márk Tivadar, iparmûvész, jelmeztervezõ, Kossuth-díjas
Moravcsik Gyula, klasszika-filológus, történész, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, Kossuth-díjas
Neumann János, matematikus
Pigler Andor, mûvészettörténész, Kossuth-díjas, Széchenyi-díjas
Pecz Samu, építész
Petõfi Sándor, költõ (két évig fasori diák)
Petri Gábor állami díjas orvos, sebész, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja
Podmaniczky Frigyes, író, politikus, városrendezõ, városépítõ
Pulszky Károly, mûtörténetíró, a Magyar Tudományos Akadémia levelezõ tagja
Rakovszky István a Magyar Tenisz Szövetség, Golf Szövetség, stb elnöke
Rakovszky Iván politikus, miniszter
Rátonyi Róbert, színmûvész
Riedl Frigyes, irodalomtörténész, a Magyar Tudományos Akadémia levelezõ tagja
Thomas A. Sebeök, nyelvész, a Magyar Tudományos Akadémia tiszteletbeli tagja
Stein Aurél, ázsiakutató, a Magyar Tudományos Akadémia külsõ tagja
Szegõ Miklós, vegyészmérnök, Kossuth-díjas
Szepesy Gyula, nyelvész
Szidarovszky János, filológus, a Magyar Tudományos Akadémia levelezõ tagja
Sztankay István, színmûvész, Kossuth-díjas
Tátrai Vilmos, hegedûmûvész, Kossuth-díjas
Telegdi Roth Károly, geológus, a Magyar Tudományos Akadémia levelezõ tagja
Tomcsányi Pál, kutatóprofesszor, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, Széchenyi-díjas
Vankó Richárd, gépészmérnök, Kossuth-díjas
Vidor Emil, mûépítész
Wellmann Imre, történész, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja
Wigner Jenõ, Nobel-díjasas fizikus, a Magyar Tudományos Akadémia tiszteletbeli tagja
Zimmermann Ágoston, állatorvos, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, Kossuth-díjas.
csancsy 2012 jún. 05. - 11:07:52
(209/580)
Hát az utolsó rész annyira nem tetszett:) Egyrészt nagyon unszimpi volt a nõ (nem aki játszotta, hanem maga a szerepe) ezzel a halogató bizonytalan hozzáállással (ilyen embereket való életben messze kerülöm el), másrészt engem jobban érdekelt volna Csaba története, maga a bankrablási ügy, hogy mi volt ez az eset és konkrétan milyen bizonyítékok szóltak ellene, ami alapján csak úgy lecsukták, meg hogy szabadulása után mi történt vele csak egy részben (pl. a végén el se mondták, hogy tartja-e a kapcsolatot a gyerekeivel, fia megbarátkozott-e vele, meg hogy talált-e új barátnõt stb... ezek hiányoztak, és kíváncsi lettem volna rá)
5/10
idõjós1010 2012 jún. 05. - 08:08:06 5/10
(208/580)
Most néztem meg a "Dóris-Lillás , gyermekelrablós visszakapós"(12-05-30) részt, de elég nehezen hihetõ a történet.
Adott egy nõ, aki mindenáron gyermeket szeretne, de sajátja nem lehet soha, nyilván biológiai okokból, ellenben pénze mint a pelyva, de õ úgy gondolja hogy örökbefogadás helyett inkább lop magának egyet, és hazaviszi a környékbeli kislányt. Nem egy másik városba, nem is egy másik megyébe, hanem KB a szomszéd utcába. Mellesleg nagyon rossz volt a szerep, és a szöveg osztás, mert nagyon nem illett bele egy gazdag nõ profiljába. Se értelmesnek nem tûnt, se józanéletûnek. A kislány pedig 5 éven keresztül õt,illetve õket hitte második családjának, de ahhoz képest szó sem esett olyanról hogy hiányoznak neki.
Necros 2012 jún. 02. - 04:22:36 Előzmény Trágár János
(207/580)
Egyetértek.

Ez a "mûsor" pedig förtelem... Az anyátok köztbõl is kiselejtezett tehetségtelen senkiket összegyûjtötték és ezt láthatjuk? Csak a tegnapi részbõl láttam, de ez bõven elég is volt.
Trágár János 2012 jún. 01. - 20:41:42 Előzmény tarjana17
(206/580)
Nem azért, hanem azért, mert gondolkodó élõlény vagyok, nem pedig buta liba. És ezzel nem a libákat szerettem volna megsérteni...
Darth Plagueis 2012 jún. 01. - 20:11:40
(205/580)
Nem lesz több ? :D
norvég cica 2012 jún. 01. - 20:04:29
(204/580)
Nem volt hepiend... grat rtl!
norvég cica 2012 jún. 01. - 20:03:38
(203/580)
Most már senki sincs neki :D

Utolsó epizódnak király :D
norvég cica 2012 jún. 01. - 19:51:01
(202/580)
Hajrá Csaba! ;-)

Te maradj családban ( na meg talpon is, mert a buszvezetõk a világ legjobb emberei:)Remélem Áron. ) Hüjje Áron.
kenny69 2012 jún. 01. - 19:49:39
(201/580)
Most néztem bele elõször ebbe a sorozatba.
Számomra ez érthetetlen. Szörnyûséges.
Nem hittem volna hogy a Barátok közt alá még lehet menni.

Értem én hogy ezek nem színészek hanem amatõrök, de ez a színészi játék förtelemes és nézhetetlen.
Hihetetlenül életszerûtlen.
A dramaturgiáról és a vágásról, fényképezésrõl meg még beszélni se érdemes.

Mi az értelme ennek a sorozatnak?