1/10
berci83 2012 nov. 24. - 09:37:23 1/10
(420/580)
Mivel már egyre több ember ébred fel tudatilag, ennek elfojtására elindították ezt az állatságot, hogy népfelkelés helyett inkább magukba álmodják a színészi tehetséget. Nem tankok, nem bankok, hanem a média álomgyára töri le a felkelést. A gyártott álmok beteljesítése kiváló a jogos indulatok féken tartására. Fel vannak szerelkezve a legkülönbözõbb fegyverekkel – tudjuk, hogy a harmadik, a levegõ és a víz megfertõzése járvány elindítására. (de majd ezen egy politikus segít, hogy országunk határait elkerülje a széljárás) A média a sajtószabadság fennkölt eszméjével, hamis pártatlanságával (nem a jobb vagy a baloldal függvényei, nem oszt, nem szoroz, hogy melyik oldal médiája mossa az agyunkat, az igazságot mindkettõ elhallgatja, csak az egyik jobban) gyakorol nyomást a politikára, tartja fenn magának a korlátlan hatalmat, osztja a lapokat. A médiát nem lehet kordában tartani, a médiát nem lehet választani. A szegény ember nem tud választani, hogy tel aviv 2 helyett HBO legyen nála földi sugárzású. A tv2 név is beetetésként, csaliként volt elnevezve, sokan összekeverték a régi tv2-vel, és aki azt gondolja, hogy akit megtévesztett, az megérdemli, az nincs tisztában a média tudatmódosító hatásával, mozgósító vagy bénító erejével, az gondoljon bele, õt mennyi dologgal verték már át (médiadiktatúra, sajnos Orbán nem tesz semmit a tv 2 és az rtl klub lesöprésére).
Véleményem 2012 nov. 23. - 11:25:44
(419/580)
...(inkább nem írom ki) rendezõk azt gondolják hogy mindenki agyilag visszamaradott ebben az országban?
1/10
Fõnix császárnõ 2012 nov. 21. - 10:57:08 1/10
(418/580)
Ez a Mónika só meg a Józsi barát másik átdolgozott változata.
1/10
Fõnix császárnõ 2012 nov. 21. - 10:55:41 1/10
(417/580)
Várjatok, elfelejtettem mondani,
már már groteszk humor,
az mtvsek, vagy valamelyik õrült paraszt,
Pl a szerencse szombatnál.
Gyártottak több nikket, és megdicsérték "önmagukat"
Úgy buktak le, hogy egyhangú volt a véleményük, egyhangú volt a regisztráció idõpontja, 1hozzászólásuk volt összesen.
1/10
Fõnix császárnõ 2012 nov. 21. - 10:50:52 1/10 Előzmény danton-b
(416/580)
Lehet õ is az, általában azok szoktak állandóan "hébérezni".
1/10
Fõnix császárnõ 2012 nov. 21. - 10:49:01 1/10
(415/580)
Mióta több adóm van azóta jobb valamivel.

Mellesleg online neten is nézek mûsort, meg hamar leszoktam feküdni szundizni (még ha nem is alszok el 21-22nél elõbb, igaz csak akkor amikor délután nem szundikálok) , továbbá a nap 60-95%ba (mikor hogy) a gép elõtt vagyok, meg egyéb elfoglaltságot is keresek, meg van amikor Rákapcsolok a Román tvre (a határ mentiek befogják a szomszédos ország csatornáit).

A helyzet az hogy egyrészt úgy vannak vele ingyenesek és nem adnak mûsort, de ez nemcsak a mûsorszerkesztõk érdeme.

Millió, jobbnál jobb, csodálatra méltó valamire való alkotásokat X-akták Dragon Ball, STB. letiltatott az ORTT.
Tehát gyakorta ez az állam érdeme is hosszú távon elbutítsák meg stb az embereket. Meg most is a szarakodásaik miatt még 12eses besorolásúak is 21-22fele kezdõdnek.

A szemét undorító hányadék szappanoperákat meg ezeket a saját gyártású veszélyes hulladékokat nyomják csak , pedig ezek a gyerekre károsabbak.

Mi az élvezet abba hogy a családtagok ölik egymást, valakit megcsalnak, ez e legeslegalja szint, holott minden film/sorozat az emberi kapcsolatokra épül.

Na meg ezek a sók nekem azért se kellenek mert az Apáti telep itt van s mindig csinálják a sót.

"Te basztad meg a lányomat" meg a többi, és tudod mi a legfurcsább az hogy
ártatlan embereknek a nyakába varják a kölköt holott nem is az az apja stb.

De a másik, a többi adón is szaroznak a mûsorokkal, pl a DBZt meg másnál is úgy csinálja a viasat hogy az elejét ismételgeti évekig x sorozatnak.
Erre Androsama is írta:

Ez csak a pénzrõl szól, nem arról, hogy a nézõknek jó legyen. Ez puszta üzlet.

Úgyhogy ez van, speciel a wc2tõl meg a fosklubbtól ne is várj semmit, a köztévébe meg az az aljas hogy mindenáron az is utánozni akarja õket.

Úgyhogy ez van, nem érdemes ilyeneken emésztened magad.

Igaz néha én is elelmélkedek hogy mégis hogy van ez de nem kell ezzel törõdni vannak fontosabb dolgok is meg a neten úgyis megtalálsz mindent stb. meg ha van 20adód akkor már meg van oldva a probléma egy része.

A zsidók még hagyján õk legalább a szarból várat jeligére dolgoznak és emberi szinten vagyunk,
de a cigányok azok fõleg itt vidéken õsemberi szinten vannak, még a cica is körülnéz hogy jön e valami azoknak a gyerekei meg szanaszét az utcán utána meg te vagy a hibás hogy elütötted õket.
Meg rablógyilkosok meg hordába vannak, de szerintem szigorú törvényekkel megoldható lenne minden,
csak a kormánypártunk is betiltotta az abortuszt arra nem gondolva hogy sok embert erõszakolnak meg, igaz van aki kimegy külföldre abortuszra Pl Gréti is kiment tehát egy szinten ki lehet ez alól is bújni.

Na mindegy nem akartam a sok zagyvaságomat senkire sem erõltetni, de látom bassza a csõrét másnak is a végtelen hulladék.

További szép napot, lehetõleg kellemes kikapcsolódást, fogad meg hogy nem is kapcsolsz ezekre a szenny csatornákra, ott van a sok ismeretterjesztõ a filmcsatornák, stb, meg az internet is pluszba,
úgyhogy nem kell pánikba esni, gondolom csak lájtosan leírtad véleményed, de mondom akkor én is írtam vagy egy regényt hirtelenjében.
1/10
talpfaszamlalo 2012 nov. 17. - 11:51:14 1/10
(414/580)
Nane mégis milyen címmel indul? Szép lesz majd nézni melyik szánalmasabb.
Amúgy ugye azt állítják, hogy a mûsort Németországból licenszelték és ottani igaz történetek alapján készült ,de ki hiszi ezt el? akinek van egy kis esze az nem.
danton-b 2012 nov. 15. - 23:26:24
(413/580)
Hát nem lenne baj ha tudnál fogalmazni ,akkor talán nem is éreznél kényszert a"héberezésre".Így viszont saját butaságodat is rájuk kenheted és így egyszerû az élet.
10/10
Kerepesi Farkas 2012 nov. 15. - 22:54:23 10/10
(412/580)
Pontos diagnózis.
1/10
talpfaszamlalo 2012 nov. 15. - 22:12:26 1/10 Előzmény Sitti
(411/580)
Hát ja, kb. röhögni lehet rajta. Pláne, hogy sokszor ott a pofonegyszerû és kézenfekvõ megoldás, de ehelyett bonyolítják meg húzzák meg aggódnak minden kis hülyeségen, valóban jót lehet röhögni azon is mennyire szánalmas az egész, színészi játék, történet, rendezés. Asszem erre lehet mondani ,hogy ez annyira szar ,hogy már jó.
-csengõzoli-- 2012 nov. 15. - 18:49:15
(410/580)
El nem tudom képzelni ki nézi ezt a szrt.
Annyi baromi jó sorozat van,minek zsibbasztja ezzel bárki is az agyát?
10/10
Kerepesi Farkas 2012 nov. 15. - 17:39:25 10/10
(409/580)
Ha nem lennél ennyire primitív és tudatlan, tudhatnád, hogy a "héber" az egy nyelv, ezért személyekre alkalmazni felettébb méretes ostobaságra vall.
Sitti 2012 nov. 15. - 15:19:43
(408/580)
Miért szidjátok,szerintem marha jó mûsor,én mindig nézem,és szakadok rajta a röhögéstõl :D
A kedvencem amikor a gyerek titokban akar házasodni,mert szégyelli a családja elõtt,hogy sokra vitte XD
Nahát azon tényleg beszartam azok a sittes állatok akik szerepeltek benne,szerintem az életben sem különbek :D
1/10
talpfaszamlalo 2012 nov. 14. - 19:40:04 1/10
(407/580)
Ez igaz, akinek elég agya van azt nem tudják ezzel agymosni, mert nem hiszi el ,hogy ez valóság, vagy bármi köze van hozzá, így védve vannak, de legalább jót röhögnek. rajta. Ugyanez igaz a Barátok Köztre is.
10/10
Kerepesi Farkas 2012 nov. 14. - 18:22:42 10/10
(406/580)
Semmit
ricsi167 2012 nov. 14. - 17:44:21
(405/580)
A véleményem a mûsorról: primitív, komolytalan, gyenge, hiteltelen,amatõr színészekkel, akik egyébként semmivel sem rosszabbak azoknál akik a jóban rosszbanban vagy a barátok köztben játszanak, továbbá kritikán aluli rendezés, semmitmondó dialógusok. Egy szóval leírva egyszerûen GYALÁZAT. Ettõl függetlenül HULLÁRA röhögöm magam, eddig egy részt láttam és ez így is marad. Hozzák a szokásos RTL-es magyar legalja szintet. Ajánlom figyelmébe akiknek van humorérzékük és jókat akarnak nevetni, illetve akik sorvasztani akarják az agyukat. Mit mondjak még?
1/10
talpfaszamlalo 2012 nov. 13. - 23:00:06 1/10 Előzmény pneklara
(404/580)
Igen, mindenben igazad van. Megaztán ha megerõszakolják akkor miért nem szólt azonnal? Hiszen ha már zuhanyozik akkor a bizonyíték is megsemmisül, azonnal orvoshoz kell venni látleletet venni. De késõbb mikor már rákérdeztek miért is nem tudta elmondani, erre semmi ok nincs.

Amúgy majdnem inden történetben sablon az is ,hogy a családtagok nem hisznek egymásnak akkor se, ha erre semmi okuk nincs. Volt olyan történet is ,hogy taxisofõrt nemi erõszakkal vádolt a felesége legjobb barátnõje és bár mindig mindent megbeszéltek és egy deka bizonyíték sem volt ellene, mégse hitt neki a végén, eleve bûnösként kezelte, mert csak. Aztán persze kiderült, hogy ártatlan, de addig már 100x lehordta mindennek, sõt még el is zavarta a lakásból. Meg se hallgatta és bár semmi sem szólt ellene, amit korábban ne tudott volna mégis készpénznek vette ,hogy igaz a vád. Hát nem tudom ,de én biztosan hinnék a családtagomnak, páromnak, ismerõsömnek hasonló esetekben és ha azt mondaná ,hogy ártatlan én hinnék neki és mellette állnék.
1/10
talpfaszamlalo 2012 nov. 13. - 22:55:18 1/10
(403/580)
A mai részt kíváncsiságból megnéztem, a történet mesének jó, hogy lám ki lehet törni a gettóból meg a mélyszegénységbõl ha az ember tanul és szorgalmas, de azért a való életben nem fog senki pár év alatt leérettségizni majd fõsulira menni és utána mint friss diplomás becsületes, tisztes munkával rögtön annyit összekaparni, hogy rögtön háza, kocsija legyen. Ráadásul mibõl végezte el a fõiskolát? Hogyhogy nem tudtak róla? Honnan volt pénze tandíjra, albérletre, könyvekre, rezsire tanulás mellett? Milyen szakot végzett?

De ha elfogadjuk, hogy fiktív történetekrõl van szó, amik mesevilágban játszódnak akkor végül is jó, meg itt is jön a happy end, mint majdnem minden részben. Végül is a Barátok Közt is viszonylag nézhetõ gagyi, ha elfogadják ,hogy egy képzelt mesevilágban Kalamáriában játszódik, és semmi köze a valósághoz.
8/10
pneklara 2012 nov. 13. - 20:06:15 8/10
(402/580)
A tegnapi rész borzasztóan idegesítõ volt. Szívesen lekevertem volna egy pofont a lánynak. OK, hogy megerõszakolták, szégyellte magát, dühös volt, de ennyire rideg volt a légkör, hogy épp annak nem szól, aki a leginkább segítségére lehetne? Durva, idegesítõ, lenézõ stílusa számomra teljesen szokatlan. Én nem mertem volna így szólni a szüleimhez, de a gyerekeim sem. Nem mondom, hogy nem volt velük néha probléma, de ilyen stílus ismeretlen volt a családban.
A mai rész viszont tetszett, a melák, tohonya fiúk és az apjuk:)) Ismerõs a szituáció. A családunk egyik iskolázott lánytagja beleszeretett egy fiúba. A lecsúszott család örökké piszkálta a lányt. Irigykedtek arra, hogy anyagilag is jól állnak, a srác is belátta lassan, hogy ha kitart a családja mellett, csak csúszik majd lefele, ellehetetlenül erkölcsileg és anyagilag is. De nem tudom, hogy Enikõnek nem okoznak-e keserû napokat, mert ha leveszik a pingvin ruhát a srácok, akkor eszükbe jut, hogy anyagilag pumpolják a jó anyagi körülmények között élõ gyereket.
fo.ma 2012 nov. 13. - 17:50:19
(401/580)
Á, a tegnapit nem is néztem végig! Hol van olyan, h egy gyerek így terrorizálja a szüleit? Persze minden gyerek próbálgatja a határait, de nekik árt a szülõ, ha hagyja a fejére nõni õket. Én például nem szóltam a gyerekhez, amikor próbálkozott. Volt hogy egy hétig sem tárgyaltam vele. Mondjuk egy hétig nem, mert 3 nap után mindig elõsunnyogott és bocsánatot kért. De addig 'halálosan' meg voltam sértve és ezt éreztettem is. Többet számított, mint egy verés. Persze a szakirodalom biztos ezt sem helyeselné, de úgy gondolom, még mindig jobb mintha üvöltöznék.