10/10
Giovanna24 2012 jan. 15. - 17:17:24 10/10
(1/1)
Nagyon jó film, nem szokványos krimi. A gyilkos szemszögébõl mutatja be az eseményeket, aki látszólag rendes, kiegyensúlyozott életet él. Az õ vívódásain keresztül megismerhetjük, hogy mi játszódhat le egy ember lelkében, aki így meghasonlik önmagával. Szörnyû belegondolni, hogy ez a belsõ vívódás feloldhatatlan és elkerülhetetlen az újabb és újabb bûn elkövetése. A vége szinte feloldást jelent, hiszen képtelen parancsolni magának, más kiút ebbõl nem is lehet. Szép jelenet, hogy a kislány mégis életben maradt, így egyszer végre le tudta gyõzni önmagát.
Szerintem kiváló a fõszereplõ színészi játéka.