Tibag05 2011 júl. 18. - 14:59:17 Előzmény tricia
(20/20)
tricia!: "Gondolkodni kell, mielõtt cselekszünk."

ÍGY IGAZ! VONATKOZZON EZ MINDKÉT NEMRE!!!
Yarra75 2010 nov. 13. - 09:32:05 Előzmény sültkrumpli
(19/20)
OFF

"Vajmi köze az apának is van ahhoz, hogy egy gyermek a világra jöjjön-e. "

Nem akkor kell, hogy köze legyen hozzá, amikor már megfogant, hanem elõtte - egy férfi is szedhet fogamzásgátlót, és használhat óvszert, ha (biztosan) nem akar gyereket. Érdekes, akkor nem gondol a jogával, amikor felelõtlenül szórakozik és élvezkedik. Ideje lenne másként gondolkodni a férfitársadalomnak.

Bocs az OFF-ért.
tricia 2010 nov. 10. - 09:15:39
(18/20)
Én most nézem épp, de elhangzik a filmben az a mondat a fõszereplõ csaj felé: "Nõs, nem?".
Szóval tudja, kinek fog gyereket szülni. Gondolkodni kell, mielõtt cselekszünk.
10/10
szidy21 2010 aug. 18. - 21:14:59 10/10 Előzmény sültkrumpli
(17/20)
Valószínû te meg nem fogtad fel, h a nõ is el akarta venni a gyerekét igen képzeld én se nagyon tolerálom ha valaki fûvel fával lefekszik és igen én is sajnáltam a a csávó feleségét, de nem tudom, h te mit tennél ha a saját gyerekedet el akarná venni egy másik nõ akinek semmi köze hozzá már bocs! mint írtam én is megvetem a nõcit, mert lefeküdt a csávóval na de mint írtam annyi háborúskodás után én nem hiszem, h fel ajánlottam volna, h oké akkor te is szeresd úgy, mint ha az anyja lennél! Ha egy nõ szül egy gyereket tökmindegy, h kitõl a gyerek végül is õt illeti meg + az apját és ott nem lehet joga a férfi feleségének mint itt pl ahogy õk akarták!
sültkrumpli 2010 aug. 17. - 16:35:36
(16/20)
Már fél órája megy a film, már megvan a gyerek, és úgy döntöttem, hogy most már meg is kellene nézni. Már megvan a gyerek, és azt mondja a csajnak, hogy "szép lakásod van". Nagyon ismerik egymást. Agyam dobom el. Az a rohadt nagy helyzet, hogy felelõtlen szarházi mind a kettõ, és ami még nagyobb baj, hogy tele van a világ ilyenekkel. Toynak az alkotmányra. Kinek számít ma már, ha valaki házas? Sem a házasoknak, sem az épp kefélni, vagy szerelmesnek lenni vágyóknak! Na jó, nézem ezt az épületes témájú filmet... "-Megint vele vagy? -Nem tehetek mást, sokmindent elviselt." Hm!
sültkrumpli 2010 aug. 17. - 16:28:01
(15/20)
Köszönöm szépen! Ugye, hogy ugye? :) Ha van mártír a történetben, akkor az a feleség és a gyerek.
sültkrumpli 2010 aug. 17. - 16:26:00 Előzmény cherrypetru
(14/20)
"...nem mondta el, hogy nõs..."? Ha valaki összegabalyodik egy pasival annyira, hogy még terhes is lesz tõle, akkor tudja már, hogy kinek teszi szét a lábát! Aztán meg: ha már szétteszi a lábát, ne essen már teherbe, ha a másikkal nem beszélte meg, és nem közös a döntés... Én sosem fogom megérteni az ilyesmit. Vajmi köze az apának is van ahhoz, hogy egy gyermek a világra jöjjön-e.
sültkrumpli 2010 aug. 17. - 16:20:52 Előzmény Cicalány
(13/20)
Na jó, ha már mindenképpen választanom kell, akkor megtépem mind a kettõt... de tudod mit? Ma olyan napom van, hogy egyiket sem bántanám. Amúgy meg: az is alternatíva, hogy csak az egyiket tépem meg, merthogy - habár mindkettõ megérdemli - az egyiket szeretem, míg a másikat meg nagyon nem...!
sültkrumpli 2010 aug. 17. - 16:17:34 Előzmény szidy21
(12/20)
"...nagyon szép gesztus volt! Lehet, h én a helyébe ezt már nem tudtam volna megtenni!" Az én értelmemmel semmi probléma nincs, drága, csak most visszakozol, mert már neked is ciki, amit írtál. Hát sajna ez van!
10/10
cherrypetru 2010 aug. 10. - 21:37:24 10/10
(11/20)
kár,hogy ti csak így próbálnátok elintézni a dolgokat,hogy oomajd jól megtépem,és el is van intézve minden.. egyébként meg ha magára a szituációra gondolunk,akkor inkább a hapsira kellene haragudni,mert õ nem mondta el,hogy nõs.. a csaj nem tudta.. és igen,a gyereknek az anyjánál van a helye.. majd õ vh megoldja ezt a faji kérdést,ezért igazságtalan dolog lenne tõle elvenni...
10/10
szidy21 2010 aug. 10. - 20:35:04 10/10
(10/20)
valószínûleg értelmezési problémáid vannak, mert mint írtam valószínû, h én a helyébe ezt már nem, tettem volna meg!
Cicalány 2010 aug. 10. - 20:31:44
(9/20)
Egy ilyen esetben nemcsak a "ribanc" a hibás, hanem a pasi is! Mert hagyta magát elcsábítani! Tehát úgy megtéped mind a kettõt, hogy mind a kettõt elviszi a mentõ, vagy mind a kettõt hagyod a francba. Lehet választani.
sültkrumpli 2010 aug. 10. - 20:12:46 Előzmény szidy21
(8/20)
Hát te meg mi a fészkes fenérõl beszélsz? Ha én a feleség helyében vagyok, akkor a mentõ viszi el azt a ribancot. Szép gesztus? Részed legyen benne!!!!!!!!Majd meglátjuk, hogy szépnek gondolod-e...
10/10
szidy21 2010 júl. 08. - 21:04:28 10/10
(7/20)
Azért nem semmi a Hallamarktol 5 v 6 reklámot benyomni egy 90 perces filmbe ráadásul 5-6 perceseket! Ma láttam a filmet szerintem nagyon jó! Engem meghatott! Egyébként ez a faji kérdés nagyon csúnya dolog ám, na de hát, h lehet már egy anyát arra kérni, h mondjon le a gyerekérõl csak azért, mert az apja jobban átérzi a diszkriminációt! Sikeres kosaras volt a csávó tele pénzzel és oké, h gyerekkorában biztos érték igazságtalanságok na de akkor is! Egyébként meg mai világunkban már nem a bõrszín számít nem amiatt közösítenek ki valakit hanem pl kinek mennyi a pénze ki hogy néz ki stb! Ezt csak azért mondom, mert tanultam és dolgoztam is már kisebbségekkel és nem nagyon érte õket emiatt atrocitás! A végén mikor a csaj felhívta a csávó feleségét, h bár közös a felügyelet még is legyenek úgy, mint eddig nagyon szép gesztus volt! Lehet, h én a helyébe ezt már nem tudtam volna megtenni!
csa-csa 2010 júl. 08. - 13:45:01 Előzmény anisette
(6/20)
eléggé megoszlanak a vélemények a filmrõl.
magam részérõl ki nem állhatom a fajgyûlöletet.
felõlem lehet kínai, zsidó, fekete, keresztény, muszlim.
ha szemét mindegy milyen fajhoz tartozik.
Cordelia 2010 jan. 07. - 13:28:48
(5/20)
áááááááááááá, csak most olvastam el mit írtál.

Azért a film alatt majdnem meggyõzött Beverly, hogy egy szinesbõrû gyereknek jobb a sajátjai között felnõni. De csak majdnem... miért akarta a fekete házaspár mindenáron azt a gyereket?
anisette 2010 jan. 07. - 10:56:08
(4/20)
Amugy épp most megy a Hallmarkon
anisette 2010 jan. 07. - 10:55:05
(3/20)
Nicol nyerte a pert
Cordelia 2010 jan. 07. - 07:19:34 Előzmény diosi-4546
(2/20)
az utolsó órában már olyan sûrûn volt reklám, hogy elaludtam. Kérlek mond el mi volt.

SPOILER
addig még láttam, hogy a gyerek kh-ba került a fülével és az anyja meglátogatta.
SPOILER
diosi-4546 2010 jan. 03. - 20:33:15
(1/20)
...nagyon életszerû,valós és meginditó film