9/10
Yanosh779O 2021 máj. 25. - 23:05:30 9/10
(6/26)
Különleges a látvány világa, lenyűgözött. Szerintem jól sikerült ez a film. Csak tátottam a szám, mint egy zombi.
6/10
Hokunda 2021 máj. 24. - 19:03:34 6/10
(5/26)
Kellemes kikapcsolódásra vágytam. Ez teljesült. Semmi bonyodalom, semmi dráma, semmi figyelemelvonó esemény. A Zombik jöttek, láttak, győztek. A zombik lelkes film szereplők. Nem hasonlítanak egyik népcsoportra sem, tehát nem kell PC zombi sereg, elég ha rondák. Ha a zombik egymást ölik, akkor nem háborodunk fel, mert ők olyanok, amilyenek. Ez a film az, amit hirdet magáról. darabolós gyilkosos zombifilm. A történetet akár zombik is írhatták volna annyira egyszerű volt. A látvány kárpótolt érte.

Az már csak hab a tortán, hogy egy atombomba elég volt a teljes populáció felszámolására. Semelyik okostojás nem bújt óvóhelyre, ahol átvészelte volna. És persze a menekülttábor sem hiányzott senkinek, simán dobtak rá atomot. És persze a lezárás, hogy bármikor lehessen folytatni.


6/10
Jagerus 2021 máj. 23. - 22:48:08 6/10
(4/26)
Elég gyenge lett. Az egész koncepció már az elején elbukott.

Ha csak egy okos-zombi fej kellett, akkor miért volt szükség erre az akcióra? A japcsi embere fizet a coyotenak, hogy bevigye a zónába. Odahívják a zombicsajt. Elkapják, levágják a fejét és futás kifelé ahol bejöttek. Az egész megvan fél óra alatt.
Amúgy minek kell az atombomba. A konténerfalra kiszórunk pár ezer mesterlövészt, a belső részeken drónokkal meg távirányítású robotokkal lőjük a zombikat. A hadseregnél biztos halmokban állnak az ilyen kütyük. Embernek be sem kell lépnie a területre.


shoc 2021 máj. 23. - 10:53:19
(3/26)
Tököm kivan, alig bírtam végignézni. Közben fogat mostam, telefont nyomkodtam. Pedig nagyon vártam. Annyira kidolgozatlanok ezek az un. Netflix filmek, hogy az fájdalom.

Nagyon zavart a fókusz/defókusz/háttérélesség használata.

Egyszer nézhető.

Csak ezért jöttem be ide, hogy ezt leirjam. De ezt az időt sem éri meg a film. Sajnos.
6/10
rajdi 2021 máj. 22. - 15:45:55 6/10
(2/26)
Netflixhez képest látszik hogy több pénzt toltak bele, de inkább a látványba mint a forgatókönyvbe. A film néhol drámai, néhol siralmas. Néhol vicces, néhol nevetséges. Egyszeri fogyasztásra alkalmas, de kettőt egymás után már nem kérnék belőle. Kb mint a mikrós popcorn.
5/10
Sunboy 2021 máj. 21. - 19:03:50 5/10
(1/26)
Igazából másra számítottam, de se nem jó, se nem tragikus... A zombik motivációjáról többet láttam volna, ha már mr. zombi a zombi lován csatába megy a zombi népével és a zombi tigrinccsel :D Az alaptörténet is elég lapos. De a helyzetkomikumok néhol betegek, néhol betegen jók. Viszont sajnos a film karakterei, nagyon a színészek eddigi karaktereire vannak építve (D.B = nagy bumburnyák, aki elcseszi de szíve van, T.N. = kötekedő különc), így ha nem ők játszanák, nem biztos, hogy ütne akkorát.... Végszó, hogy azért nézd meg, de nem biztos, hogy vissza-vissza fogok kívánni minden pillanatát..... 5/10