Novalis 2007 júl. 24. - 22:50:36 Előzmény Zolkó
(12/72)
Én sem! :D Ráadásul szerintem azóta csak tovább mélyült, köszönhetõen a sok ciginek, amit elszív :S
Amúgy imádom az eredeti hangját, kár, hogy nincs olyan magyar szinkron, ami vissza tudná adni.
*Bátorszív* 2007 júl. 24. - 10:54:46 Előzmény Novalis
(11/72)
Tim Curry igazán a 'Rocky Horror Picture Show'-ban villantotta meg magát elõszõr ..75-ben; mint transzvesztita 'várúr'.;... ( Már ott is "remekelt"...)
Zolkó 2007 júl. 23. - 20:31:11
(10/72)
Azért, mert már akkor is õk voltak a legmûveltebb európai nép, akkoriban már mindenki tudott anglisul:)
Wincott tényleg óriási. Én a Hollóban láttam elõször eredeti hanggal, életemben nem hallottam még ilyen mély hangot:)
Novalis 2007 júl. 23. - 19:21:48
(9/72)
Nekem kedvenc színészem a Paradicsom meghódítása óta. Már ahhoz is hozzászoktam, hogy mindig meghal a film végére :)

Tim Curry-t is szeretem, ebben is nagyszerû volt, mint mindenben.
Akár hányszor meglátom õt, az a kép ugrik be, amikor a Reszkessetek betörõk 2-ben, mikor megtalálta a lopott bankkártyát, csináltak egy átmenetet az õ arca és a rajzfilm Grinch arca között :D Na, az a hasonlat fenomenális volt :DDD
zszoltan 2007 júl. 23. - 14:13:02
(8/72)
:) Mert lusták voltak a francia eredeti alá egy angol feliratot is tenni.

Egyszer le lehet tuszkolni egy akcióra kiéhezett torkon.
Tényleg félrelöktek minden tanulságot és logikát benne, és színtisztán a látványra mentek rá. És erre sajnos ráment a történetvezetés egysége is. De hát, ez már csak egy ilyen hollywoodi látványfilm lett. Gondolkodni közben szigorúan tilos! :)
kevinspéci 2007 júl. 23. - 07:59:21
(7/72)
Ja, Wincott nagyszerû karakterszínész. Minden filmben bírom a pszichopata buráját.

Ebben a filmben nagyon ott vannak a negatív karakterek. Tim Curry is zseniális.

A regényhûség szerintem kevésbé várható el a hálivúdi produkcióktól, mint bármely más kontinensbeli filmtõl, szóval ezen kár fennakadni.

Most õszintén: a hambizabáló amcsik jelentõs része- kis túlzással - azt se tudja eszik-e vagy isszák Franciaországot meg ezeket a kékruhás, királyi liliomos, kardos muksókat, ezért a látványra meg a humorra kell rámenni. S ez meg is volt. Ennyi.

Azt mondjuk nem nagyon értettem, hoy mikor Athosék a többi (volt) testõrnek levelet küldtek, akkor azokban mér' az volt írva, hogy "All for one and one for all!", mer' nem hiszem, hogy a gallok ennyire erõltették volna akkoriban (most se!) az angol nyelvet maguk között, dehát Hálivúdban minden elõfordulhat. :)
8/10
poszigaz 2007 júl. 23. - 05:42:37 8/10
(6/72)
Felháborító így meghamisítani a világirodalmat. Sekélyes dolog keleti harcmûvészetet, horrorisztikus jeleneteket csak a látvány kedvéért belekuszálni. Ezért a filmért sajnálom ezeket a kitûnõ színészeket.
Novalis 2007 júl. 22. - 13:29:54
(5/72)
Az egész filmben Michael Wincott a legjobb, miatta érdemes megnézni (mondjuk õ minden filmben jó).
Lisa111 2007 júl. 22. - 13:15:38
(4/72)
jó lett volna a film, ha nem írják át annyira a könyvet..
Rebecca szuper Milady lett volna akkor...
kevinspéci 2007 júl. 22. - 11:39:26
(3/72)
Jó feldolgozás, de mér' kell mindent félévente leadni?
Ezek a tévék semmire se becsülik a nézõt.
Zolkó 2007 júl. 20. - 19:50:13 Előzmény Dorcy
(2/72)
Nagyon rég láttam, de emlékezetem szerint egy jó kis vicces, kardozós kaland-vígjáték. Mindenképpen kellemes idõtöltés.
Dorcy 2007 júl. 15. - 21:14:40
(1/72)
Imádom ezt a filmet!!!