Téma: A helyõrség

kol3 2008 júl. 08. - 00:12:48
(5/45)
Én most nézztem meg.Öszintén szolva én többet vártam volna tölle. Sérthetelen katonák.Ha már akkoriban voltak olyanaok akor a németek miért nem vetteték be öket a háboruban.
Nálam itt bukott meg a film. Ha már megcsinálták öket akor miért nem használták? Meg a kis kopasz tábornok is olyan idegesitö volt föleg a végén.Nah de azért egy gyenge 4 adnék a filmre.
6/10
King Diamond 2008 jún. 27. - 23:13:54 6/10
(4/45)
Épp most lett vége a filmnek. Hát nem tudom, sajnos az ilyen filmeknél én mindig valahogy többre, vagy másra számítok. A tartalma elolvasása után megint egy fasza kis akció-horror-ra lehet számítani, csak sajnos nem feltétlen ilyenre gondol egybõl az ember. Nem volt olyan nagyon rossz, de én személy szerint jobban díjaztam volna egy zombis, vagy fertõzöttes, valamint kicsit pörgõsebb filmet a látottaknál. Egy hatost azért kap.
9/10
shann 2008 jún. 23. - 13:17:01 9/10
(3/45)
A filmrõl: az alaptéma nekem nagyon tetszik...én egyébként is érdeklõdöm ilyesmik iránt.okkultizmus...nácibunker...sérthetetlen katonák...nekem bejött.nem egy kifejezetten nagyon jó film és nem is ilyesztgetõs horror mégis van benne valami magával ragadó, ami felkelti az érdeklõdést.
Színészi játék :D hát Richard Brake a Doomhoz hasonlóan egy tapló drogfutár zsoldos és hát szóval nem a legjobb a többi szereplõ. Egyedül RB és az SS tiszt tetszett színészileg.
Nekem tetszett, de aki fröcsögõ vérre meg ijesztgetésre vágyik az ne nézze meg...annyira nem para.
B kategória ennek ellenére 9est adok.
marcmaster 2008 jún. 05. - 00:20:22
(2/45)
ok most már értem a fórumot is, több ilyet nem nyitok sorry ;)
marcmaster 2008 jún. 05. - 00:13:41
(1/45)
ez jó ez?