Gabriella54 2011 febr. 19. - 18:11:06
(7/7)
Végülis majdnem három év után választ kapni...nem semmi :) Mindettõl függetlenül nem azt mondtam, hogy Attilának tökéletes hangja volt (pedig az volt!), de Ozsgyáni színészileg mindenképpen kevesebbet nyújt, mint Attila. Persze ízlések és pofonok ugyebár...
10/10
mimica 2011 febr. 19. - 17:08:34 10/10 Előzmény Gabriella54
(6/7)
Ozsgyáninak nagyon szép színû a hangja. Szerintem Kaszás rekedtes volt, hallgasd meg Youtube-on.
Daray Erzsébet 2010 márc. 02. - 21:12:04
(5/7)
Vasárnap láttam a darabot a családommal, mindannyiunknak tetszett. Volt ami kevésbé tûnt jó megoldásnak, illetve nem mindegyik színész játéka volt elég eredeti (pl. Marton Róbert), de ettõl függetlenül tetszett a darab gondos színrevitele, a különbözõ területekre (zene,látvány,fény, tánc) való odafigyelés.
Gabriella54 2008 aug. 21. - 02:13:45
(4/7)
Picit most irigyellek ám! Mi Ozsgyán Mihállyal láttuk már (nagyon sokáig meg sem akartuk nézni Attila nélkül). Tetszett, de valahogy...nem volt az igazi :(
Halászvári Rózsa 2008 jún. 06. - 00:26:34
(3/7)
Én is láttam a Holdbéli csónakost. Valójában csak azért mentem el, hogy lássam a színpadtechnikát. Bemutatónak jó volt.
Alapjában véve engem nem fogott meg különösebben a darab. Voltak benne aranyos kis poénok, az unokám betegre röhögte magát és Stohl tényleg jó volt benne,a díszletek nagyon ötletesek voltak, de a sok díszletmozgástól elveszett a darab lendülete, nem lehetett elmélyülni a sztoriban. Ezt a szép mesét sokkal szebben is fel lehetett volna "öltöztetni", bár a vár nagyon tetszett.
Egy biztos, hogy mély nyomot nem hagyott bennem.( Igaz, akinek a Gyertyák csonkig égnek c. darab Agárdival az etalon, nem is lehet csodálni.)
Ony 2008 ápr. 19. - 16:45:56
(2/7)
nagyon komoly én nagyon bírtam :D:D:D
F_E_B 2008 jan. 27. - 21:20:06
(1/7)
Szamomra Szinetar Dora es Kaszas Attila sem lett volna onmagaban garancia, azonban mar nelkuluk lattam a darabot.

Sajnos valoban sokszor musical szeru volt, amit en kemenyen negativumkent eltem meg.

Megint -mint mindig a Nemzetiben- ugy ereztem, hogy van rengeteg technikai lehetoseg, amit kotelezonek ereznek hasznalni, a lenyeg meg valahogy hatterbe szorul.

Stohl tenyleg eleg jo volt, nem ugy, mint a Lear kiralyban.